The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
lukasz321
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.02.2010, 10:56. Pomożecie?
Hej, mam do wszystkich ogromną prośbę.

Zarejestrowałem się na stronie www.lockerz.com, na której można wygrać cenne nagrody. Chciałbym uzyskać konto Premium(nazywa się to Z-Lister), ale muszę zaprosić na tą stronę 20 osób. Pewnie powiecie, że nie wierzycie w takie strony i wygrywanie, ale to rzeczywiście działa. Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc, która polegałaby na podaniu swojego adresu mailowego na priv. Wtedy wyślę Wam zaproszenie, z którego będziecie się mogli zarejestrować(tylko w ten sposób można dołączyć do lockerz), zajmie Wam to tylko kilka chwil, potem możecie olać tą stronkę, ale ja będę niezmiernie wdzięczny za okazaną pomoc. Z każdego maila będę bardzo ucieszony. Nie krzyczcie, że spamię albo, że jestem debilem i frajerem, bo wierzę w takie „badziewie”, tylko pomóżcie – to nic nie kosztuje Jeżeli chcecie też mogę się w jakiś sposób odwdzięczyć głosując lub rejestrując się na Wasze potrzeby.
Pomóżcie jak Wiślak Wiślakowi, liczę na Was. JJJBG!!!

P.S. Wczoraj wygrałem grę Star Wars na PSP Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się coś więcej na temat lockerz piszcie śmiało.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:59.