
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#4141
|
|
Nie ma co przyzwyczajac sie na poczatek do starszych tytulow. Zmiany niby sa kosmetyczne ale... W 11 bedzie duzo zmian na plus, wiec lepiej bedzie przejsc z 10 na 11.
![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#4142
|
|
Mam pytanie. Coś stało mi się z FM 09. Nie mogę sobie włączyć nowej gry, ponieważ zawiesza mi się ona podczas "tworzenia gry", a dokładniej podczas "konfiguracji baz danych". Wybieram normalnie managera, ligę, i podczas ładowania gra zacina się. W FM-a mogę grać tylko poprzez opcję "wczytaj grę". Nie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie na nowo gry. Nie wiecie może o co chodzi?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#4143
|
|
Ja bym starszych wersji nie wybierał. W FM2010 zaszło sporo zmian na plus, składy bardziej aktualne, więc łatwiej coś podglądnąć. Wersje do nauki zawsze wybierałbym najnowsze, natomiast tak naprawdę problemem jest wybrać klub do nauki. Lepiej na początek taki, który nieźle wygląda personalnie i finansowo, ale nie obciąża Cię presją i niepotrzebnym ciśnieniem.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#4145
|
|
albo Birmingham
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#4146
|
|
W RB Salzburg jest jednak większa presja na wygrywanie. Tam się ładuje dużo kasy więc zarząd oczekuje sukcesów. Ja gram bez stresów juz 6 sezonów Rapidem Wiedeń i stworzyłem ekstra zespół mieszający nawet w LE.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#4147
|
|
jeste 4sezon cghociaz raz zdobyłem ajstra 3razy vice majstra ateraz szukam dobrego trenera 1szego zespołu który zajmie sie moim RB Teamem w czasie gdy jako nowy trenerio reprezentacji Belgii będe podbijał światowe Stadiony podczas MŚ(jesli awansuje z fazy grupowej) a tak przy okazji możecie podać kilka ciekawych nazwisk trenera 1szego zespołu bo szukam do mego RB Teama
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#4148
|
|
Postanowiłem wczoraj zacząć karierę Wisłą. Nieco zrąbałem i zamiast 30.06.2009r. zacząłem dopiero 7.07, wiec zagrałem jedynie 2 mecze kontrolne przed eliminacjami LM. Jak na razie moje wyniki po 2 miesiącach prezentują się następująco:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg Najlepsze spotkanie: Mecz przeciwko ormiańskiemu Piunikowi: http://i35.tinypic.com/25fmtkk.jpg Najlepszy zawodnik jak do tej pory w kadrze zespołu: Paweł Brożek: http://i36.tinypic.com/alth7n.jpg Transfery: http://i37.tinypic.com/1775sj.jpg Jeśli chodzi o fazę grupową LM to myślałem, że może ufarcę jakiś awans do 1/8 finału, ale jak zobaczyłem swoją grupę to nawet awans do 1/32 LE będzie sukcesem, bowiem w mojej grupie znalazły się: Barcelona, Juventus i Celtic |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#4149
|
![]() ![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#4150
|
|
Sporo wydałeś na wypożyczenie Ninisa z Panaty. W sumie to nigdy tak nie robiłem ale może to dobry sposób? Jest wyraźnie lepszy od innych kolesi co byś ich mógł kupić za 675 tys. E? Opłacało się? Masz zagwarantowaną klauzulę wykupienia?
![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię, Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem. Życie bym dał, za krakowską Wisłę O jakże bym chciał, by znów była mistrzem O jakże bym chciał ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#4151
|
|
Ma dopiero 19 lat, a już osiągnął poziom Guły, a według potencjału może być dużo lepszy. Klauzule mam bodaj na 3 mln euro, a on wart jest coś ok. 2,5 mln. Zobaczymy jak się uda, w każdym razie debiut z Lechem miał udany
Co do taktyki to gram 4-1-2-1-2 Diamentem, ale potem wrzucę dokładny screen, bo teraz nie mam fma włączonego. EDIT: http://i38.tinypic.com/n3urt1.jpg moja taktyka + skład z ostatniego meczu z Lechem Powód: Taktyka.
Ostatnio edytowane przez arrosmay : 14.08.2010 o godz. 19:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#4152
|
|
Walcz w tej lidze mistrzów nie poddawaj się defensywa i jazda
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#4153
|
|
Zaczynam właśnie 3 sezon Wisłą, przed sezonem wydałem .. 26 milionów euro
( sprzedanie np Diamande 6,25, Marcelo 6,5, Glik 6,5 - sami obrońcy 1 sezon : wejście do LM .. wyjście z grupy przed CSKA i Dynamo Kijów, później Barcelona ( sic ! ) 1 mecz u siebie 0-0, ale w rewanżu już 3-0 2 sezon : wejście do LM w grupie 3 miejsce za Werderem i Arsenalem, przed Fenerbache, 1/16 UEFA z Socheux 6-4 w dwumeczu, później w trafiam na Chelsea .. przegrane 3-0 i 3-1 Niestety 2 sezon okupiłem przegraną w lidze w ostatniej kolejce z Legią .. straciłem gola w 78 min i to zaważyło za dwa sezony chcę dojść do finału LM gram bez żadnych dodatków etc .. mój skład : ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#4154
|
|
Football Manager 2011
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=14829 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice
Offline |
#4155
|
|
sevenheaven podkrecasz reputacje ligi czy klubu? Bo taki pilkarz jak Muniain za zadne skarby do polskiej ligi nie przejdzie, szczegolnie ze on juz na poczatku gry gra pierwsze skrzypce w Athletic
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#4156
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#4157
|
![]() sam się trochę zdziwiłem .. z chęciom przyszedł a zarabia zaledwie 1.100 e tygodniowo tak jak mówie w 1 sezonie już udało mi się wyjść grupy w LM, może to zaważyło, sam mam status reputacji menadźera po 2 latach - kontynentalny na razie sobie go wypożyczam, Lewandowskiego też wypożyczyłem za prawie 4 miliony euro, a po sezonie wróci do mnie, good deal sprowadziłem Portillo dla uzupełnienia z Osasuny.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4158
|
|
Czy jest możliwość w FM10 ręcznego zaktualizowania składu drużyny (przeniesienie zawodników z klubu A do klubu B), mam uaktualnienie, ale zostało wydane już jakiś czas temu i do tej pory doszło sporo transferów. Jakimś programem można to zrobić?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#4159
|
|
Edytorem można zrobić.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4160
|
|
A można prosić jakiś link? Nigdy nie korzystałem z żadnych programów/dodatków do fma jeszcze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#4161
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#4162
|
|
Ja wczoraj ukończyłem sezon i wygrałem wszystko w Polsce + 0 punktów w LM ;(
Niespodziewanie mając jedynie krajową reputację i nie mając wtedy żadnych sukcesów (oprócz SPP, bo to już styczeń był) zostałem wybrany na selekcjonera Wybrzeża Kości Słoniowej Jak skończę mundial (prawdopodobnie jutro) to wrzucę screeny wszystkiego, a tymczasem zapraszam do czytania i komentowania mojego manifestu, który prowadzę grając inną drużyną:http://www.cmrev.com/manifesty/notka...h-_7,6487.html ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#4164
|
|
Arrosmay zajebista notka : D
Tabaluga ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#4165
|
Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :( |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#4166
|
Powinieneś się raczej na prąd obrazić ^^ ![]() Autozapisu nie masz? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#4167
|
|
No więc jak obiecałem kilka, a nawet kilkanaście screenów z pierwszego sezonu. Najpierw terminarz:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg http://i35.tinypic.com/245ijjl.jpg http://i36.tinypic.com/28upaxg.jpg Wszystkie przeprowadzone transfery tj lato 2009 i zima 2010: http://i36.tinypic.com/20qb4zk.jpg Tabela końcowa: http://i35.tinypic.com/33xycg9.jpg Niestety zapomniałem zrobić screena ze statystykami graczy/drużyn, a teraz już nie mogę, ale mam za to podsumowanie sezonu: http://i37.tinypic.com/24y6884.jpg Potem przyszedł czas na MŚ z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej. W sparingach wygrałem 3-1 z Australią i przegrałem 1-3 z Kamerunem w debiucie. Do grupy ze mną trafiły: Holandia, Korea Płd oraz Bułgaria. Skład powołany na MŚ http://i37.tinypic.com/2144jkx.jpg Zabrakło m.in A.Kone czy Gervinho, którzy tuż przed mistrzostwami doznali kontuzji i wystąpić nie mogli. Wyniki oraz tabela: http://i37.tinypic.com/e13h9g.jpg Faza pucharowa: http://i34.tinypic.com/fu7s68.jpg W meczu o brąz wygrałem 1-0 z Urugwajem. Statystyki zawodników: http://i38.tinypic.com/30m614l.jpg Sparingi przed sezonem: http://i34.tinypic.com/2crpv6c.jpg Transfery po pierwszych dwóch tygodniach okna: http://i38.tinypic.com/okrext.jpg Najlepszy spośród nabytych: Hans Henrik Andreasen: http://i38.tinypic.com/17zreg.jpg Oraz zawodnik, który dołączy do mnie w grudniu z brazylijskiego Sao Paulo, Richarlyson: http://i38.tinypic.com/2i8hv7t.jpg Ktoś prosił o sztab, więc: http://i36.tinypic.com/2co239z.jpg I można powiedzieć rodzynek w tym towarzystwie, bo jedyny obcokrajowiec, za to bardzo go polecam, Robert Prosinecki: http://i34.tinypic.com/2vlmuc5.jpg |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#4168
|
|
Skąd wziąć zdjęcia zawodników do tej gry?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#4169
|
|
Tutaj masz 12 lig z 8 państw: http://www.cmrev.com/grafika/plik/FM...-Megapack.html
A tak ogólnie to: http://www.cmrev.com/grafika/facepacki.html |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#4170
|
|
www.centrumfm.org lub www.cmrev.com i tam wejdź sobie na dodatki czy coś w tym rodzaju
|
|
|