...chciałbym zapytać jako kibic Wisły , jak to jest że od dłuższego czasu w meczach tak naprawdę najbardziej prestiżowych w Polsce, moja drużyna nie potrafi zdobywać punktów

?Owszem cieszą mnie zwycięstwa nad Piastami z Gliwic czy też Polonią Warszawa ale Panie trenerze...nie potrafi Pan wygrać z Lechem,czy też Legią.
To co wyprawiają pozal się Boże napastnicy woła o pomste do nieba....Nie chce mi się więcej pisac oprócz tego że Legia wygrała zasłuzenie.Dlaczego?Bo pokazała na boisku że bardziej jej zależy.I tylko dlatego.Bo piłkarsko obie drużyny sa cienkie jak dupa węża.Niestety w tej słabości górą była Legia.