
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Skąd w was taki optymizm?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#2
|
|
Zawsze trzeba wierzyć w swoich. Mam dziwne przeczucie, że będzie dobrze. Liczę na bramkowy remis. Nawet jak przegramy to wstydu nie będzie. Do tej pory graliśmy z rywalami, którzy bronili się w 10. Lech zagra otwartą piłkę, będzie więcej miejsca dla naszych ofensywnych graczy. Można ich złapać na szybką kontrę. Nie wiadomo w jakiej formie będzie Lech po meczu pucharowym. I zwykle jak nikt na nas nie stawia to piłkarze lubią się spiąć. Tyle mojego naiwnego myślenia. Obym miał rację
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2014
Offline |
#3
|
Co do kontry to się zgadzam ale na rozluźnienie to bym raczej nie liczył. Dla zainteresowanych moja zapowiedź meczu: http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...lech-wisa.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#4
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2014
Offline |
#5
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#6
|
|
A co mam płakać, bo gramy z drużyną która poprzedni sezon zakończyła z dorobkiem punktowym o 8 większym niż nasz?
Lech jest faworytem, ale są do pie.rdolnięcia. Ja już przywykłem, że to forum tylko dlatego, że nie dzielimy i rządzimy w każdym meczu jak parę lat temu widzi w nas murowanego przegranego przed każdym meczem. Lament był nawet jak byliśmy na drugim miejscu po pierwszej połówce poprzedniego sezonu. Bo to, bo tamto, bo sramto. Nawet jak osiągniemy względny sukces czy zagramy dobry mecz to nikt nie doceni bo patrzy przez pryzmat poprzedniej dekady. Obudźcie się ludzie! Tamte czasy nie wrócą! (chyba, że Cupiał nagle odbuduje swoje finanse). Doceniajcie to co macie. Kibicujcie. Bo teraz wasz pesymizm wypływa z frustracji utraty pozycji hegemona, a nie z tego jak gramy, jaki mamy skład i możliwości. W dodatku nauczcie się wreszcie patrzeć na grę, a nie na wynik. Jeśli stwarzamy sytuację w meczu, oddajemy multum strzałów i przeważamy w posiadaniu piłki a przeciwnik ma pół akcji i strzela gola wywożąc fartowny remis, wcale nie oznacza, że drużyna zagrała super słaby mecz! W piłce nożnej szczęście jest bardzo ważne - więc skoro z Piastem nic nie wpadło, to to do nas kiedyś wróci bo nie można ciągle mieć pecha.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.08.2014 o godz. 19:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#7
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2014
Offline |
#8
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
2.Tak, byłby lament z drugiego miejsca, jeśli przyszło by po takiej grze jak w drugiej połowie sezonu. 3.Tak nikt nie doceni. Może inaczej. Nikt nie popadnie w euforię bo w naszej obecnej sytuacji kazdy się raczej martwi i wie, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. 4.To, że tutaj spekulujemy, że w Poznaniu dostaniemy łomot, nie oznacza od razu, że przestaliśmy kibicować. My tylko twardo stąpamy po ziemi. 5. Myślę, że gdyby Wisła miała poukładany skład, i grała tak, że zęby nie bolą to wbrew pozorom zostałoby to docenione. 6. Mówisz o tej dobrze grze Wisły przeciwko Piastowi, i zarazem o tym samym Piaście, który oddał jak dotąd bodaj 3 strzały celne od początku sezonu? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#10
|
Nawiasem, w trzech meczach ponad 2x mniej niż Wisła w dwóch.Powód: drobna pomylka
Ostatnio edytowane przez filemon : 02.08.2014 o godz. 22:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#11
|
|
3 mecz i 3 brameczka Buchalika...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#12
|
|
Dobre pytanie. Wymiana ciosów Smudy skończy się według mnie tragicznie, oby na 3 w plecy się skończyło.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Po tym co pokazaliśmy tam ostatnio to już raczej gorzej być nie może. I jeśli obrywa się w danym miejscu regularnie to ciężko mówić o wstydzie. No chyba, że dostaniemy 0-4 po beznadziejnej grze.
Chciałbym byś miał rację. Oglądałem dwa mecze ligowe Lecha w tym sezonie, dwa nasze i jakoś nie mogę się zdobyć na ten dziecięcy optymizm. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#14
|
|
Brakło Brożka, który by sobie taką sytuację wykreował. Zresztą - przy 20 sytuacjach 50% to tak minimum 3 powinny wejść, a weszła jedna...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)
Offline |
#15
|
|
jeden punkt bierzemy w ciemno..........i h.j mnie interesuje jak.......na papierze jestesmy bez szans...dlatego 1 pkt bierzemy w ciemno
![]()
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#16
|
|
jeszcze sie nauczyliscie pokory dzieciaki ...Wisla to juz tylko napis w rubryce ..... przegrana jest gwarantowana ..... oprocz nazwy ta druzyna nie ma nic .... zrozumcie to wreszcie .... Cupialowska Wisla juz nic nie zaczy pilkarsko .... jesli bedzie dolna 8- na co sie zanosi - to dla niektorych bedzie szok spadku ....hehheheh, wiem, wiem , nie miesci wam sie to w glowie , ale panmietajcie ze przed komornikiem-pozyczkodawca Cupialem tez WISLA istniala, i nie bylo takich frajerow jak teraz na trybunach ...temu klubowi niestety jest potrzebny taki wstrzas , bo pies ogrodnika nic do tego klubu nie dolozy i nikomu Go nie sprzeda .... pozdrawiam napalencow i fantastow ....apropo- jest szansa sie dowiedziec ilu probednarzowych zwolennikow Nowej Armii Bialej Gwiazdy sie wybiera do poznania
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 03.08.2014 o godz. 00:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#17
|
>>>>>>>>>>>>>>>Następny przegięty co nie zna umiaru. Dodam też, że jeśli Wisła dla Ciebie to tylko napis w rubryce to spier*** na 2 stronę błoń. Mario Nh : Wracając do Piasta : No tak, tylko generalnie jakby w meczu z tym słabym Piastem naszym kopaczom piłka o parę mm na bucie poszła w lewo lub w prawo tak ze 3 razy to byś piał, że 4:1 wygraliśmy. Mówisz jakbyś nie znał piłki. W 100% sytuacjach z resztą było 2:0 dla nas. A strzałów było w ....u, mogło spokojnie wpaść parę bramek. Wiadomo wykończenie też umiejętność - ale raz siądzie, raz nie siądzie. Sytuacje były, strzały były, byliśmy lepsi - ale mieliśmy pecha. Move on. Next please. W dodatku co do ilości klarownych sytuacji to już o tym pisałem - jak przeciwnik broni się całym zespołem nieraz w samej szesnastce to jak tu wyjść z piłką dajmy na to sam na sam? Ciężko jest. Wali się z dystansu, w zamieszaniu w tłoku głównie. Co do tego, że na papierze nas Lech zjada, to się zupełnie nie zgadzam bo raczej u nas grają głośniejsze nazwiska. Tyle tylko, że już trochę wiekowe Generalnie uważam, że kadrowo pierwszą jedenastkę mamy na miejsce 2-5 w naszej lidze, niestety krótka ławka i kontuzje mogą sprawić, że znów będzie kupa. Mimo wszystko jeśłi nie awansujemy do grupy mistrzowskiej będzie to dla nas porażka. Bardzo pomógłby koniec protestu w meczach u siebie, ale znając upór tego typu ugrupowań to jeszcze długo poczekamy aż na R22 wróci normalność.Jak tylko Arek będzie zdrowy to mimo wszystko Lech będzie miał z nami ciężki mecz. Szkoda, że Guerrier był/jest kontuzjowany bo to by było duże wzmocnienie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.08.2014 o godz. 01:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#18
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#19
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#20
|
To akurat nie pytanie do kibiców, tylko do Bednarza. Jak mamy pojechać jak wyjazdu nikt nie organizuje? ![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
Zejdź na ziemię chłopie. Tą drużynę przed widmem spadku trzyma za gębę w szatni kilka nazwisk, którzy oprócz na saldo swojego konta, patrzą też na miejsce w tabeli.
Głowacki, Brożek. Jeszcze nadzieja w tym, że wzmocnienia w postaci trzech piłkarzy z Ruchu okażą się trafione i pomogą wydatnie tej drużynie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#22
|
A to dobre. No, a Legia tylko dlatego wygrywa ligę co roku bo ma Radovica i Kuciaka ![]() A Lech Poznań swojego czasu zdobył mistrza bo miał Lewandowskiego i Stilicia ! Bez nich by byli średniakiem ligowym także to wcale taki dobry zespół nie był Wiadomo zarówno Głowacki jak i Brożek to są kluczowi piłkarze. 7 i 5 miejsce w poprzednich dwóch sezonach to w dużym stopniu ich zasługa. Do spadku jednakże w obu przypadkach było bardzo daleko, więc nie ma co demonizować. Takie pierdu pierdu tralala. Ty głośne prrrrrrrrrrrr a rzeczywistość swoje. W tym meczu każdy wynik jest możliwy, mamy nieobliczalną drużynę i tyle w temacie. Tak to bywa jak się ma grajków trochę wypalonych, którzy tylko w niektórych meczach pokażą pełnię swoich możliwości. I najśmieszniejsze, że im teoretycznie trudniejszy rywal tym z reguły gramy lepiej. Ja nie spodziewam się cudów. Miejsce na podium byłoby ogromnym osiągnięciem. Miejsce 4-8 bardzo realne - adekwatne do naszego składu. Wszystko poniżej powinno być rozpatrywane w kategoriach porażki, a spadek to byłaby istna katastrofa. Jakby nie było dysponujemy budżetem większym niż ponad połowa drużyn w lidze niezależnie od tego jak źle przedstawia się naszą sytuację finansową w mediach.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.08.2014 o godz. 15:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#23
|
|
Właściwie to dziś każdy wynik jest możliwy. Ja liczę że Wiślacy powalczą i wygrają w końcu pierwszy mecz, bo gdzie jak nie w Poznaniu to zrobić
Gwiżdże na to jaki mam obecny skład, czy słaby czy inny, nie ma to znaczenia. Jeśli chcesz wygrać to zrobisz wszystko aby to osiągnąć. Lech to nie drużyna która powala bez przesady też. Więc mamy prawo wymagać zwycięstwa, a dopiero po meczu się okaże czy było to realne.![]()
Bóg, Honor i Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#24
|
![]() ![]()
Bóg, Honor i Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
Gdyby jeszcze nasi przeciętni kopacze mieli trenera, który potrafi wyzwolić z nich dodatkowe pokłady energii i poustawiać ich rozsądnie taktycznie...
Kurs na Lecha 1,85, na Wisłę 4,30. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#26
|
|
Ty nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego postu. Widzę cień szansy na dobry wynik w tym meczu, ale cały sezon w czarnych barwach. Jeden spadek już przeżyłem, ale zawsze każdy kolejny będzie szokiem. I dobrze pamiętam Wisłę przed erą Cupiała. Dyskutujemy w tym temacie o meczu z amicą, nie o Bednarzu i kto wierzy w Cupiała, a kto nie.
PS O moją inteligencję się nie martw. Martw się o swoją. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#27
|
|
Od 1.12.2012, Wisła wygrała w Ekstraklasie cztery (4) wyjazdowe mecze. Dwadzieścia miesięcy i 4 wyjazdowe wygrane, czyli wychodzi zwycięstwo raz na pięć miesięcy.
Ciekawostka, przez ten sam okres GKS Bełchatów wygrał również 4 wyjazdowe mecze na poziomie Ekstraklasy, zaliczając i po drodze sezon w I lidze. Past Gliwice wygrał w tym czasie 11 razy na wyjeździe. Wisła od dłuższego czasu trzyma się na powierzchni dzięki wynikom i wygranym na R22. Jeśli tego zabraknie...
Ostatnio edytowane przez thechris : 03.08.2014 o godz. 13:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#28
|
|
Nie ma podstaw Panowie by sądzić, że Wisła urwie dzisiaj punkt. Nie z tym składem, obawiam się wyniku 3-0...
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#29
|
|
Trudno żeby osoba z avatarem Lecha mówiła co innego
![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#30
|
|
Awatar nie ma tu nic do rzeczy
![]() Po prostu nie potrafimy grać na wyjeździe, chociaż to Polska liga, ona jest nieobliczalna i w tym upatruje niespodzianki |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|