The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.09.2010, 14:29
Carrock napisał(a):Wyświetl post
HAHAHAHA chyba sobie ludzie jaja robicie. Idzcie sobie w FM poustawiać składy, bo to co tutaj widzę to śmiech na sali i wstyd, że ludzie inteligentni wypisują takie dyrdymały. Normalnie nie mam sił tego komentować nawet...
A po czym wnosisz, że inteligentni?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.09.2010, 10:15
Witam,


Ja uwazam ze ten mecz bedzie bardzo ciezki dla Nas. Po pierwsze nie wiadomo ile udalo sie (jesli wogole) Maaskantowi poprawic w motoryce Naszego zespolu. Po drugie Jagiellonia jak juz tu kilka osob pisalo od dluzszego czasu gra bardzo solidna pilke zwlaszcza na wlasnych smieciach. Wiadomo rowniez ze Jaga gra momentami ostro i zdecydowanie, a tego co po niektorzy Nasi gracze nie lubia i szybko odpuszczaja.

Mimo wszystko gdzies tam tli sie we mnie nadzieja ze jednak uda Nam sie cos ustrzelic a potem skutecznie ryglowac dostep do wlasnej bramki.

I na koniec uwazam ze przy obecnej Naszej "formie" obrony zageszczenie srodka pola nie bylo by glupie wiec ustawienie 3-4-3 mozna by bylo zastosowac, jesli jednak zostaniemy przy czworce w obronie to dla mnie wymagane jest zagranie w srodku dwojka degensywnych pomocnikow (Sobol+Wilk) i wtedy Oni beda asekurowac obrone a kontry wysprowadzac nalezaloby skrzydlami.

Pozdro
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.09.2010, 11:44
Może już prezentował ? A teraz wrócił do "optymalnej" formy ? Widząc braki w wyszkoleniu obawiam się, że to drugie. Pewnego poziomu nie przeskoczy. I to nie jego wina. Kopał gdzieś po kretowiskach w młodości więc jak mógł sie nauczyć piłkarskiego rzemiosła ? Z resztą na równej jak stół murawie polscy trenerzy karzą naszym bronić się i wykopywać na pałę do przodu, więc o czym my mówimy.
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.09.2010 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.09.2010, 12:06
Cytat:
Jeżeli Sobol byłby zdrowy to ustawiłbym to tak:
--------------Pawełek-------------
Brożek, Sobol, Cleber, Bunoza
----Chrapek--Wilk---Garguła----
------Rios---------------Paljic-----
---------------Małecki-------------
Sobol w obronie ?
Zeby karne co spotkanie były. On moze sobie pozwolic na faule w srodku boiska, a nie przy polu karnym.

Garguła, Chrapek ?
Oszalales. Oni mogą pograc w Pucharze Polskim. Na razie ich forma to wielka niewiadoma i nie ma co ryzykowac, bo nie gramy z ogorkami typu Polonia Bytom, z ktora nie wygralismy przekonujaca, tylko z liderem rozgrywek.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.