The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: W Białymstoku..
Wisła w końcu wygra! 45 80,36%
Wyjazd = Remis 7 12,50%
Ciężki teren, porażka. 4 7,14%
Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.12.2013, 11:48
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy zauważyliscie, ale moim zdaniem, gdyby był na boisku Stjepa, to moglibyśmy nie stracić tylu bramek (...)

.
Mnie w pamięci utkwiły, jego dwie koszmarne straty (a może było ich więcej) i jeszcze żółta kartka po błędzie. Jego pierwszego typowałem do zejścia, drugiego Piotrka B
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.12.2013, 01:28
Ja napiszę tak: w tej lidze każdy może wygrać z każdym, a kopanina w większości spotkań ma wyrównany przebieg. Nawet na R22 kilka spotkań mogło zakończyć się w drugą stronę, np. z Lechią czy ostatnio ze Śląskiem. Jadze (mam wielki sentyment do tego klubu sięgający dawnych zgodowych lat) wyszło dzisiaj wszystko, co przy fatalnie grającej obronie włącznie z Miśkiem wystarczyło na solidny wpier..dol. To pokazuje ile w naszym przypadku hero dzieli od zero. Z amiką dlatego może być bardzo różnie. Mieliśmy w dzisiejszym meczu kilka kluczowych momentów, w których po prostu nam się nie poszczęściło, a Jadze owszem. Jaga strzeliła dzięki szczęści i biernej postawie Miśka na 1-0, na 2-0 dzięki niedocenieniu Quintany i kompletnie biernej postawie stoperów i Jaga mogła zacząć grać to co lubi najbardziej dzięki trójce szybkich: Plizga-Quintana-Piątkowski. Do tego Baran złapał dwie kluczowe piłki i stało się. Tyle jest warte drugie miejsce w polskiej lidze. W Poznaniu jak rozumiem zagramy z kontry i dzięki słabej postawie amiki w tym sezonie liczymy na sukces, który w przypadku meczów wyjazdowych oscyluje gdzieś na wysokości skromnego 1-2 dla Wisły, wszak legendarnemu już szczęściu trzeba pomóc...
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.12.2013, 08:34
Dobrze, że z Jagą, a nie np. z Lechem.
Jestem dziwnie spokojny, że w piątek powtórki nie będzie.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.12.2013, 08:39
najlepsze jest to ze przy 2-0 i 3-1, czułem spokój ze Wisla da rade, ze graj jak do tej pory wygląda ok i tylko kwestia czasu jak wbijemy te gole. Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy, na wyjeździe, miałem takie odczucie pewności tej druzyny. Jak na ironie dostaliśmy największy łomot w tym sezonie i chyba nie tylko tym. W końcu podoba mi sie gra Chrapka i Garguly. Ja wiem ze pierwsza bramka padła z dupy, ale wstawienie Piotrka Brożka do środka to byl jakiś sabotaż. Nic do chłopa nie mam ale to po prostu nie jego pozycja. Nie gloryfikuje Boguskiego ale chyba bym juz jego wolał.

Przy szybkim 2-0 musieliśmy sie otworzyć, no bo czego tu bronic. Jaga grała z kontry co było do przewidzenia. Wszystko im wchodziło i wychodziło. Mozna przegrać, ale taki gangbang

Paradoksalnie byl to , obok Zabrza, jeden z lepszych wyjazdów jesli chodzi o gre do przodu, taktyke. Obrona klapa.

Ja wiem ze boisko dla obu druzyn jednakowe ale na kartoflisku w Poznaniu nie bedzie sie dobrze gralo. Liga jest nieprzewidywalna i mozna tam nawet wygrac. Chcialbym remis ale czuje ze przegramy.
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 03.12.2013 o godz. 08:43.
Odpowiedz cytując
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.12.2013, 09:14
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
najlepsze jest to ze przy 2-0 i 3-1, czułem spokój ze Wisla da rade, ze graj jak do tej pory wygląda ok i tylko kwestia czasu jak wbijemy te gole. Po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy, na wyjeździe, miałem takie odczucie pewności tej druzyny.
Też miałem takie odczucie, spoko, dadza radę, wyrównają a potem od nowa. Może to było jeszcze pod wrażeniem piątkowej jazdy ze Śląskiem. A tu klops i dzień konia Jagiellonii. Może to przebudzi zawodników na Amicolecha....
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.12.2013, 09:20
fajny mecz, grad goli i ciekawych sytuacji.

No i co z tego że przegraliśmy i straciliśmy w jednym spotkaniu połowe tego co w iluśtam Co z tego.
Kto oglądał uważnie mecze ten wie ze jakby przyjechało takie Fulham i zagrało z Nami 11 spotkań to by nas 11 razy jebło No ale to liga polska na szczescie ,tutaj sa inne zasady, dlatego kazdy moze wygrać z każdym bo zadna z druzyn nie ma swojego stylu i jakości gry.
ale ogląda sie to o wiele lepiej niż rok temu, no i widać Brożka który biega walczy i ciągnie ten wózek...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.12.2013, 09:41
W sumie to jednak mimo tak wysokiej przegranej należy stwierdzić, że w ofensywie zagraliśmy całkiem dobry mecz. Chrapek wg mnie grał jak natchniony, świetnie spisywał się Garguła. Kluczem jednak była defensywa, która najpierw przespała pierwsze 15 minut (zrobiło się 0:2) ,a kolejne 3 bramki Jagi to klasyczne kontry, gdzie Wisła cały czas atakowała i próbowała zdobyć kolejną bramkę - przy stanie 4:2, najpierw z piątki nie trafia w bramkę Boguski, potem Baran zostaje trafiony przez Sarkiego. Podejrzewam, że gdyby wpadła jedna z tych bramek to mecz mógłby mieć dla nas lepszą końcówkę.
W sumie to przyczyny przegranej prosto jest określić:
1) słabsza gra Głowy i już widać, że naszej obronie daleko jest do monolitu - już w meczu ze Śląskim Głowa i Jova na początku dawali się ogrywać Paixao, tutaj skończyło się na 2 bramkach.....
2) błąd taktyki przyjętej przez Smudę - brak plastra dla Quintany, co czyni Jagę o 50 % słabszą
3) Piotrek Brożek na boisku - sorry ale jeżeli Smuda chciał wzmocnić środek pola ściągając mikrusa Boguskiego, to jednak nie Pietią - nie wiem mógł wprowadzić Stolarskiego skoro jest materiałem na dobrego defensywnego pomocnika.
4) Konieczność gry do przodu - zespół nawet przy stanie 4:1 dla Jagi dążył do poprawy wyniku, i po bramce Głowy, w polu karnym kilka razy się zakotłowało. Zresztą wszystkie zmiany Smudy miały charakter ofensywny, więc musiały odbić się na defensywnie.
5) co do sędziów - nie oni nie popełnili jakichś błędów w podejmowanych decyzjach. Oni po prostu sędziowali niczym sędzia Małek - czyli tu gwizdał (każdy kontakt Bunoza-Quintana, Bunoza - Plizga to był faul), a w innych sytuacjach nie gwizdał (wejście Barana w Chrapka, Pazdan wchodzący nakładką na wysokości kolana przeciwnika, Ukah taranujący Gueriera, czy Pazdan również wbiegający w Gargułe, przy dochodzeniu do piłki w polu karnym).
5)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.12.2013, 11:39
szkoda tych dwóch sytuacji Boguskiego co miał, wiem że Rafał to nie jest napastnik ale tak rutynowany zawodnik powinien zachować więcej zimnej krwi,przymierzyc i gałe wpakować do sieci.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.12.2013, 12:10
Ostoja grał dość dobrze przez prawie całą rundę, trafił mu się słabszy dzień jak i Głowackiemu, myślę że gdyby ta dwójka była w takiej formie jak parę dni wcześniej to mecz do zremisowania bo jednak Jagiellonia miała tego magika Quintane i dobrze dysponowanego Piątkowskiego
.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.