
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
|
Żadnych złudzeń.
Znów wyjdzie skład ze świętymi krowami a zmiany będą 98 minucie po konsultacji z nadtrenerem Boguskim. Piłkarze dostaną bramkę i stracą ochotę do gry a trener zamiast kombinować będzie stał ze spuszczoną głową. Sadlok poda do przeciwnika (a może Guzmics - dawno dużego błędu nie popełnił), Małecki strzeli w trybuny a Czech nie wygra główki. Oczywiście lepiej by było mile się rozczarować, ale rozum mówi, że szczęśliwy remis to max co można wyciągnąć z tego meczu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
Agrow......., tyle w temacie.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Dzięki naszemu nowemu trenerowi o wynik jestem spokojny. Pół żartem, pół serio. Wiecie o co chodzi.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#4
|
|
Wdowczyk za sterami wiec dajemy wszyscy czystą dwójkę u buka
![]() Swoją drogą nisko upadliśmy jak taka Nieciecza (z całym szacunkiem dla nich) jest w tym meczu faworytem, kiedyś niepojęte. |
|
|
|
Guest
|
#5
|
|
Może skończą się dziwne sytuacje typu zdychający po max godzinie Mały i Rafał grający 90 minut. No i Alan niech wyciera ławkę dopóki się na serio nie weźmie za siebie.
Ostatnio edytowane przez arti : 13.03.2016 o godz. 20:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#6
|
|
Uryga poza 18, drobny uraz kolana.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#7
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#8
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#10
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#11
|
|
JEZU JAK DOBRZE! Jeszcze tylko Boguś na ławce (Bałaszow słabszy nie będzie) i będę oglądał to z przyjemnością.
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#12
|
|
Oczywiscie ze bedzie slabszy.
W tydzien sie w pilke nie nauczyl grac. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#13
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#14
|
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#15
|
|
Wdowiec kupił czy będziemy walczyc?
Ku pokrzepieniu serc https://www.youtube.com/watch?v=irAMTtpTUCA ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 01.2010
Offline |
#16
|
![]()
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#17
|
|
Termalica nas zlekceważy i wygramy
![]() P.S Zeby pisać cos takiego,do czego to Wisełko doszło. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#18
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#19
|
|
Nowa miotłą i motywacja. Jak nie wygramy, to oznacza, że do końca będzie nerwówka w walce o utrzymanie. Tak to widzę.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#20
|
|
Boguski powinien zostać przestawiony na defensywnego pomocnika. Tak zagrał kilka meczów za Moskala i było ok. Nie przeszkadzał z przodu, a z tyłu harował za dwóch. Na pewno lepiej wypadał niż Uryga na dzień dzisiejszy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#21
|
|
Chyba tak było u Smudy i przynajmniej walczył, bo na skrzydle niestety nie nadawał się
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Z Boguskiego jest dobry przeszkadzacz, więc w sumie czemu by nie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#23
|
|
Trudno liczyć na zwycięstwo. Niby efekt nowej miotły, teoretycznie my mamy lepszych zawodników ale oni mają zespół. Remis wziąłbym w ciemno, co za czasy...
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#24
|
Ile to już razy w tym sezonie liczyliśmy na efekt nowej miotły? ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
Szkoda czasu, żeby to zliczyć. Ale takiej miotły, która ma w CV przeróżne techniki zamiatania, jeszcze nie mieliśmy.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#26
|
|
ZWE trudno 2x Broniszewskiego nazwać nową miotłą, więc i efektu nie było. Pawłowski sorry z miotłą to on się nadawał w Wiśle do czegoś innego ;-)
Dariusz W. - zatrudnienie jego to jeżeli chodzi o przeszłość korupcyjną jakaś paranoja, ale jak wygra 4 mecze i awansuje przypadkiem do górnej połówki to czapki z głów (mimo tej przeszłości). Ba nawet jak tylko wygra te 4 spotkania...... Jednak liczę na to, że kontrakt ma podpisany do końca sezonu, a Wisłę w nowym sezonie poprowadzi ktoś nowy z konkretnym warsztatem trenerskim (niekoniecznie z nazwiskiem), kto da rękojmię (gwarancji nie da nikt) rzetelnej budowy zespołu tak naprawdę od podstaw...... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#27
|
|
Nie nastawiam się na zwycięstwo, zresztą już powoli zapominam jak to smakuje w ogóle. Na nic się nie nastawiam, bo będzie tylko zawód.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#28
|
|
Kontrakt dariusz w. to powinien mieć taki, że jak jakimś cudem spadniemy z ligi (tfu tfu tfu), to obniżka pensji i przedłużenie o dwa lata.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2015
Offline |
#29
|
|
Boguś z brelkiem w środku ciekawa opcja
boguś na defensywnym pomocniku przypomina czarka wilka |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2015
Offline |
#30
|
|
Boguś z brelkiem w środku ciekawa opcja
boguś na defensywnym pomocniku przypomina czarka wilka |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|