The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 21.07.2009, 19:35
Chodziłem na Wandę przez bodajże 5 lat od 1997 do 2002 i mam nadzieję że znajdzie się w końcu sponsor, który sprawi że drużyna ta nie tylko powróci do ligi ale będzie w niej sobie radzić z sukcesami. Na kilkudziesięciu meczach na których byłem Wanda wygrała może 2,3 a i tak co 2 tyg nie mogłem się doczekać meczu. To jest magia tego sportu... Natomiast w TV nie oglądam bo nie lubię dlatego wydaje mi się, że pytanie w ankiecie nie jest trafione do końca..
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 21.07.2009, 20:23
Istniał na Wandzie jakiś zorganizowany ruch kibicowski?

Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 04.08.2009, 19:50
temat ucichł a kolejne gwiazdy zapowiedziały przyjazd do Krakowa m.in Skóra, Jeleniewski czy Sayfutdinov. Szykuje się fajny turniej. Widziałem już założone bandy dmuchane na stadionie.
Turniej rozpocznie się w nd 23.08 o 15:30- WSTĘP WOLNY-. Oczywiście nie powinno zabraknąć fanów żużla. Szkoda że nie mamy w sumie w Krakowie Wandy bo mogłoby być ciekawie. Co prawda jeżdżę na Unie do Tarnowa ale w tym sezonie tak wszystkich łotali że po pewnym czasie stało się to monotonne. Mają po prostu za silny skład na 1ligę. Zobaczymy jak będzie znów w CMSE w kolejnym sezonie. Może po kilku wzmocnieniach znów będą walczyć o mistrza. A co do Wandy... jeśli znalazłby się sponsor... aż nie chcę myśleć i marzyć... było by super.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.08.2009, 19:09
Macie jakieś aktualne fotki tego obiektu?


Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 05.08.2009, 19:55
Co to za turniej? Można prosić o więcej informacji? Chętnie popatrzyłbym na gwiazdy speedwaya
Odpowiedz cytując
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.08.2009, 20:52
bedie to turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa oraz o Puchar Komitetu Obchodów Rocznicy 60-lecia Nowej Huty.


ze znanych ma byc m.in. Gollob, Skornicki moze Jasom Crump czy Leigh Adams...

fajnie by bylo jakby znalazl sie jakis mocny sponsor i ekstraliga w Krakowie a na kazdym meczu by bylo z 10 tysiecy ludzi...
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 06.08.2009, 08:21
http://photos.nasza-klasa.pl/4881418...6f4a4a29d.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/4881418...0610fa916.jpeg

tak wyglądają bandy dmuchane założone na Wandzie dzięki tej o to firmie: http://admar.biz/zuzel/galeria.html

Jeżeli chodzi o sam turniej, jak do tej pory udział potwierdzili:
-Tomek Gollob (Stal Gorzów, Västervik)
-Adam Skórnicki (Lotos Gdańsk, Poole Pirates, Elit Vetlanda)
-Sebastian Ułamek (Unia Tarnów, Fjelsted)
-Emil Sayfutdinov (Polonia Bydgoszcz, Vojens, Turbina, Piraterna)
-Denis Sayfutdinov (Orzeł Łódź)
-Rafał Dobrucki (Falubaz, Piraterna)
-Daniel Jeleniewski (Atlas Wrocław, Ornama, PK Plzen, Kaskada)
-Grzegorz Knapp (GKŻ Grudziądz)
-Alan Marcinkowski (Kolejarz Rawicz wypoż z Unibax)
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 12.08.2009, 17:03
Kolejnym znanym zawodnikiem turnieju został Adrian Miedziński. to już za lekko ponad tydzień
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 13.08.2009, 09:17
Zgodnie z wczorajszą Gazetą Krakowską dobrze reprezentowana powinna być ekipa Unii. Oprócz wspomnianego wyżej Ułamka, na turnieju pojadą także Janusz Kołodziej i Szymon Kiełbasa.

Z wyższej pólki zaproszono także R. Sullivana, dotąd jednak nie udzielił odpowiedzi.

Ogólnie wystartuje 16 zawodników.


Warto przyjść, pokazać, ze "czarny sport" ma swoich zwolenników takze w Krakowie
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 10.11.2009, 18:37. Żużel w Krakowie od przyszłego roku?
http://sport.interia.pl/zuzel/news/z...rakowa,1395039
Przyznam szczerze, że z chęcią bym się przeszedł na mecz żużlowy, bo do Tarnowa jechać w tym celu nie mam ochoty. Sądzę, że wiele osób z kibiców* piłkarskich klubów Cracovii, Hutnika czy Wisły uczęszczała by na te mecze. I nawet myślę, że byłoby więcej niż te 3-4 tyś. Żużel to jednak bezpieczniejsza alternatywa, bo nie ma konkurencji w Krakowie przez co żadnych głupich wojenek nie będzie. Trzymam kciuki, aby im się to udało.
*- nie mylić z bandytami mieniącymi się kibicami.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Trollolle
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 13.11.2009, 01:28. Żużel w Krakowie
czy ktoś z tu obecnych szanownych moĹźe polecieć mi taniego mechanika w krakowie ktĂłry wymieni rozrząd i wyreguluje zawory w bandicie? jestem nowy w tym mieście i jeszcze nikogo takiego nie znam.wdzięcznym będę. Ďđčőîňč ďđîčçâîä˙ň đŕçíîđîäíűĺ äĺéńňâč˙ âî íđŕâĺ, ęŕę ëĺęŕđńňâa â ňĺëĺ.
Odpowiedz cytując
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 02.04.2010, 09:17
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 02.04.2010, 09:23
Naprawdę warto przyjść na poniedziałkowy mecz. Orzeł Łódź jest jednym z faworytów do awansu do I ligi natomiast żużlowcy z Krakowa mogą być czarnym koniem tych rozgrywek. Oczy dużej części żużlowej polski będą zwrócone w poniedziałek właśnie na krakowski tor Wandy. Zapowiada się wspaniałe widowisko dlatego im więcej ludzi tym lepiej.

Ps. świetny plakat (kumpel robił ;p)
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 02.04.2010, 09:24
karnet zakupiony, teraz tylko czekac na mecze;] zachecam wszystkich do przychodzenia na speedway!
Odpowiedz cytując
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 02.04.2010, 09:44
to "13" to sektor "ULTRA"? hehe
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 02.04.2010, 10:11
Nie to znaczy ze dzieci 13 lat i miej wchodzą za darmo hahaah
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
Odpowiedz cytując
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.04.2010, 16:05
http://www.youtube.com/watch?v=JxCu40Ki-qM

Wanda..
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując
ABG-TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 02.04.2010, 16:47
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/zuzel/news/z...rakowa,1395039
Przyznam szczerze, że z chęcią bym się przeszedł na mecz żużlowy, bo do Tarnowa jechać w tym celu nie mam ochoty. Sądzę, że wiele osób z kibiców* piłkarskich klubów Cracovii, Hutnika czy Wisły uczęszczała by na te mecze. I nawet myślę, że byłoby więcej niż te 3-4 tyś. Żużel to jednak bezpieczniejsza alternatywa, bo nie ma konkurencji w Krakowie przez co żadnych głupich wojenek nie będzie. Trzymam kciuki, aby im się to udało.
*- nie mylić z bandytami mieniącymi się kibicami.
Jesli nie chce Ci sie jechac do Tarnowa, to posiedź sobie z kibicami Cracovii Hutnika skoro Ci to odpowiada i odrazu możesz z nimi zaśpiewac "wtsk" itd
,,Polscy piłkarze powinni przestać myśleć o Lidze Mistrzów, a zacząć grać"- Kamil Kosowski
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 02.04.2010, 17:11
ABG-TSW napisał(a):Wyświetl post
Jesli nie chce Ci sie jechac do Tarnowa, to posiedź sobie z kibicami Cracovii Hutnika skoro Ci to odpowiada i odrazu możesz z nimi zaśpiewac "wtsk" itd
A dlaczego od razu zakładasz, że tego typu doping będzie na Wandzie? Żałosne by to było, inna drużyna , inna dysyplina, inni kibice. Co ma piernik do wiatraka?
Ja nie jestem jakimś wielkim kibicem żużla ale na Wandę przejdę się z ciekawości. Jak mi się spodoba to może nawet powtórzę. Wystapię w charakterze piknika ))) pewnie jak większość tych, którzy się tam pojawią. Jeżeli "objawi" się jakiś doping dla Wandy ( nie przeciwko jakiemukolwiek innemu klubowi) to może nawet się włączę. Żużel generalnie raczej nie budzi takich emocji jak piłka nożna, nie wiem może gdzieś tam w Pile czy innym Gorzowie tak ale nie podejrzewam, żeby w Krakowie w kierunku "szowinizmu żużlowego" się to ukierunkowało. Co do wycieczek na żużel do Tarnowa - sorry ale za Wisłą mogę jeździć po Polsce ( i dalej ) ale żebym od razu miał dymać do Tarnowa na żużel? W chwili kiedy będę miał to pod nosem? Ok , Unia jest naszą zgodą ale jak wyżej napisałem aż takim fanem żużla nie jestem.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 02.04.2010 o godz. 17:20.
Odpowiedz cytując
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.04.2010, 14:08
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego od razu zakładasz, że tego typu doping będzie na Wandzie? Żałosne by to było, inna drużyna , inna dysyplina, inni kibice. Co ma piernik do wiatraka?
Ja nie jestem jakimś wielkim kibicem żużla ale na Wandę przejdę się z ciekawości. Jak mi się spodoba to może nawet powtórzę. Wystapię w charakterze piknika ))) pewnie jak większość tych, którzy się tam pojawią. Jeżeli "objawi" się jakiś doping dla Wandy ( nie przeciwko jakiemukolwiek innemu klubowi) to może nawet się włączę. Żużel generalnie raczej nie budzi takich emocji jak piłka nożna, nie wiem może gdzieś tam w Pile czy innym Gorzowie tak ale nie podejrzewam, żeby w Krakowie w kierunku "szowinizmu żużlowego" się to ukierunkowało. Co do wycieczek na żużel do Tarnowa - sorry ale za Wisłą mogę jeździć po Polsce ( i dalej ) ale żebym od razu miał dymać do Tarnowa na żużel? W chwili kiedy będę miał to pod nosem? Ok , Unia jest naszą zgodą ale jak wyżej napisałem aż takim fanem żużla nie jestem.
do Tarnowa w końcu kawał drogi
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.04.2010, 14:52
ABG-TSW napisał(a):Wyświetl post
Jesli nie chce Ci sie jechac do Tarnowa, to posiedź sobie z kibicami Cracovii Hutnika skoro Ci to odpowiada i odrazu możesz z nimi zaśpiewac "wtsk" itd
w czasach mieszkania w hucie "pare" razy byłem na wandzie, i poza dziadkami, rodzinami zadnych akcentow kibicowskich tam nie bylo, nawet zadnych spiewow
ot takie miejsce na wypad na weekend jak do klubu czy na koncert gdzie mozna spotkac wszystkich,
chociaz z drugiej strony faktycznie, duzo hutnikow mozna tam bylo spotkac, ale z huty sendzimira
Ostatnio edytowane przez Kamil : 03.04.2010 o godz. 14:56.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 04.04.2010, 08:59
Żużel jako sport bardzo polecam, wiele meczy jest po prostu niezapomnianych, wspaniały sport . I tylko i wyłącznie cała frajda jest na stadionie - mecz przed TV to jest inna bajka, szczerze przyznam, że nawet oglądając GP nie zawsze oglądam wszystkie wyścigi. Mecz na stadionie, metanol, ryk motorów - cały żużel .

A kibicowsko? Wystarczy wspomnieć o akcji kibiców Falubaza na stadionie Stali Gorzów - dla mnie numer jeden w kraju pod każdym względem, pod każdą dyscypliną . Nawet w piłce takiej akcji jeszcze chyba nie było

http://www.youtube.com/watch?v=zKxlgnpcqJ8
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 04.04.2010, 10:11
Wizard napisał(a):Wyświetl post
A kibicowsko? Wystarczy wspomnieć o akcji kibiców Falubaza na stadionie Stali Gorzów - dla mnie numer jeden w kraju pod każdym względem, pod każdą dyscypliną . Nawet w piłce takiej akcji jeszcze chyba nie było
Ogólnie Falubaz jets chyba najbardziej ogarnięty jeżeli chodzi o kibicowskie klimaty z tych wszystkich drużyn. Na Apotorze, Stali Gorzów w **** trąbek.

Co do Wandy, to z tego co kojarze to tam zawsze gumiory przesiadywały.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 05.04.2010, 07:58
05.04.2010 godz.15:00 "Speedway Wanda" Kraków - "Orzeł" Łódź
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując
eryk_cartman
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Bieszczady:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 05.04.2010, 09:16
Żużel to bardzo widowiskowy sport, wiec naprawdę warto chodzić
http://www.youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g tutaj jest przykład najpiękniejszy bieg jaki widziałem na żywo.
Nawet kłamać trzeba umieć. Można się tego uczyć od „cyngli” „Gazety Wyborczej”. Jak oni pięknie potrafią rzucić pomówienie czy insynuację w sposób chroniący przed odpowiedzialnością cywilną! Używając niejasnych określeń w stylu „faszyzujący”, „oskarżany o…” i temu podobnych.......

Rafał Ziemkiewicz.

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/0...t-kazdy-widzi/
Odpowiedz cytując
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 05.04.2010, 16:44
Fenomenalny mecz w Krakowie w którym Wanda nieszczęśliwie przegrywa 44:46 z faworytem do awansu do I ligi. Kibice dopisali mimo nie najlepszej pogody i mocno dopingowali krakowski team, który przez większą część meczu prowadził. Na 2 biegi przed końcem było jeszcze 40:38 dla Wandy. W kolejnym biegu 1:5 i stan meczu 41:43 dla gości. Gdy w zawodnicy stanęli do restartu 15 biegu (jeden z zawodników gości został wykluczony) emocje na stadionie sięgneły zenitu. Mimo świetnego startu Własowa i Chromika lider zespołu gości Jędrzejewski zdołał wyprzedzić obydwu Krakowian i dowiózł zwycięstwo gości.

Za 2 tygodnie kolejne emocje na stadionie Wandy. Mam nadzieję że mecz z Piłą przyniesie pierwsze zwycięstwo Wandzie po 5 latach niebytu.
Odpowiedz cytując
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 05.04.2010, 17:01
własnie wróciłem i musze powiedzieć że było bardzo sympatycznie
niespodziewałem sie że przyjdzie tyle ludzi, a własnie frekwencja pokazuje że jest zapotrzebowanie na żużel w Krakowie. Szkoda że przegrali, no ale jak na pierwszy mecz od 5 lat to naprawde szacunek za walke.
btw, tylko ja odniosłem wrażenie że majchrowski był najebany?
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując
Ave
Senior Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 05.04.2010, 17:09
Hahaha no Majchrowski był pewnie na bani Bardzo pozytywnie było

Odpowiedz cytując
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 05.04.2010, 17:14
jakiś doping ?
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:48.