
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#451
|
|
Dlaczego to sie nazywa rajd Andory, a Kubica leży w szpitalu we Włoszech?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#452
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#453
|
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#454
|
|
ch*j z karierą F1, ważne żeby z tego chłopak wyszedł cało !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#455
|
|
Racja,zwłaszcza że takiego rodzynka w F1 nie będziemy mieć pewnie przez dekady...
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#456
|
|
Chciałabym przypomnieć o wypadku Roberta w 2003 r.
"W 2003 roku Polak przeżył samochodową kraksę będąc pasażerem. Pierwsze rokowania były równie dramatyczne. Robert doznał skomplikowanego złamania ramienia i jego kariera wisiała na włosku. Było to w przededniu debiutu Polaka w serii F3. Po operacji chirurgicznej lekarze rokowali, że rekonwalescencja potrwa co najmniej pół roku. Tymczasem Robert Kubica wrócił po niecałych sześciu tygodniach i wziął udział w wyścigu mając w ramieniu 18 śrub przytrzymujących zrastającą się kość! Wyzwaniem była dla niego sama zmiana biegów, ale Kubica wyścig na torze w Norymberdze wygrał! " Mam nadzieję,że teraz też tak będzie ! A o głupocie Roberta i teamu mogą pisać tylko głupi ludzie, nie mający żadnych pasji , czy marzeń. Operacja trwa nadal, ma potrwać jeszcze około godziny. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#457
|
A ludzie którzy wypowiadają się w tonie "jaki to bym głupi naiwny itd..." że brał udział w rajdach, wypowiadających się tak w takiej chwili powinno się najzwyczajniej banować lub dawać ostrzeżenia. No ale od dłuższego czasu obserwuję że moderacja na tym forum kuleje. Daje się bany za głupoty a poważne rzeczy uchodzą na sucho które faktycznie zasługują na ostrzeżenie |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#458
|
|
Info z przed chwili Wisławski w tvn24 informacje a amputacji ręki są przesadzone.Lekarze cały czas operują jego rękę przywrócili już krążenie
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#459
|
|
Dziewczyna Kuby Gerbera na Facebooku:
Agnieszka Solarska Kuba przesyła bardzo pozytywne wieści o stanie zdrowia Roberta! 8 minut(y) temu · Nie lubięLubię to! · _________________ ![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#460
|
Poza tym operacja miała trwać do 20:00, ale się przedłuża coś... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#461
|
|
ta sama ręka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#462
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2010
Offline |
#463
|
|
"20:10 - ANSA: operacja Roberta Kubicy dobiegła końca"
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#464
|
|
21:40 - pilot rajdowy Joanna Madej w TVN 24: "Pół godziny temu zakończyła się operacja dłoni Kubicy, lekarze wypowiadają się optymistycznie, teraz zaczęła się druga część operacji - tym razem ręki Kubicy"
za onet.pl ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#465
|
|
na razie lekarze wstrzymują się od kategorycznych ocen, ale według wstępnych informacji udało się uratować prawą dłoń
onet.pl uff krkgiba Tvn24 podaję, że już po operacji,lekarze zoperowali ścięgna,nerwy i wiązadła
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 06.02.2011 o godz. 22:09.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#466
|
|
na Polsat News była rozmowa z dziennikarką, która stoi pod szpitalem we Włoszech: nieoficjalnie - rękę poskładali i jest wszystko ok i powiedziała, że na pewno nie było żadnego krwotoku wewnętrznego
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#467
|
|
A tu coś dla krytykujących Team Renault
Eric Boullier, szef zespołu Formuły 1 Lotus Renault, którego kierowcą jest Robert Kubica, przyznał, że obie strony miały świadomość, iż udział w rajdach samochodowych wiąże się z ryzykiem. "To pasja Roberta, nie mogliśmy mu tego zabronić" - podkreślił. Nigdy nie wpisywaliśmy do kontraktów naszych kierowców klauzuli zabraniającej startów w takich rajdach. To nie nasza polityka, nie nasz styl. Tym bardziej nie mogliśmy uczynić tego w przypadku Kubicy, bo wiemy, że rajdy samochodowe to rzecz bardzo ważna dla Roberta. Coś, co jest częścią jego życia, jego pasją. Obie strony - zespół i Robert - miały świadomość ryzyka. To była nasza wspólna decyzja" - powiedział Boullier. ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#468
|
|
prawa noga Kubicy również w bardzo złym stanie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#469
|
|
Powiem tak. O wypadku dowiedziałem się będąc w szkole i początkowo w to nie wierzyłem. Niestety później okazało się to prawdą. Wielki pech Roberta. Szkoda. Z tego co można wyczytać jeśli będzie wszystko okej to sama rehabilitacja trwać będzie około jednego roku. Myślę, że narazie i tak ciężko coś więcej powiedzieć trzeba czekać po prostu. Prawda jest taka,że Kubica wybrał Renault również z tego względu , że mógł jeździć w wyścigach i nie zbaraniali mu tego tak jak było to Bmw. W każdym bądź razie trzymam kciuki by było wszystko ok
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...
Offline |
#470
|
|
Robert to twardy człowiek, wyjdzie z tego i wszystko będzie dobrze. Skoro po tym "dzwonie" w Montrealu w 2007 roku pozbierał się i wrócił na tory, to teraz będzie tak samo. Wierzę w niego i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.
P.S. Kto jest kierowcą testowym w jego team'ie? ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#471
|
|
Najwazniejsze jest to, ze zyje...F1 czy rajdy, to zupelnie odrebna kwestia. Niech wraca do zdrowia, choc po takim wypadku watpie by jeszcze mogl sie scigac. Dlon poskladana, ale czy bedzie sprawna w 100%? Podobno wyglada, to tragicznie, zreszt juz sama dlugosc operacji o czyms mowi. Zycze mu, zeby jendak wszystko bylo okej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#472
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#473
|
Wiadomo, że oficjali na razie nie ma, ale wszystko wskazuje na to - że operacja poszła jak należy, a to jak będzie z ręką ma wyjść od 5 do 7 dni. Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że poskładali go jak należy i po rehabilitacji będzie w pełni sprawny, ale na to trzeba około roku. W pesymistycznym wariancie, będzie miał jakiś lekki niedowład. |
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
#474
|
|
operacja może i przeszła po myśli operujących go dwóch(!) zespołów specjalistów, ale Robert nadal przebywa na intensywnej terapii. To że nie było komplikacji przy operacji i że nie amputowano mu dłoni, nie oznacza, że wszystko jest ' ok '.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#475
|
|
Wszystko ma sie wyjasnic w ciagu tygodniu. Reke ma poskladana, rano ma byc wybudzony ze spiaczki. Lekarze bede kontrolowac jego reke przez tydzien. Jestem dobrej mysli.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#476
|
|
Załoga która jechała za Robertem, ładne zachowanie Włochów.
http://www.youtube.com/watch?v=ALbxM...layer_embedded |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa
Offline |
#477
|
|
Któryś z portali (nie pamiętam gdzie to przeczytałem) donosi, że rehabilitacja pewnie potrwa z rok.
![]()
Legionista
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#478
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#479
|
|
Pojawiają się dość optymistyczne informacje po operacji Roberta, mam nadzieję że po raz kolejny okaże się ma on niesamowitego farta i tego mu życzę
![]() ![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#480
|
|
Trudno tu mówić o farcie...
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|