
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#31
|
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Online |
#32
|
|
Najgroźniejszy z tego klanu to jest ten. BOJE SIĘ!! (napisał ,,Spierdzielona Wisła niech spierdziela do ostatniej ligi,albo niech się rozpadnie")
http://nasza-klasa.pl/profile/8186950 Ten miażdzy (opis, wielkośc liter) http://nasza-klasa.pl/profile/15933286/gallery/3
Ostatnio edytowane przez R33 : 12.10.2008 o godz. 14:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#33
|
?![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#34
|
![]() Proszę bardzo Przepraszam za rozciągnięcie.Dobre vlepy, ciekawe komentarze w galerii ![]()
Ostatnio edytowane przez michu-k : 12.10.2008 o godz. 15:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath
Offline |
#35
|
|
Cytat:
jak na 9 lat to dobry e- hools ![]() ![]() Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić .... |
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#36
|
|
eee tam najlepsze jest jak sie lansuje ze debowe mocne wypil
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#37
|
|
Ogólnie to pół ludności Kielc ma takie opisy, fotki, klany na temat Wisły co ten małolat... Cóż, to sie chyba kompleks nazywa
A co do 'Anal Fansów Hooligansów' to tylko żal tych ludzi, ale plus za pomysł dla Wiślaka. ![]()
the end
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
|
oni są ANAL fani? znaczy się pedały?
![]() ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Member
Od: 10.2007
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#39
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Młyn
Offline |
#40
|
|
http://naszaklasa.blox.pl/html
Boże!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#41
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#42
|
|
co w tym śmiesznego, bo nie rozumiem?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#43
|
|
Pokarz Twoje fotki z chęcią się pośmiejemy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: eNHa
Offline |
#44
|
|
Chłopak ma jakieś kompleksy i tyle:] nie ma nic śmiesznego.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline |
#45
|
|
Masakra z tym ANAL HOOLIGANS
![]() ![]() vlepka "TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH" http://nasza-klasa.pl/profile/17347770/gallery/15 i podpisy: Pasy Pasy gol!! Arka Pasy Lech For ever! pzdr. LECH, LECH KO-LE-JORZ! W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!! HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#46
|
|
Działa wam n-k?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#47
|
|
działa...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: SKMK
Offline |
#48
|
![]()
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.
O moja Wisełko nie zdradzę Cię O moja Wisełko nie zdradzę Cię Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie! Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie! A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#49
|
nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce. a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 14.10.2008 o godz. 22:16.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: SKMK
Offline |
#50
|
|
naucz się czytać ze zrozumieniem
![]() śmieszne jest to, że oni te teksty dają pod vlepką " TELETUBISIÓW TRZECH - ARKA PASY LECH" jak dalej nie widzisz w tym nic dziwnego to chyba jesteś na tym samym poziomie co oni ![]() |
|
|
|
Guest
|
#51
|
miażdży wszystko. zboczone smrody pasy i ich zgody. |
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?
Offline |
#52
|
|
http://nasza-klasa.pl/profile/14410191/gallery/26
Ekipa Cracovii ;] ![]()
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto
![]() ...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę... W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund
Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#53
|
|
http://nasza-klasa.pl/profile/4593016
jedno z bardziej traumatycznych przeżyć ostatnich dni.. zapraszam również do obejrzenia galerii.. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski
Offline |
#54
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
![]()
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#56
|
|
Przez przypadek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Online |
#57
|
|
Cytat:
![]() (10 znaków, a może 9) |
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#58
|
To ja od dzisiaj siedzie 24h na dobę w poszukiwaniu takich "rodzynków" Obcy są wsrod nas ![]() MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
![]() ![]()
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!
Fundacja #1 - Wiezi Muzyki Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze Firma krk - Zamiast szukac podzialow Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak Peja - (Z)robie szmal |
|
|