The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4141
Stary 11.08.2010, 20:34
Nie ma co przyzwyczajac sie na poczatek do starszych tytulow. Zmiany niby sa kosmetyczne ale... W 11 bedzie duzo zmian na plus, wiec lepiej bedzie przejsc z 10 na 11.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4142
Stary 12.08.2010, 14:31
Mam pytanie. Coś stało mi się z FM 09. Nie mogę sobie włączyć nowej gry, ponieważ zawiesza mi się ona podczas "tworzenia gry", a dokładniej podczas "konfiguracji baz danych". Wybieram normalnie managera, ligę, i podczas ładowania gra zacina się. W FM-a mogę grać tylko poprzez opcję "wczytaj grę". Nie pomogło odinstalowanie i zainstalowanie na nowo gry. Nie wiecie może o co chodzi?
Odpowiedz cytując
krakus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4143
Stary 12.08.2010, 17:37
Ja bym starszych wersji nie wybierał. W FM2010 zaszło sporo zmian na plus, składy bardziej aktualne, więc łatwiej coś podglądnąć. Wersje do nauki zawsze wybierałbym najnowsze, natomiast tak naprawdę problemem jest wybrać klub do nauki. Lepiej na początek taki, który nieźle wygląda personalnie i finansowo, ale nie obciąża Cię presją i niepotrzebnym ciśnieniem.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4144
Stary 12.08.2010, 20:01
krakus racja jakby ktoś szukał średniaka z mocnymi ambicjami i dużą kasą na transfery to polecam RB Sallzburg
Odpowiedz cytując
forthree
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4145
Stary 12.08.2010, 20:08
albo Birmingham za awans do pucharów 31 mln ojro na tranfery
Odpowiedz cytując
krakus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4146
Stary 13.08.2010, 13:16
W RB Salzburg jest jednak większa presja na wygrywanie. Tam się ładuje dużo kasy więc zarząd oczekuje sukcesów. Ja gram bez stresów juz 6 sezonów Rapidem Wiedeń i stworzyłem ekstra zespół mieszający nawet w LE.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4147
Stary 13.08.2010, 16:30
jeste 4sezon cghociaz raz zdobyłem ajstra 3razy vice majstra ateraz szukam dobrego trenera 1szego zespołu który zajmie sie moim RB Teamem w czasie gdy jako nowy trenerio reprezentacji Belgii będe podbijał światowe Stadiony podczas MŚ(jesli awansuje z fazy grupowej) a tak przy okazji możecie podać kilka ciekawych nazwisk trenera 1szego zespołu bo szukam do mego RB Teama
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4148
Stary 14.08.2010, 16:51
Postanowiłem wczoraj zacząć karierę Wisłą. Nieco zrąbałem i zamiast 30.06.2009r. zacząłem dopiero 7.07, wiec zagrałem jedynie 2 mecze kontrolne przed eliminacjami LM. Jak na razie moje wyniki po 2 miesiącach prezentują się następująco:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg
Najlepsze spotkanie: Mecz przeciwko ormiańskiemu Piunikowi:
http://i35.tinypic.com/25fmtkk.jpg
Najlepszy zawodnik jak do tej pory w kadrze zespołu: Paweł Brożek:
http://i36.tinypic.com/alth7n.jpg
Transfery:
http://i37.tinypic.com/1775sj.jpg
Jeśli chodzi o fazę grupową LM to myślałem, że może ufarcę jakiś awans do 1/8 finału, ale jak zobaczyłem swoją grupę to nawet awans do 1/32 LE będzie sukcesem, bowiem w mojej grupie znalazły się: Barcelona, Juventus i Celtic
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4149
Stary 14.08.2010, 16:54
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Postanowiłem wczoraj zacząć karierę Wisłą. Nieco zrąbałem i zamiast 30.06.2009r. zacząłem dopiero 7.07, wiec zagrałem jedynie 2 mecze kontrolne przed eliminacjami LM. Jak na razie moje wyniki po 2 miesiącach prezentują się następująco:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg
Najlepsze spotkanie: Mecz przeciwko ormiańskiemu Piunikowi:
http://i35.tinypic.com/25fmtkk.jpg
Najlepszy zawodnik jak do tej pory w kadrze zespołu: Paweł Brożek:
http://i36.tinypic.com/alth7n.jpg
Transfery:
http://i37.tinypic.com/1775sj.jpg
Jeśli chodzi o fazę grupową LM to myślałem, że może ufarcę jakiś awans do 1/8 finału, ale jak zobaczyłem swoją grupę to nawet awans do 1/32 LE będzie sukcesem, bowiem w mojej grupie znalazły się: Barcelona, Juventus i Celtic
Pokaż jeszcze screen'a taktyki
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4150
Stary 14.08.2010, 17:46
Sporo wydałeś na wypożyczenie Ninisa z Panaty. W sumie to nigdy tak nie robiłem ale może to dobry sposób? Jest wyraźnie lepszy od innych kolesi co byś ich mógł kupić za 675 tys. E? Opłacało się? Masz zagwarantowaną klauzulę wykupienia?
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4151
Stary 14.08.2010, 18:04
Ma dopiero 19 lat, a już osiągnął poziom Guły, a według potencjału może być dużo lepszy. Klauzule mam bodaj na 3 mln euro, a on wart jest coś ok. 2,5 mln. Zobaczymy jak się uda, w każdym razie debiut z Lechem miał udany

Co do taktyki to gram 4-1-2-1-2 Diamentem, ale potem wrzucę dokładny screen, bo teraz nie mam fma włączonego.

EDIT: http://i38.tinypic.com/n3urt1.jpg moja taktyka + skład z ostatniego meczu z Lechem
Powód: Taktyka.
Ostatnio edytowane przez arrosmay : 14.08.2010 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4152
Stary 14.08.2010, 19:58
Walcz w tej lidze mistrzów nie poddawaj się defensywa i jazda
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4153
Stary 14.08.2010, 23:04
Zaczynam właśnie 3 sezon Wisłą, przed sezonem wydałem .. 26 milionów euro ( sprzedanie np Diamande 6,25, Marcelo 6,5, Glik 6,5 - sami obrońcy )

1 sezon : wejście do LM .. wyjście z grupy przed CSKA i Dynamo Kijów, później Barcelona ( sic ! ) 1 mecz u siebie 0-0, ale w rewanżu już 3-0
2 sezon : wejście do LM w grupie 3 miejsce za Werderem i Arsenalem, przed Fenerbache, 1/16 UEFA z Socheux 6-4 w dwumeczu, później w trafiam na Chelsea .. przegrane 3-0 i 3-1

Niestety 2 sezon okupiłem przegraną w lidze w ostatniej kolejce z Legią .. straciłem gola w 78 min i to zaważyło
za dwa sezony chcę dojść do finału LM

gram bez żadnych dodatków etc ..

mój skład :

Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4154
Stary 16.08.2010, 18:23
Football Manager 2011
http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=14829
Odpowiedz cytując
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4155
Stary 16.08.2010, 19:13
sevenheaven podkrecasz reputacje ligi czy klubu? Bo taki pilkarz jak Muniain za zadne skarby do polskiej ligi nie przejdzie, szczegolnie ze on juz na poczatku gry gra pierwsze skrzypce w Athletic
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4156
Stary 16.08.2010, 20:17
Booosko
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4157
Stary 16.08.2010, 20:21
kondzio7 napisał(a):Wyświetl post
sevenheaven podkrecasz reputacje ligi czy klubu? Bo taki pilkarz jak Muniain za zadne skarby do polskiej ligi nie przejdzie, szczegolnie ze on juz na poczatku gry gra pierwsze skrzypce w Athletic
nie używam żadnych edytorów gry, bo dla mnie gra wtedy nie ma sensu

sam się trochę zdziwiłem .. z chęciom przyszedł a zarabia zaledwie 1.100 e tygodniowo

tak jak mówie w 1 sezonie już udało mi się wyjść grupy w LM, może to zaważyło, sam mam status reputacji menadźera po 2 latach - kontynentalny

na razie sobie go wypożyczam, Lewandowskiego też wypożyczyłem za prawie 4 miliony euro, a po sezonie wróci do mnie, good deal
sprowadziłem Portillo dla uzupełnienia z Osasuny..
Odpowiedz cytując
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4158
Stary 17.08.2010, 19:10
Czy jest możliwość w FM10 ręcznego zaktualizowania składu drużyny (przeniesienie zawodników z klubu A do klubu B), mam uaktualnienie, ale zostało wydane już jakiś czas temu i do tej pory doszło sporo transferów. Jakimś programem można to zrobić?
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4159
Stary 17.08.2010, 19:11
Edytorem można zrobić.
Odpowiedz cytując
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4160
Stary 17.08.2010, 19:19
A można prosić jakiś link? Nigdy nie korzystałem z żadnych programów/dodatków do fma jeszcze.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4161
Stary 18.08.2010, 12:41
nie ma to jak remis ..



Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4162
Stary 19.08.2010, 21:30
Ja wczoraj ukończyłem sezon i wygrałem wszystko w Polsce + 0 punktów w LM ;(
Niespodziewanie mając jedynie krajową reputację i nie mając wtedy żadnych sukcesów (oprócz SPP, bo to już styczeń był) zostałem wybrany na selekcjonera Wybrzeża Kości Słoniowej
Jak skończę mundial (prawdopodobnie jutro) to wrzucę screeny wszystkiego, a tymczasem zapraszam do czytania i komentowania mojego manifestu, który prowadzę grając inną drużyną:http://www.cmrev.com/manifesty/notka...h-_7,6487.html
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4163
Stary 20.08.2010, 19:46
arrosmay skąd wytrzasnąłeś tego bramkarza Khunejak możesz podaj sztab szkoleniowy
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4164
Stary 20.08.2010, 20:02
Arrosmay zajebista notka : D
Tabaluga
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4165
Stary 20.08.2010, 21:30
pozdi91 napisał(a):Wyświetl post
A można prosić jakiś link? Nigdy nie korzystałem z żadnych programów/dodatków do fma jeszcze.
Kolego, edytor jest wbudowany. Wchodzisz w Menu Start -> Sports Interactive -> FM 2010 -> Tools -> Editor.

Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :(
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4166
Stary 20.08.2010, 21:50
Watts napisał(a):Wyświetl post
Kolego, edytor jest wbudowany. Wchodzisz w Menu Start -> Sports Interactive -> FM 2010 -> Tools -> Editor.

Ja grałem CD Toledo, po barażach do Segunda Division B nie zapisałem gry i wydupczyło mi prąd. Od tej pory jestem obrażony na FMa :(

Powinieneś się raczej na prąd obrazić ^^

Autozapisu nie masz?
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4167
Stary 20.08.2010, 22:04
No więc jak obiecałem kilka, a nawet kilkanaście screenów z pierwszego sezonu. Najpierw terminarz:
http://i33.tinypic.com/5btt77.jpg
http://i35.tinypic.com/245ijjl.jpg
http://i36.tinypic.com/28upaxg.jpg
Wszystkie przeprowadzone transfery tj lato 2009 i zima 2010:
http://i36.tinypic.com/20qb4zk.jpg
Tabela końcowa:
http://i35.tinypic.com/33xycg9.jpg
Niestety zapomniałem zrobić screena ze statystykami graczy/drużyn, a teraz już nie mogę, ale mam za to podsumowanie sezonu:
http://i37.tinypic.com/24y6884.jpg
Potem przyszedł czas na MŚ z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.
W sparingach wygrałem 3-1 z Australią i przegrałem 1-3 z Kamerunem w debiucie.
Do grupy ze mną trafiły: Holandia, Korea Płd oraz Bułgaria.
Skład powołany na MŚ
http://i37.tinypic.com/2144jkx.jpg
Zabrakło m.in A.Kone czy Gervinho, którzy tuż przed mistrzostwami doznali kontuzji i wystąpić nie mogli.
Wyniki oraz tabela:
http://i37.tinypic.com/e13h9g.jpg
Faza pucharowa:
http://i34.tinypic.com/fu7s68.jpg
W meczu o brąz wygrałem 1-0 z Urugwajem.
Statystyki zawodników:
http://i38.tinypic.com/30m614l.jpg
Sparingi przed sezonem:
http://i34.tinypic.com/2crpv6c.jpg
Transfery po pierwszych dwóch tygodniach okna:
http://i38.tinypic.com/okrext.jpg
Najlepszy spośród nabytych:
Hans Henrik Andreasen: http://i38.tinypic.com/17zreg.jpg
Oraz zawodnik, który dołączy do mnie w grudniu z brazylijskiego Sao Paulo, Richarlyson:
http://i38.tinypic.com/2i8hv7t.jpg
Ktoś prosił o sztab, więc:
http://i36.tinypic.com/2co239z.jpg
I można powiedzieć rodzynek w tym towarzystwie, bo jedyny obcokrajowiec, za to bardzo go polecam, Robert Prosinecki:
http://i34.tinypic.com/2vlmuc5.jpg
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4168
Stary 20.08.2010, 22:40
Skąd wziąć zdjęcia zawodników do tej gry?
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4169
Stary 21.08.2010, 07:42
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Skąd wziąć zdjęcia zawodników do tej gry?
Tutaj masz 12 lig z 8 państw: http://www.cmrev.com/grafika/plik/FM...-Megapack.html
A tak ogólnie to: http://www.cmrev.com/grafika/facepacki.html
Odpowiedz cytując
krakus
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4170
Stary 21.08.2010, 10:31
www.centrumfm.org lub www.cmrev.com i tam wejdź sobie na dodatki czy coś w tym rodzaju
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:13.