
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Uważasz że nadanie imienia Lecha Kaczyńskiego Stadionowi Narodowemu to dobry pomysł? | |||
| TAK |
|
0 | 0% |
| NIE |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 0. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#1
|
|
Witam!
Chiałbym byście sie odnieśli do pomysłu nadania stadionowi imienia zmarłego niedawno prezydenta. Uważam że prezydent nie był jakims wybitnym polakiem, najlepszym prezydentem w historii, czy cos w tym stylu. Ot tak zginał śmiercią tragiczną i jemu jak i innym których pochłoneła należy sie szacunek. Cześć jego pamięci. Ale czy nie popadamy w jakąś paranoję? Kaczyński tu Kaczyński tam, Kaczyński fanem sportu. Poza tym polityka w takim sprawach nie powinna mieszać sie do sportu. Jestem ciekawy co myśli o tym społeczność kibicowska. Jest to nasz stadion narodowy który ma służyć polskiemu Narodowi i polskiej piłce. Piłce która tyle przeszła, RFN 74, HISZPANIA 82, BARCELONA 92, Udane eliminacje do mundiali przegrane mundiale, wielkie mecze i spektakularne porażki. Podejrzewam że długo a może i nigdy nie wybudujemy następnego. Ma byc to wspólne dobro i chyba nie warto by coś dzieliło znów polaków bo ten cenił Kaczyńskiego a ten nie. ![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|