The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.10.2018, 17:02
Przegrywanie spotkań jako sposób na szybsze uregulowanie płatności. No niezły pomysł. Trener na pewno przyklaśnie.

Lodu Panowie, przecież drużyna w meczu z Koroną wybiegała praktycznie najwięcej km w tym sezonie. Może i w głowie im siedzą problemy klubu, ale w swoich poczynaniach boiskowych nie robią niczego 'na złość". Oni nie są w klubie dla pieniędzy, ale w większości dla wypromowania się i trafienia do lepszego klubu (poza Wasylem, Boguskim, Sadlokiem i Brożkiem). Kasa przychodzi z opóźnieniem, ale przychodzi. Prędzej uwierzę, że materiał Jadczaka podziałał im na psychikę, zresztą wielu piłkarzy Wisły już mówiło że to nimi wstrząsnęło.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.10.2018, 19:04
Jeżeli piłkarzom faktycznie nie odpowiadają opóźnienia w wypłatach to powinni rozwiązać kontrakt (jeżeli prawdą jest, że mamy zaległości sięgające trzech miesięcy) i grać jak najlepiej, żeby znaleźć nowego pracodawcę. Brak rozwiązania kontraktu i słaba gra niczego nie zmieni.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 01.10.2018, 20:32
@Ronaldo


Wiadomo, po 8 meczach jesteśmy 2 punkty za liderem. Przegrany sezon.
Odpowiedz cytując
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.10.2018, 21:37
Po 10 kolejkach Wisła jest na 6 miejscu. Zanotowała 3 porażki. Do lidera traci 2 punkty, przy czym ma lepszy bilans bramkowy. Jak w tej sytuacji można narzekać? Przed sezonem sporo osób wieściło rozpaczliwą walkę o utrzymanie, a teraz mimo że nikt o tym nie myśli jest tyle biadolenia na dwie ostatnie porażki? Albo bawimy się w ekspertów i bronimy swojego zdania od początku do końca, albo zależnie jak powieje takie mamy zdanie ... bądźmy poważni ...O ile z Pogonią Wiślacy zagrali fatalnie, o tyle z Koroną byli ekipą lepszą. Po prostu brakło szczęścia. Tak samo jak w pierwszych meczach sezonu jak z Arką ,czy Wisłą Płock. Pamiętacie ? Także dajmy spokojnie pracować sztabowi i piłkarzom.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.10.2018, 09:23
Wydaje mi się, że to nie jest tak że piłkarze nie dostają kasy to specjalnie grają.źle i się.nie starają.
Ale nikt mi nie wmówi, że nie siedzi to gdzieś z tyłu głowy i nie ma wpływu na dyspozycję zawodnika. Na pewno piłkarze mają jakieś zobowiązania (mniejsze lub większe) których nie są w stanie na bieżąco regulować.

Kto miał w życiu moment w którym albo ledwo albo nie starcza do pierwszego wie jak bardzo jest to stresujące.

Inna sprawa, że jak na sytuację Wisły i jej problemy przed sezonem to jest BARDZO dobrze.

Zwycięstwa wrócą - oby już w niedziele !
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.10.2018, 09:32
Jasne, że brak kasy na czas może oddziaływać na zawodników. Tylko nie róbmy z tego głównego problemu, bo to tylko jeden z wielu czynników, który w większym bądź mniejszym stopniu wpływa na całokształt. W moim odczuciu dla obecnych zawodników ma marginalne znaczenie, szczególnie, że Głowacki poinformował ich przed startem sezonu wyraźnie, że będą 3 miesięczne opóźnienia.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.10.2018, 11:30
W gruncie rzeczy to tradycyjny mecz z rywalem, który gra typowo ekstraklapową piłkę - czyli defensywa i kontry. Tak samo wyglądały mecze z Arką czy Płockiem, tylko tam udało się nam zremisować a z Koroną przegraliśmy. W meczach z rywalami, którzy grają w piłkę - Lechia, Amika, mecz wyglądał w wykonaniu naszych zawodników zdecydowanie lepiej.... Z Koroną zagraliśmy lepiej niż z Pogonią czy Śląskiem ale brakowało szczęścia, natomiast dziwi mnie to, że o ile w pierwszych meczach oddawaliśmy mnóstwo strzałów na bramkę przeciwnika, to w ostatnich meczach rozgrywamy piłkę w polu karnym rywala i zamiast strzelać podajemy do momentu wybicia piłki przez rywala...
Sędzia Stefański - w I połowie Cebula 3 krotnie przerwał kontrę Wisły - nie dostał nic poza słownym ostrzeżeniem - klasyczne ściąganie za koszulkę, ramię - dla mnie to było dziwne. Podobnie jak brak VAR przy wejściu Gardawskiego w Imaza w 40 minucie - sprzątnął Imaza z boiska wybijając piłke na 5 metrze - wszak nie za takie zagrania były dyktowane karne i to bez dwóch zdań. NIe wiem kto był na VAR ale był to klasyczny dupek i nic więcej nie dodam....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.10.2018, 12:56
Ciężko było mi przełknąć mecz z scyzorykami, gdyż mieliśmy co najmniej KILKA bardzo dobrych sytuacji gdzie powinna paść bramka - korona JEDNĄ JEDYNĄ, a strzały w trybuny można sobie wsadzić...


Niestety los odbiera to co dał ze Śląskiem, tym razem znów brak skuteczności.


Nie był to zaden mecz na remis, sprawiedliwie 3-1.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.10.2018, 16:31
Patrząc choćby na wynik z ostatniej kolejki lidera, nie mamy co się wstydzić porażki z Koroną. Zabrakło szczęścia i skuteczności. Punktów żal, ale i tak absolutnie nie możemy nie być zadowoleni z aktualnej zdobyczy punktowej i pozycji w tabeli.


mogło być punktów więcej, ale mogło i być i mniej.


Ja się pytam gdzie temat derbowy?!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:03.