The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#451
Stary 06.02.2011, 15:45
Dlaczego to sie nazywa rajd Andory, a Kubica leży w szpitalu we Włoszech?
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#452
Stary 06.02.2011, 15:51
Serhean napisał(a):Wyświetl post
Wywnioskowałem z Twoich słów ...
To źle wywnioskowałeś. I nie sprowadzaj rozmowy na tak absurdalne przykłady, bo takiej dyskusji nie podejmuję. Strata czasu.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 06.02.2011, 15:54
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Jest kierowcą Formuły 1 i nie powinien ryzykować biorąc udział w rajdach samochodowych ale to młody człowiek, który realizował swoje pasje ścigając się w rajdach i jeżeli ktoś popełnił błąd to na pewno Lotus Renault, który nie zabronił mu tego w kontrakcie. Kubice jestem w stanie w pełni zrozumieć i usprawiedliwić.
I tu się zgadzamy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 06.02.2011, 15:57
ch*j z karierą F1, ważne żeby z tego chłopak wyszedł cało !!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#455
Stary 06.02.2011, 18:30
Racja,zwłaszcza że takiego rodzynka w F1 nie będziemy mieć pewnie przez dekady...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 06.02.2011, 19:08
Chciałabym przypomnieć o wypadku Roberta w 2003 r.
"W 2003 roku Polak przeżył samochodową kraksę będąc pasażerem. Pierwsze rokowania były równie dramatyczne. Robert doznał skomplikowanego złamania ramienia i jego kariera wisiała na włosku. Było to w przededniu debiutu Polaka w serii F3. Po operacji chirurgicznej lekarze rokowali, że rekonwalescencja potrwa co najmniej pół roku. Tymczasem Robert Kubica wrócił po niecałych sześciu tygodniach i wziął udział w wyścigu mając w ramieniu 18 śrub przytrzymujących zrastającą się kość! Wyzwaniem była dla niego sama zmiana biegów, ale Kubica wyścig na torze w Norymberdze wygrał! "

Mam nadzieję,że teraz też tak będzie !
A o głupocie Roberta i teamu mogą pisać tylko głupi ludzie, nie mający żadnych pasji , czy marzeń.
Operacja trwa nadal, ma potrwać jeszcze około godziny.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 06.02.2011, 19:15
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Chciałabym przypomnieć o wypadku Roberta w 2003 r.
"W 2003 roku Polak przeżył samochodową kraksę będąc pasażerem. Pierwsze rokowania były równie dramatyczne. Robert doznał skomplikowanego złamania ramienia i jego kariera wisiała na włosku. Było to w przededniu debiutu Polaka w serii F3. Po operacji chirurgicznej lekarze rokowali, że rekonwalescencja potrwa co najmniej pół roku. Tymczasem Robert Kubica wrócił po niecałych sześciu tygodniach i wziął udział w wyścigu mając w ramieniu 18 śrub przytrzymujących zrastającą się kość! Wyzwaniem była dla niego sama zmiana biegów, ale Kubica wyścig na torze w Norymberdze wygrał! "

Mam nadzieję,że teraz też tak będzie !
A o głupocie Roberta i teamu mogą pisać tylko głupi ludzie, nie mający żadnych pasji , czy marzeń.
Operacja trwa nadal, ma potrwać jeszcze około godziny.
I to jest chyba najwlasciwsza PUENTA całej dyskusji.

A ludzie którzy wypowiadają się w tonie "jaki to bym głupi naiwny itd..." że brał udział w rajdach, wypowiadających się tak w takiej chwili powinno się najzwyczajniej banować lub dawać ostrzeżenia. No ale od dłuższego czasu obserwuję że moderacja na tym forum kuleje.
Daje się bany za głupoty a poważne rzeczy uchodzą na sucho które faktycznie zasługują na ostrzeżenie
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 06.02.2011, 19:31
Info z przed chwili Wisławski w tvn24 informacje a amputacji ręki są przesadzone.Lekarze cały czas operują jego rękę przywrócili już krążenie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#459
Stary 06.02.2011, 19:41
Dziewczyna Kuby Gerbera na Facebooku:

Agnieszka Solarska
Kuba przesyła bardzo pozytywne wieści o stanie zdrowia Roberta!
8 minut(y) temu · Nie lubięLubię to! ·
_________________
Odpowiedz cytując
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#460
Stary 06.02.2011, 19:49
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
I to jest chyba najwlasciwsza PUENTA całej dyskusji.

A ludzie którzy wypowiadają się w tonie "jaki to bym głupi naiwny itd..." że brał udział w rajdach, wypowiadających się tak w takiej chwili powinno się najzwyczajniej banować lub dawać ostrzeżenia. No ale od dłuższego czasu obserwuję że moderacja na tym forum kuleje.
Daje się bany za głupoty a poważne rzeczy uchodzą na sucho które faktycznie zasługują na ostrzeżenie
a która to ręka , tzn ramie z tymi śrubami ? Bo jeśli teraz połamał sobie tą samą....to nie za dobrze.

Poza tym operacja miała trwać do 20:00, ale się przedłuża coś...
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#461
Stary 06.02.2011, 19:49
ta sama ręka.
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 06.02.2011, 19:50
nbp napisał(a):Wyświetl post
a która to ręka , tzn ramie z tymi śrubami ? Bo jeśli teraz połamał sobie tą samą....to nie za dobrze.

Poza tym operacja miała trwać do 20:00, ale się przedłuża coś...
Jak się przedłuża jak jest 19:50..
Odpowiedz cytując
StarBuzz
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#463
Stary 06.02.2011, 20:13
"20:10 - ANSA: operacja Roberta Kubicy dobiegła końca"
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#464
Stary 06.02.2011, 21:48
21:40 - pilot rajdowy Joanna Madej w TVN 24: "Pół godziny temu zakończyła się operacja dłoni Kubicy, lekarze wypowiadają się optymistycznie, teraz zaczęła się druga część operacji - tym razem ręki Kubicy"

za onet.pl
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 06.02.2011, 22:02
na razie lekarze wstrzymują się od kategorycznych ocen, ale według wstępnych informacji udało się uratować prawą dłoń

onet.pl


uff



krkgiba


Tvn24 podaję, że już po operacji,lekarze zoperowali ścięgna,nerwy i wiązadła
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 06.02.2011 o godz. 22:09.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 06.02.2011, 22:03
na Polsat News była rozmowa z dziennikarką, która stoi pod szpitalem we Włoszech: nieoficjalnie - rękę poskładali i jest wszystko ok i powiedziała, że na pewno nie było żadnego krwotoku wewnętrznego
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#467
Stary 06.02.2011, 22:28
A tu coś dla krytykujących Team Renault

Eric Boullier, szef zespołu Formuły 1 Lotus Renault, którego kierowcą jest Robert Kubica, przyznał, że obie strony miały świadomość, iż udział w rajdach samochodowych wiąże się z ryzykiem. "To pasja Roberta, nie mogliśmy mu tego zabronić" - podkreślił.
Nigdy nie wpisywaliśmy do kontraktów naszych kierowców klauzuli zabraniającej startów w takich rajdach. To nie nasza polityka, nie nasz styl. Tym bardziej nie mogliśmy uczynić tego w przypadku Kubicy, bo wiemy, że rajdy samochodowe to rzecz bardzo ważna dla Roberta. Coś, co jest częścią jego życia, jego pasją. Obie strony - zespół i Robert - miały świadomość ryzyka. To była nasza wspólna decyzja" - powiedział Boullier.
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 06.02.2011, 23:02
prawa noga Kubicy również w bardzo złym stanie
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 06.02.2011, 23:13
Powiem tak. O wypadku dowiedziałem się będąc w szkole i początkowo w to nie wierzyłem. Niestety później okazało się to prawdą. Wielki pech Roberta. Szkoda. Z tego co można wyczytać jeśli będzie wszystko okej to sama rehabilitacja trwać będzie około jednego roku. Myślę, że narazie i tak ciężko coś więcej powiedzieć trzeba czekać po prostu. Prawda jest taka,że Kubica wybrał Renault również z tego względu , że mógł jeździć w wyścigach i nie zbaraniali mu tego tak jak było to Bmw. W każdym bądź razie trzymam kciuki by było wszystko ok
Odpowiedz cytując
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 06.02.2011, 23:21
Robert to twardy człowiek, wyjdzie z tego i wszystko będzie dobrze. Skoro po tym "dzwonie" w Montrealu w 2007 roku pozbierał się i wrócił na tory, to teraz będzie tak samo. Wierzę w niego i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

P.S. Kto jest kierowcą testowym w jego team'ie?


Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 06.02.2011, 23:36
Najwazniejsze jest to, ze zyje...F1 czy rajdy, to zupelnie odrebna kwestia. Niech wraca do zdrowia, choc po takim wypadku watpie by jeszcze mogl sie scigac. Dlon poskladana, ale czy bedzie sprawna w 100%? Podobno wyglada, to tragicznie, zreszt juz sama dlugosc operacji o czyms mowi. Zycze mu, zeby jendak wszystko bylo okej.
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#472
Stary 06.02.2011, 23:49
simone napisał(a):Wyświetl post
Robert to twardy człowiek, wyjdzie z tego i wszystko będzie dobrze. Skoro po tym "dzwonie" w Montrealu w 2007 roku pozbierał się i wrócił na tory, to teraz będzie tak samo. Wierzę w niego i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

P.S. Kto jest kierowcą testowym w jego team'ie?
Trzecimi kierowcami są Bruno Senna oraz Romain Grosjean.
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 07.02.2011, 03:17
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Najwazniejsze jest to, ze zyje...F1 czy rajdy, to zupelnie odrebna kwestia. Niech wraca do zdrowia, choc po takim wypadku watpie by jeszcze mogl sie scigac. Dlon poskladana, ale czy bedzie sprawna w 100%? Podobno wyglada, to tragicznie, zreszt juz sama dlugosc operacji o czyms mowi. Zycze mu, zeby jendak wszystko bylo okej.
Operacja była długa, bo rekonstruowali mu ścięgna - a później operowali rękę. Podobno po wypadku w 2003 roku miał jakieś metalowe elementy tam, więc korzystając z okazji - ten fragment też zrekonstruowano. Przeprowadzał ją profesor - chirurg specjalnie sprowadzony na tę okoliczność, specjalizujący się w takich urazach.

Wiadomo, że oficjali na razie nie ma, ale wszystko wskazuje na to - że operacja poszła jak należy, a to jak będzie z ręką ma wyjść od 5 do 7 dni. Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że poskładali go jak należy i po rehabilitacji będzie w pełni sprawny, ale na to trzeba około roku. W pesymistycznym wariancie, będzie miał jakiś lekki niedowład.
Odpowiedz cytując
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 07.02.2011, 03:27
operacja może i przeszła po myśli operujących go dwóch(!) zespołów specjalistów, ale Robert nadal przebywa na intensywnej terapii. To że nie było komplikacji przy operacji i że nie amputowano mu dłoni, nie oznacza, że wszystko jest ' ok '.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#475
Stary 07.02.2011, 08:27
Wszystko ma sie wyjasnic w ciagu tygodniu. Reke ma poskladana, rano ma byc wybudzony ze spiaczki. Lekarze bede kontrolowac jego reke przez tydzien. Jestem dobrej mysli.
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#476
Stary 07.02.2011, 10:06
Załoga która jechała za Robertem, ładne zachowanie Włochów.
http://www.youtube.com/watch?v=ALbxM...layer_embedded
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#477
Stary 07.02.2011, 10:59
Któryś z portali (nie pamiętam gdzie to przeczytałem) donosi, że rehabilitacja pewnie potrwa z rok.
Legionista
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#478
Stary 07.02.2011, 11:10
Cytat:
P.S. Kto jest kierowcą testowym w jego team'ie?
Bodajże Bruno Senna.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 07.02.2011, 15:37
Pojawiają się dość optymistyczne informacje po operacji Roberta, mam nadzieję że po raz kolejny okaże się ma on niesamowitego farta i tego mu życzę

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 07.02.2011, 16:55
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Pojawiają się dość optymistyczne informacje po operacji Roberta, mam nadzieję że po raz kolejny okaże się ma on niesamowitego farta i tego mu życzę
Trudno tu mówić o farcie...
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:22.