The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34171
Stary 31.08.2010, 12:00
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...hodzi_z_wisly/

Janse witaj!
Ostatnio edytowane przez Titto : 31.08.2010 o godz. 12:02.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34172
Stary 31.08.2010, 12:00
gdzies chyba czytalem ze Maaskant nie jest zadowolony z bocznych obroncow, nie zle by byly jaja jak dzis by jeszcze odszedl Diaz i Piotr Brozek, zostajemy z jednym Cikosem

Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34173
Stary 31.08.2010, 12:00
Jens Janse? ;>
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34174
Stary 31.08.2010, 12:01
w tym sezonie bijemy jakis rekord sprzedajemy całą obrone Głowa, Marcelo, teraz ochodzi Singlar jeszcze sprzedac Piotrka no gratuluje a w zamian kogo mamy? Beznadziejnego Cikosa, Diaza któym się interesują tez inne kluby czy Clebera w wieku emerytalnym i nie wiadomo kiedy znowu złapie kontuzje. Brawo !!
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34175
Stary 31.08.2010, 12:01
Szykujmy się dzisiaj na jakiś transfer, bo albo szansę gry dostanie Kowalski/Nalepa w czasie pauzy Cikosa albo dzisiaj będzie transfer PO. Dla mnie racjonalne jest, że jak ktoś odchodzi to musi za niego wejść lepszy grajek, no ale cóż zobaczymy co na ten temat myśli nasz new director
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34176
Stary 31.08.2010, 12:03
nasi chcą się chyba pozbyć całego bloku defensywnego ktory byl chyba najlepszy w lidze
zamiast przegonic pomocnikow czy napastnikow to ....a wysprzedaja cala obrone

Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34177
Stary 31.08.2010, 12:03
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Piotr Brozek i transfer do Polonii - bzdura. 200 tys. euro ? Kilka razy tyle dadza kluby zachodnie, wiec... Fatalna informacja z Singlarem, bo to oznacza ze zostajemy bez prawego obroncy(Cikos bylby dobry w zespole z I-szej ligi) na cala runde. Nie chce nawet myslec ile bramek padnie po bledach z tamtej strony.

P.S - Jesli jeszcze Diaz odejdzie, tzn ze rozsprzedaz druzyny trwa w najlepsze. Szkoda tylko, ze za sprzedawanych pilkarzy przychodza slabsi pilkarsko...jak to sie bedzie konczylo mozna sie domyslic.
Żebyś się nie zdziwił!Słowak musi się ograć a przede wszystkim zgrać! Ambicji mu nie odmówisz nieprawdaż?Weź pod uwagę że linię defensywną mamy całkowicie świeżutką,w przypadku obrońców czas jest sprawą decydującą.Także...take and easy.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34178
Stary 31.08.2010, 12:04
Spokojnie panowie, ja coś czuje że możemy być jeszcze dziś zadowoleni.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34179
Stary 31.08.2010, 12:04
Przypomne tylko ze Piotrek ma praktycznie juniorska pensje.. gdyby zarabial po 30-40 czy 60 tys , ok , mozna byloby pomyslec.. a tak.. duzo nie tracimy, a mozemy wiele zyskac
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34180
Stary 31.08.2010, 12:05
Nie wierze ze zostanie jeden prawy obronca
Nie rozwiazano by kontraktu z Singlarem jakby ktoś nie mial przyjsc
no chyba ze Burliga
A Pi.Brozek jak bedzie chciał zostac to zawsze moze zrobic jak Łobo
miał iśc na wypożyczenie to zgłosił kontuzje
najlepiej przywodziciela bo tego to praktycznie nie da sprawdzic
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34181
Stary 31.08.2010, 12:07
No to zobaczymy co sie dzisiaj bedzie dzialo. Mozemy miec jakas namiastke tego, jak bedzie wygladalo zimowe okienko. Bo jesli za Singlara przyjdzie jakis obronca to znaczy, ze Holendrzy tutaj nie sa pionkami i dostali obietnice wzmacniania skladu. A jesli nie, to coz, nic nowego
Odpowiedz cytując
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34182
Stary 31.08.2010, 12:08
Szkoda Singlara, według mnie był bardzo solidnym obrońcą, nie pamiętam zbyt wielu jego poważnych błędów. Pod koniec zeszłego sezonu zagrał po długiej kontuzji pierwszy mecz w sezonie i spisał się bardzo dobrze. Niestety trenerzy nie dawali mu ostatnio pograć, a szkoda bo uważam, że z niego byłby większy pożytek niż z Alvareza czy Cikosa. Jeśli jeszcze dziś sprzedamy Brożka, a nikogo nie kupimy, to będzie oznaczało, że w tym klubie pracują skońćzeni idioci.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34183
Stary 31.08.2010, 12:10
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Żebyś się nie zdziwił!Słowak musi się ograć a przede wszystkim zgrać! Ambicji mu nie odmówisz nieprawdaż?Weź pod uwagę że linię defensywną mamy całkowicie świeżutką,w przypadku obrońców czas jest sprawą decydującą.Także...take and easy.
AMbicja to troche za malo na wystepy w takim klubie, jak Wisla Krakow. Ja dostrzegam przede wszystkim ogromne problemy z technika, ustawianiem sie, zwrotnoscia...kreca go pilkarze, ktorzy niedawno kopali klase nizej. Doslownie w kazdym meczu i nie mowie tu o stratach pilki, ale w momencie kiedy atakuje druzyna przeciwna. Przypominam tez, ze narazie nie gralismy z najlepszymi druzynami w naszej "ekstraklasie"...juz widze, jak powstrzymuje pilkarzy Legii, Polonii czy Lecha . Nastepca Baszczynskiego czy Alvareza powinien byc o klase lepszy...bo jaki sens w tym momencie mialo pozbywanie sie tamtych graczy? Co okienko transferowe wymieniamy pilkarza na gorszego pilkarza...
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34184
Stary 31.08.2010, 12:10
Łobo na prawą obronę
Odpowiedz cytując
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34185
Stary 31.08.2010, 12:11
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...hodzi_z_wisly/
Peter Singlar opuścił Wisłe
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34186
Stary 31.08.2010, 12:11
Szkoda Singlara? A kiedy on ostatnio zagrał mecz w podstawowej 11?
Odpowiedz cytując
sandiegoo
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34187
Stary 31.08.2010, 12:12
To raczej oznacza że dziśdołączy do nas conajmniej 1 zawodnik . Bo niewierze żeby klub walczą cy o MP został z 1 prawym obronca i ( byc moze ) 1 lewym .
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34188
Stary 31.08.2010, 12:13
Ku*** M** !
To przechodzi ludzkie pojęcie, pozbywamy się za pięc dwunasta jednego z najbardziej doświadczonych naszych obrońców. Ja rozumiem, że dręczyły go kontuzje, ale tutaj chodzi o inny problem, przeciez my teraz mamy tylko JEDNEGO prawego obrońce. Nie, nie chcę mi się w to wierzyć...
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
sandiegoo
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34189
Stary 31.08.2010, 12:14
Spokojnie panowie . Poczekajmy z narzekaniem do jutra . Jestem optymista i mysle ze powodow do narzekan nie bedzie
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34190
Stary 31.08.2010, 12:16
Z drugiej strony jak dzisiaj rozwiazl kontrakt
to moze sobie spokojnie szukac klubu
jakby to zrobil jutro(po zakmnieciu okienka)
To mógłby grać w nowym klubie dopiero od rundy wiosennej
Może to pojscie na reke zawodnikowi a nie znak ze jest ktos przygotowany do podpisania

Peter powodzenia i dzieki za bramke z Lechem w szczególności!!
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34191
Stary 31.08.2010, 12:16
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Ku*** M** !
To przechodzi ludzkie pojęcie, pozbywamy się za pięc dwunasta jednego z najbardziej doświadczonych naszych obrońców. Ja rozumiem, że dręczyły go kontuzje, ale tutaj chodzi o inny problem, przeciez my teraz mamy tylko JEDNEGO prawego obrońce. Nie, nie chcę mi się w to wierzyć...
A ty się weź zastanów przez chwile. Skoro rozwiązali z nim kontrakt, to chyba oczywiste jest, ze maja kogos na jego miejsce.
Wątpie, że Peter przyszedl do Basałaja i powiedzial, ze nie chce tutaj wiecej grac i prosi o rozwiazanie kontraktu. Inicjatywa na pewno wyszla od klubu.

Bridge Runner- Singlar ma całe 11 godzin na znalezienie klubu, rzeczywiscie bardzo wygodna sytuacja. Jakby chcieli mu pójść na ręke, to by mu podziękowano kilka tygodni temu.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34192
Stary 31.08.2010, 12:17
Powiedzmy sobie szczerze. Singlar ostatnio więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich niż na boisku. Jest już po 30 i widocznie przegrał rywalizacje z Cikosem. Dla mnie dobra decyzja. Jeżeli nie przyszedłby nikt w jego miejsce to powinien dołączyć Nalepa z ME.

Szkoda, że nikt nie ma jaj, żeby podziękować Łobo...
Ostatnio edytowane przez Jagul : 31.08.2010 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34193
Stary 31.08.2010, 12:18
Hehhehee...Jak śmiałem się z rana że odchodzi Brozek to było małe piwo w porównaniu z tym co jest teraz. Broziu out, Singlrf out, Diaz do grudnia, Cleber do grudnia. I niby mamy grac o co? hehehe Jaja nie z tej Ziemii LOL
Odpowiedz cytując
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34194
Stary 31.08.2010, 12:20
Singlar jest wolnym zawodnikiem i może podpisać kontrakt kiedy zechce.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34195
Stary 31.08.2010, 12:21
Mam nadzieję, że pozyskamy kogoś, bo chociażby taki Paweł Golański jest wolny, miał być Jens Janse więc coś może się wydarzy. Nie po to ściągamy trenera i dyrektora z zagranicy, żeby się cofać, bo to tego wystarcza Łobo, Kapka itp.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34196
Stary 31.08.2010, 12:22
Hahaha Jakby u nas w składzie każdy miał tyle ambicji co Cikos i woli walki, czy też chęci pokazania się to mielibyśmy teraz 12pkt i pewnie z Karabachem byśmy nie odpadli. Wolą walki można bardzo dużo nadrobić. Wszyscy zresztą to samo piszą o Małeckim, też nim kręcą w obronie, taktycznie się też źle ustawia, beznadziejnie bile rożne i wolne, nie umie dośrodkować a jednak robi różnicę. I z Cikosem by było tak samo tylko że problem jest taki że przy całej reszcie naszej beznadziei on biega za dwóch. Zawsze stara się brać udział w akcji ofensywnej a w meczu z totalnie przeciętną drużyną jaką jest Polonia B. nikt nie umiał mu zagrać 1 (słownie jednej!!) piłki w tempo, tylko zawsze za plecy i albo się musiał cofnąć albo ratować się przyjęciem do tyłu i też powrotem po piłkę. Ciekawe co takiego Pi. Brożek w tym sezonie pokazał żeby oceniać go za lepszego od Erika.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34197
Stary 31.08.2010, 12:22
snyrting napisał(a):Wyświetl post
A ty się weź zastanów przez chwile. Skoro rozwiązali z nim kontrakt, to chyba oczywiste jest, ze maja kogos na jego miejsce.
Wątpie, że Peter przyszedl do Basałaja i powiedzial, ze nie chce tutaj wiecej grac i prosi o rozwiazanie kontraktu. Inicjatywa na pewno wyszla od klubu.

Bridge Runner- Singlar ma całe 11 godzin na znalezienie klubu, rzeczywiscie bardzo wygodna sytuacja. Jakby chcieli mu pójść na ręke, to by mu podziękowano kilka tygodni temu.
Nie zrozumiales
Jak stał sie wolnym zawodnikiem w trakcie trwania okienka
to moze w kazdej chwili z kims podpisac kontrakt na przyklad za tydzien
i od razu dla tego klubu zagrac
takie sa przepisy
Odpowiedz cytując
sandiegoo
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Kazimierza Wielka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34198
Stary 31.08.2010, 12:24
Heh moze by tak z Łobo rozwiazac kontrakt lub chociaz wystawic na liste transferowa . Moze jakis 1 lub 2 ligowy klub by sie zglosil
Odpowiedz cytując
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34199
Stary 31.08.2010, 12:26
Jeżeli wg. Was to Piotrek rozwala atmosferę to nie mam pytań! Przecież to nasza Gwiazda niejaki Brożek P. pseudonim Paweł wyma..... non stop przeszczepami jak mu ktoś zagra o 1mm za daleko bo przecież on ku*** nie będzie biegał! A niech się ktoś spróbuje postawić Panu Pawłowi to zobaczy!

Sprawą drugą to jest wyje***** Łobodzińskiego, przecież na ten jego zwód nie dał by się nabraś A-klasowy zawodnik, a zarabia 100tys./mies. To jest dopiero patologia!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34200
Stary 31.08.2010, 12:27
Nie pojmuję tego, pozbywamy się naszego najlepszego (i jak dla mnie) jedynego prawego obrońcy...
Nie wpadnę w szał tylko pod warunkiem, że na jego miejsce przyjdzie dzisiaj ktoś znaczne lepszy. Inaczej dojdę do wniosku, że IQ naszych działaczy oscyluje wokół co najwyżej temperatury pokojowej...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:59.