
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1
|
|
Po nieskutecznym meczu z Piastem teraz przyjdzie pora zmierzyć się w lidze z Koroną, która przegrała co prawda z Legią, ale na wyjeździe dostając 2 czerwienie przy stanie 3;1 i potrafili strzelić bramkę. Wcześniej jeszcze wyjazd do Bytova mam nadzieje rekreacyjny w ramach RPP, ale lekceważyć ich na pewno nie można. Z Koroną o pkt. będzie ciężko przez 2 aspekty:
1. grają u siebie 2. Będą chcieli się odkuć za porażkę z Legią Myślę więc, że skromne 2:1 dla naszych może być zadowalającym nas wynikiem. Pozostałem mecze 12 kolejki: Legia Warszawa - Ruch Chorzów 31 października, sobota godz. 18:30 Zagłębie Lubin - Polonia Bytom 29 października, czwartek godz. 20:00 Cracovia - GKS Bełchatów 30 października, sobota godz. 17:45 w Sosnowcu Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski 31 października, sobota godz. 13:45 Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 31 października, sobota godz. 18:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 31 października, sobota godz. 16:00 we Wronkach Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 30 października, piątek godz. 20:00 ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#2
|
|
Dobra są trzy punkty, teraz nie może być inaczej jak następne trzy punkty z koroną....
![]()
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#3
|
|
ciekaw jestem postawy Nikoli w tym meczu. Może być ostro.
z tego co mi wiadomo w Koronie nie zagra Vuković. Dostał dziś kartkę za dyskusję. trzeba będzie wyłączyć z gry Ediego i Sobolewskiego. jako że jestem ze świętokrzyskiego mam nadzieję na solidne złojenie scyzorów |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#4
|
|
Podobnie jak prze meczem z Amiką, remis biorę w ciemno. W Kielcach jeszcze nie wygraliśmy, gra nam się tam delikatnie mówiąc nie najlepiej, a w obecnej formie Wiślaków nie mogę sobie jakoś wyobrazić 3 pkt u scyzoryków.
Przede wszystkim, jak Proud napisał, wyłączyć Ediego - to ich mózg i serce. ![]()
the end
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#5
|
|
A ja mając w perspektywie kolejkę 13 i to że sędziowie się "mylą" remisu bym nie brał.
To wyjazd, ale mamy bliżej niż do "domu" (Sosnowca) |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#6
|
|
jedno w tym meczu jest pewne - żółć (oo, chyba jedyne słowo z altem nonstop ;P) dla Głowy i Juniora
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#7
|
|
Może by tak Małecki zagrał na prawej pomocy pojedynki z szalonym Nicolą byłyby ozdobą meczu a może krewki serb by wyleciał szybko z boiska. Tak czy siak dobry mecz będzie w piątek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Online |
#8
|
|
Korona ma słaby skład, powinniśmy ten mecz wygrać. Korona przede wszystkim ma bardzo słabą defensywę, Nikola może ma dobry odbiór, ale głupio kilka razy tracił piłki. To już nie ten zespół sprzed kilku lat.
Każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo, będzie niespodzianką. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#9
|
|
Będzie normalny stadion, więc może naszym się udzieli atmosfera meczu. I będą chcieli trochę pobiegać.
![]()
.
. |
|
|
|
Member
Od: 11.2002
Offline |
#10
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#11
|
|
A nie wiecie jakie kursy są na żółtą dla Głowackiego u bukmacherów?
![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Skąd: Olkusz
Offline |
#12
|
|
Wie ktoś jak poszła sprzedaż biletów
co do wyniku to obstawiam 1-2 ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Korona, tak jak i my we wtorek o 12 gra w PP. Jadą bliżej - bo do Ząbek, ale przeciwnik napewno silniejszy. Mam nadzieję, że sie porządnie tam nabiegają, może jakas dogrywka się szykuje. Musimy zagrac lepiej niz wczoraj i zgarnac pewne 3 punkty, zwlaszcza, ze Scyzory w meczu z nami graja bez 3 wykartkowanych zawodnikow.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#14
|
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#15
|
|
Pawełek wczoraj nie trenował i nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na zajęcia dzisiaj, a co za tym idzie, pojechać z drużyną do Kielc. To duża strata, bowiem zastępujący tego zawodnika Ilje Cebanu nie do końca spisuje się na miarę oczekiwań. Owszem w trzech meczach, w których wystąpił do tej pory, nie zawalił ani jednej bramki (puścił zresztą tylko jednego gola), ale kilka razy grał dość niepewnie. Tak piszą w "Krakowskiej" i chyba mają rację. Pawełek jest, jaki jest, ale byłoby lepiej, żeby to on bronił w Kielcach.
http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...elka,id,t.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#16
|
|
Ja bym chcial zobaczyc druzyne ktora z zebem atakuje przeciwnika.
Korona oslabiona ,ale zawsze u siebie pod presja kibicow napewno bedzie chciala chocby zremisowac. My musimy sie nastawic na twardą wymiane ciosow ,i poprawic zmore -skutecznosc. Mecze w Kielcach zawsze byly ciekawe-napewno i tak samo bedzie w piatek ![]() No i trzeba bedzie sie nastawic ze 70% dopingu scyzorow to bedą wrzuty na nas... ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#17
|
Co do Korony, punkt będzie dobrym rezultatem, zwycięstwo zaskoczeniem. Choć nie nie możliwe. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#18
|
|
jest duże prawdopodobieństwo, że powtórzy się sytuacja z Wronek i meczu z Amiką:
Wisła zagra, jak zwykle, otwartę piłkę, Korona także, sytuacje beda przenosily się z jednego pola karnego na drugier naszym "zabraknie skuteczności", bo gra okaze się ładna dla oka. Mam nadzieję, na wymęczone 1:1, a z 0:1 będę szczęśliwy |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#19
|
|
Cierzniak – Kuzera (77’ Sobolewski), Markiewicz, Hernani, Mijailović – Kiełb, Vuković, Wilk, Edson (81’ Kal) – Gajtkowski, Edi (87’ Zganiacz)
Panowie, tak ostatnio wyszła Korona na mecz z Legią...czy jest to skład rzucający na kolana? dla mnie bardziej niż przeciętny. Do tego wytłuszczeni zawodnicy z nami nie zagrają. Jeśli będziemy liczyć na remis z takimi kopaczami, to nie mamy co marzyć o dobrej grze w pucharach. liczę, że na ładnym stadionie naszym grajkom będzie się chiało biegać i wygramy przekonująco. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#20
|
|
Motyka zastosuje od początku meczu presing i to pewnie tez na naszej połowie ,ale wiadomo nie da się grać presingiem przez cały mecz.
Jak zagramy cierpliwie (tz. bez wybijanek na "pałę" z obrony)kombinacyjnie piłką , nie statycznie ,powinniśmy bez problemu przywieść zwycięstwo. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#21
|
|
Jeśli kupiony za ok. 400 tys. euro Słoweniec usiądzie na ławie, to na skrzydłach Wisły w meczu w Kielcach wystąpią Wojciech Łobodziński i Piotr Ćwielong.To wiadomość z Ekstraklasa Wirtualna Polska.Jeśli to prawda z Łobodzińskim to Boże miej nas w opiece.
Powód: Za reklamę się płaci:P
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.10.2009 o godz. 20:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#22
|
|
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22065
Z Gargułą i Boguskim w meczowej kadrze - dobry znak i powiem jestem pozytywnie zaskoczony tym, że Boguski znalazł się na ławce. Pewnie na jakieś fajerwerki z jego strony nie ma co liczyć, powiem nawet że nie wejdzie w ogóle, ale cieszy ten powrót. |
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#23
|
|
mój skład na Koronę:
Cebanu Pi. Brożek - Głowacki - Marcelo - Alwarez Garguła - Jirsak - Kirm - Ćwielong Małecki - Boguski |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#25
|
Dokladnie. Korona rzuci sie na nas napewno od poczatku,grunt to wtedy bedzie nic nie stracic zeby nie bylo czego odrabiac Niech sie chlopaki wyszumią przez pierwsze pol godzinki a potem trzeba bedzie pokazac im miejsce w szeregu ![]() Boguski widze jest w 18-tce.I choc watpie zeby zagral,to jest juz dobry znak przed Legią i Cracovią ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#26
|
Brakuje mi jeszcze Singlara, Gołosia, Piotra Brożka, Pawełka .. i będzie Wisła Hospital Foodball Team Nie wiem czy wiesz że Garguła i Boguski nie grali ponad pół roku .. Może jednak dajmy im szansę spokojniej wejść w drużynę. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2003
Skąd: k
Offline |
#27
|
|
– Spędziłem w Krakowie ponad trzy lata i dobrze mi się tam grało. Wszyscy mnie pytają, czy będę chciał coś udowodnić w przyszłym meczu. Więc odpowiadam - nie, nie mam nic do udowodnienia! Bo co ja mogę udowodnić?
Mijailovic dał głos. http://cksport.pl/korona/wiadomosci,...ienia,431.html A swoje jeszcze Kuzerka dodał. "Jeśli chodzi o moja osobę, to mam paru osobom coś do udowodnienia i na pewno będę się starał pokazać, że potrafię grać w piłkę. Uważam, że niektórzy za wcześnie mnie skreślili." tekst z tego samego portalu ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#28
|
|
Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień
- byle nam tylko kogoś nie połamał.A już bardziej poważnie - ten mecz to będzie niezły test.Korona powinna zagrać w miarę odważnie i twardo więc ciekaw jestem czy damy poszaleć rywalowi , czy też od 1 minuty to my będziemy mieć inicjatywę.Ogólnie jeden z ważniejszych meczów tej rundy i przewiduje że prowizorka nie przejdzie więc wypadało by w końcu zagrać dobrze ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#29
|
|
Liczę, że po tym meczu obaj trenerzy będą zadowoleni. Trener Wisły, bo wygra jego drużyna, trener Korony, bo wygra jego ukochany klub.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#30
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=a-Qnv...c-HM-fresh+div
Kochają nas--bez 2óch zdań. WISŁA przez małe 'w'=wielKi Kompleks. ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|