
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
|
Ten temat to marna prowokacja. Koleś pisze jak 13-latek, nie jak 33 letni gość. Temat bluzgów był nieraz poruszany. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#32
|
|
Mi przekleństwa specjalnie nie przeszkadzają ,sam klnę jak szewc ale trakcie wczorajszego meczu po bardzo dobrym i kulturalnym
dopingu z obu stron gdy po prowokacji Polonii poszedł popularny tekst o Arce a przede mną stała matka z 8-10 letnim dzieciakiem to aż mi sie głupio zrobiło że takie szkaradne teksty padają i nie ważne że sa one słuszne i w prawdziwe |
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2007
Offline |
#33
|
|
Temat założony pod wpływem emocji. Dzięki za wszystkie wpisy.
Proszę o zamknięcie tego tematu. P.s. Paparapa Cytat:
P.s. Na najbliższym meczu będę na E3 (i zdzieram gardło na całego, żeby było jasne) ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?
Offline |
#34
|
|
Bad_Jack, oczekujesz jakiejś instrukcji obsługi?
Mogłeś z nim zagrać w papier - nożyczki - kamień, o to, kto ma rację, a kto dostaje po mordzie, ciach ![]() ![]()
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!... RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim http://www.myspace.com/pio.m pio http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee wszyscypio |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|