The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.08.2008, 16:37. Barclays Premiership 2008/2009
Już jutro startuje THE ONE AND ONLY Barclays Premierhip, najlepsza liga piłki kopanej na świecie.
Podoba wam się fryzura Cristiano? A może wolcie tą Torresa? Kto brzydszy Tevez czy Rooney?
To właśnie temat do takiej napinki. W angielskim stylu.

Przy okazji ciekawy artykuł:
http://www.guardian.co.uk/football/2...betterfootball
Ostatnio edytowane przez Krissu : 15.08.2008 o godz. 16:41.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.08.2008, 16:50
Dzięki, Krissu, choć aż się wystraszyłam, że przegapiłam dziś jakieś mecze Już się biorę za trzymanie kciuków za moje ulubione zespoły, ze względów sentymentalnych - aż trzy.

Artykuł świetny, choć trochę w stylu "Fever pitch".
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.08.2008, 16:54
Streścicie? Nie chce mi się czytać, mówię szczerze

Edyta do edyty: Nie to nie, przeczytam sobie
Powód: Mnie się streszczać nie chce, mówię szczerze:)
Ostatnio edytowane przez michu-k : 15.08.2008 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.08.2008, 18:03
W końcu!
Ja trzymam kciuki- jak co sezon- za Arsenal i z Manchester City. Z tym, że ten pierwszy coś może faktycznie ugrać, a ten drugi... Cóż... Życzę im, żeby przynajmniej derby wygrali dwa razy, tak jak w poprzednim sezonie. Właściwie to nie wiem, skąd ta moja sympatia do nich, ale tu akurat jakakolwiek logika jest zbędna. Jutro na dzień dobry Arsenal z West Bromwich, czyli pewnie mecz na najwyższym poziomie. A co do tego artykułu, akapitu o kibicach zwłaszcza, to niby w Anglii piłka na wysokim poziomie, ale jednak jakoś taka smutna... U nas chyba nie do końca wszyscy doceniają tą atmosferę na meczach. Kumpel z innego forum chodzi na mecze na Old Trafford i mówi, że tam jest po prostu straaasznie nudno (prócz meczu z Arsenalem w ubiegłym sezonie) i naprawdę nic się nie dzieje... Mnie sobie ciężko wyobrazić, zeby na meczu np. z taką Polonią Bytom siedzieć i patrzeć się przed siebie. Łe.
Spieprzam na naszą polską ligę. Ech...
Pozdro.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.08.2008, 18:09
Ja jak zwykle licze na Arsenal ,Manchester City i Newcastle.Takie trzy kluby ktore darze sympatia od lat ,4-ty Leeds United ma troche kłopotów ale jeszcze powróci tego mozna byc pewnym.

Juz jutro pierwsza kolejka,ciekawe w tym sezonie sa beniaminki,a walka o mistrza pewnie wsrod tych samych co w zeszylym sezonie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Rozmywaczus Pospolitus
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 15.08.2008, 18:14
Wierzcie lub nie, ale wedlug mojego rozumowania mocno zakreci Tottenham... To bedzie trzecia sila ligi
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.08.2008, 18:21
Nie wydaje mi się... Co roku straszą, może wygrywają pojedyncze szlagiery, niemniej jednak brak im stabilizacji na równym, wysokim poziomie. Wielka czwórka jednak odbiega potencjałem od reszty.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 15.08.2008, 18:22
Rozmywaczus Pospolitus napisał(a):Wyświetl post
Wierzcie lub nie, ale wedlug mojego rozumowania mocno zakreci Tottenham... To bedzie trzecia sila ligi
Bez Robbiego Keana?
A i Berbatow nie wiadomo czy nie odejdzie.
Oj nie wydaje mi się, żeby Spurs nawiązali walkę z Top Four.
Myślę, że Liverpool jest w końcu w stanie się przełamać i znaleźć się na podium.

Ja liczę, że West Ham zakwalifikuje się do P.UEFA. Co prawda nie dokonali żadnego spektakularnego transferu ale być może na Boleyn Ground wróci Joe Cole. Jeśli tylko nie powtórzy się ubiegłoroczna plaga kontuzji to zdecydowanie stać ich na Puchary.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.08.2008, 18:23
chciałbym żebym czarnym koniem okazało sie Newcastle ale będzie o to bardzo ciężko,żeby PU był i będzie dobrze
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.08.2008, 18:23
Tottenham to polski Lech- straszą a nic z tego.
Odpowiedz cytując
Rozmywaczus Pospolitus
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.08.2008, 18:26
W tym sezonie jednak Tottenham ma niesamowita pake... Giovanni, Arszawin, Modric - to musi o czyms swiadczyc. W dodatku zatrzymali Berbatova i Kinga. Beda mocni.

Czub tabeli bedzie wygladal tak:

1. ManU
2. L-pool
3. Tottenham
4. Arsenal
5. Chelsea
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.08.2008, 18:29
Beniaminki są takie że może zostać poprawiony niechlubny "rekord" Derby z poprzedniego sezonu
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.08.2008, 18:31
Od kiedy Arszawin jest w Tottenhamie?
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.08.2008, 18:37
Ja jak zwykle licze na sroki chociaż tak jak south napisał będzie PU będzie bardzo dobrze patrząc sie na ostatni sezon.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 15.08.2008, 19:12
Ciekawe...
Nie znam niemieckiego ale ani w angielskich serwisach ani na stronie Spurs nie ma ani słowa o tym, że już oficjalnie jest zawodnikiem Tottenhamu.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 15.08.2008, 20:13
Arszawin na pewno nie jest w Tottenhamie - byly rozmowy tylko.

Ja jak zwykle caly sezon przeciw Man United
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
małolatTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.08.2008, 21:27
Ligę starannie wyselekcjonowanych robotów wreszcie czas zacząć !! . Kolejny sezon nadziei o powrocie The Gunners na szczyt. Wydaję się, że po poprzednim, który był w ich wykonaniu dużym zaskoczeniem powinien nastąpić progres,jednak będzie szalenie ciężko gdyż konkurencja jest niesłychana.

Pozdrawiam koneserów zdecydowanie najlepszej ligi na świecie
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 15.08.2008, 22:04
małolatTS napisał(a):Wyświetl post
Ligę starannie wyselekcjonowanych robotów wreszcie czas zacząć !! . Kolejny sezon nadziei o powrocie The Gunners na szczyt. Wydaję się, że po poprzednim, który był w ich wykonaniu dużym zaskoczeniem powinien nastąpić progres,jednak będzie szalenie ciężko gdyż konkurencja jest niesłychana.

Pozdrawiam koneserów zdecydowanie najlepszej ligi na świecie
Owszem będzie ciężko ALE warto zauważyć że teraz Ta drużyna jest bardziej doświadczona, mówię tutaj głównie o młodych zawodnikach, ktorzy naprawde dobrze spisywali się w poprzednim sezonie co prawda końcówka była niezbyt ale z tego zapewne wyciągnęli wnioski.. Fakt iż trochę doświadczenia ubyło, biorąc pod uwagę odejście niektórych starszych nieco zawodników ale dobrze że choć Adebayora udało się mimo wielu prasowych spekulacji zatrzymać. Walcott nieźle sobie radzi, nowy Nasri jak dla mnie udany transfer..
Narazie czekam niecierpliwie na pierwsze mecze.. zobaczymy jak to będzie. Mam jednak ogromną nadzieję że Wengerowi uda się w tym sezonie zdobyć ze swoją drużyną Mistrza
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
małolatTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 15.08.2008, 22:22
Nasri wydaje się bardzo dobrym posunięciem po stracie Hleba. Jednak Premiership jest specyficzną ligą, nie dla wszystkich zawodników. Fabregasowi się udało także czemu miałoby się nie powieźć młodemu Francuzowi . Przekonamy się już za niedługo. Pierwszy test jutro
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 15.08.2008, 22:55
Artykuł bardzo fajny, świetnie podsumowuje Premiership. Ja liczę, że Aston Villa da radę pogodzić grę w UEFA i w lidze i załapią się do pucharów na następny sezon. Kto zostanie mistrzem w sumie mi wisi, bo cała czołówka to nie drużyny tylko maszynki do zarabiania kasy. Najbardziej zasługuje chyba Manchester United, bo wydaje się być najlepszy z tych drużyn piłkarsko( duża w tym zasługa trenera).
Jeżeli idzie o piłkarzy indywidualnie, to uważam, że błyśnie Manucho z Manchesteru. Facet pokazał już duże umiejętności na tegorocznym PNA.
Odpowiedz cytując
TWEETY
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.08.2008, 08:16
Man United - Champions of England, Champions of Europe.

Viva John Terry
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 16.08.2008, 12:23
ja jak zwykle trzymam kciuki za Arsenal, ciekaw jestem jak będą sobie radzić bez Flaminiego i Hleba
myślę, ze Wenger jakoś to poukłada

piłkarzem na którego radzę wam zwrócić uwagę jest Jack Wilshere, 16 lat, koleś jest niesamowity, jest szansa, że Wenger będzie go powoli wprowadzać do składu

COME ON GUNNERS!
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 16.08.2008, 13:05
małolatTS napisał(a):Wyświetl post
Nasri wydaje się bardzo dobrym posunięciem po stracie Hleba. Jednak Premiership jest specyficzną ligą, nie dla wszystkich zawodników. Fabregasowi się udało także czemu miałoby się nie powieźć młodemu Francuzowi . Przekonamy się już za niedługo. Pierwszy test jutro
Już chyba zdał ten pierwszy egzamin. Potrzebował 4 minuty Jeśli ktoś nie może oglądać, polecam >>> tekstową relację na żywo
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.08.2008, 13:20
a ja tam nie mam faworyta.
zawsze byłem za Arsenalem, ale od czasów CM`a i Fm`a polubiłem wiele drużyn.

Kibicuje dobrej piłce

http://www.justin.tv/djcris1991
gdyby chciał ktos oglądac a nie ma c+
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.08.2008 o godz. 13:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.08.2008, 14:21
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
ja jak zwykle trzymam kciuki za Arsenal, ciekaw jestem jak będą sobie radzić bez Flaminiego i Hleba
myślę, ze Wenger jakoś to poukłada

piłkarzem na którego radzę wam zwrócić uwagę jest Jack Wilshere, 16 lat, koleś jest niesamowity, jest szansa, że Wenger będzie go powoli wprowadzać do składu
Już posadził go na ławce w meczu z West Brom. Ja jeszcze bardziej liczę na Aarona Ramseya.
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 16.08.2008, 14:40
Cytat:
Three minutes of added time being played - and not a single card shown by Howard Webb yet. The game has been played - and refereed - in excellent spirits.
Cytat z relacji Arsenal - West Brom

Eddie:
Browarek się mrozi, SopCast się grzeje...
Zaraz West Ham - Wigan


Eddie Jr:
Londyńskie drużyny nieźle sobie radzą w tej kolejce
West Ham - Wigan 1:0 Ashton

2:0... Ashton
Ostatnio edytowane przez Krissu : 16.08.2008 o godz. 15:11.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 16.08.2008, 14:45
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
Już posadził go na ławce w meczu z West Brom. Ja jeszcze bardziej liczę na Aarona Ramseya.
Ja też nie tyle co liczę, a po prostu wydaje mi się, że Ramsey będzie więcej szans dostawać i szybciej wejdzie do drużyny.
No i pierwszy mecz w nowym sezonie Arsenal skromnie wygrywa 1-0. Nasri strzela gola.. będą z niego ludzie
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
Slayer666
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 17.08.2008, 13:23
Ktoś tu napisał, że Tottenham to angielski Lech... Zaczęli podobnie:
Middlesbrough FC 2:1 (1:0) Tottenham Hotspur
Wheater (71),Mido (86) - Huth (90-sam.)

Drugą niespodzianką jest chyba Everton- Blackburn, przegrany przez The Toffees 2:3. Oglądał ktoś? Pewnie mecz przedni. Jak każdy zresztą w lidze angielskiej... I jak tu można po takich meczach, jak chociażby Arsenal- West Brom. emocjonować się spotkaniem Bełchatowa z Piastem? Ach. A dziś Forza ManCity!
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.08.2008, 14:06
Czy ja wiem czy to niespodzianka.
Można było się tego spodziewać moim zdaniem.

West Ham – Wigan 2:1
[1:0] D. Ashton 3’
[2:0] D. Ashton 10’
[2:1] A. Zaki 47’


Fajny mecz, mimo, że w drugiej połowie WHU dał się zamknąć w swojej połowie.
Prawdziwe show Ashtona. Szkoda tylko, ze znowu złapał jakąś kontuzję
Ostatnio edytowane przez Krissu : 17.08.2008 o godz. 14:10.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:09.