
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#1
|
![]() ![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
#2
|
|
Witam,
Ja uwazam ze ten mecz bedzie bardzo ciezki dla Nas. Po pierwsze nie wiadomo ile udalo sie (jesli wogole) Maaskantowi poprawic w motoryce Naszego zespolu. Po drugie Jagiellonia jak juz tu kilka osob pisalo od dluzszego czasu gra bardzo solidna pilke zwlaszcza na wlasnych smieciach. Wiadomo rowniez ze Jaga gra momentami ostro i zdecydowanie, a tego co po niektorzy Nasi gracze nie lubia i szybko odpuszczaja. Mimo wszystko gdzies tam tli sie we mnie nadzieja ze jednak uda Nam sie cos ustrzelic a potem skutecznie ryglowac dostep do wlasnej bramki. I na koniec uwazam ze przy obecnej Naszej "formie" obrony zageszczenie srodka pola nie bylo by glupie wiec ustawienie 3-4-3 mozna by bylo zastosowac, jesli jednak zostaniemy przy czworce w obronie to dla mnie wymagane jest zagranie w srodku dwojka degensywnych pomocnikow (Sobol+Wilk) i wtedy Oni beda asekurowac obrone a kontry wysprowadzac nalezaloby skrzydlami. Pozdro ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#3
|
|
Może już prezentował ? A teraz wrócił do "optymalnej" formy ? Widząc braki w wyszkoleniu obawiam się, że to drugie. Pewnego poziomu nie przeskoczy. I to nie jego wina. Kopał gdzieś po kretowiskach w młodości więc jak mógł sie nauczyć piłkarskiego rzemiosła ? Z resztą na równej jak stół murawie polscy trenerzy karzą naszym bronić się i wykopywać na pałę do przodu, więc o czym my mówimy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.09.2010 o godz. 11:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#4
|
|
Cytat:
Zeby karne co spotkanie były. On moze sobie pozwolic na faule w srodku boiska, a nie przy polu karnym. Garguła, Chrapek ? Oszalales. Oni mogą pograc w Pucharze Polskim. Na razie ich forma to wielka niewiadoma i nie ma co ryzykowac, bo nie gramy z ogorkami typu Polonia Bytom, z ktora nie wygralismy przekonujaca, tylko z liderem rozgrywek. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|