
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#1
|
|
Jak tam po meczu ?
Pora iście angielska i w sumie mecz mógł się podobać. Gorzej z wynikiem. Można powiedzieć niewykorzystane sytuacje się mszczą. Do przerwy powinniśmy to rozstrzygnąć, a potem zniszczyły nas kontuzje. Dwóch takich nieudaczników jak Czekaj i Nalepa naraz na boisku to jednak za dużo jak na ekstraklasę. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Member
Od: 08.2013
Offline |
#2
|
|
Meczyk dobry ale ja sie przyzwyczailem do tego ze jak graja zawodnicy pokroju Czekaj i Nalepa to musimy dostac w tylek. To nie sa zawodnicy na poziomie ekstraklasy a do tego w najwazniejsszej formacji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
|
E tam się mszczą. Po prostu mając takich paralityków w obronie musisz wypracować kilka bramek przewagi, a my nie byliśmy w tym meczu w stanie tego zrobić.
Ofensywa na plus, obrona - dramat. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Leżymy i kwiczymy - 4 posty w temacie meczowym. Panowie porażka ja rozumiem wszystko napinki spinki i inne rozrywki, ale chyba chodzi tu o Wisłę i piłkę a nie grupy interesów. Naszym wspólnym interesem powinna być Wisła a chyba tak powoli przestaje być. Szkoda tego meczu, mogło być lepiej... oczywiście gdyby... ale mogło być. Skończyło się do bani. Grają jak grają, ameryki już do końca sezony raczej nie odkryjemy. Ja jednak wierze do końca i puchary mam nadzieje będą. Wedy ten cały sezon nie będzie taki stracony.
|
|
|
|
Guest
|
#5
|
|
tak - mamy duże szanse na grę w pucharze polski 2014/2015.
w środę pewnie znowu w pysk, sezon skończył się niestety na 2-2 w Wawie i od wtedy w zasadzie szkoda na to klawiatury |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#6
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#7
|
|
Akurat gramy o każdą złotówkę z C+ - w naszej sytuacji bardzo wiele.
Obrona/skład wypełniony z musu 'młodymi Polakami' dostaje wciery a Ty chciałbyś ogrywać juniorów z tej samej szkółki równocześnie podstawowy skład wysyłając do rezerw? Przecież mielibyśmy wyniki hokejowe po 8-10 do jaja. Pamiętasz przygotowania do sezonu jak dostawaliśmy oklep od druzyn z dolnych lig? Dajże spokój.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 26.05.2014 o godz. 08:12.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#8
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#9
|
|
Patrząc po meczu z Górnikiem i patrząc na naszą politykę kontraktowania leciwych graczy z 'odzysku' nie masz racji.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#10
|
|
Meczu niestety nie oglądałam, szkoda straconych punktów. Był to jeden z takich meczów, które mogliśmy wygrać, ale cóż. Moje oczekiwania nie zostały zawiedzione, bo nie miałam żadnych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Naszych wiecznych juniorów,czyli Czekaja,Nalepe i Szewczyka po sezonie oddać w cholerę komukolwiek,kto będzie ich chciał.
Ofensywa robi swoje,ale przy takiej obronie to sie po prosto odechciewa grać. W każdym meczu musielibysmy strzelać po 3,4 gole bo wiadomo,że ze dwa minimum stracimy z tymi ogórkami. Atmosfera bez zmian, KOJAK WYPIERDALAJ. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Guest
|
#12
|
Jakbyśmy rzeczywiście o to grali to wyniki byłyby inne przez te ostatnie 3 miesiące. Myślenie w drużynie i klubie jak dla mnie wygląda tak: 4 czy tam 7 miejsce- jeden ch.. A pozycja 3 - niech ręka boska broni! Na szczęście nasze dzielne orły w sobotę już definitywnie odsunęły od siebie widmo tego fatalnego wyniku.
Ostatnio edytowane przez arti : 27.05.2014 o godz. 05:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Obrona nam załatwiła mecz .. nie pierwszy już.
Skoro o nic nie gramy to obowiązkowo nan ast. meczy Zając, Klarić, Kamiński i cała reszta do 1 składu .. nawet Burdenski. Niech pokażą co potrafią i czy w przyszłości mogą pomóc Wiśle. Już się nakompromitowaliśmy i czy przegramy 0-1 czy 0-3 to nie bęzie wielkiej różnicy. Niech pokażą jaja. Może jakimś cudem uda się zremisować lub nawet wygrać ! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|