
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#61
|
Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Pietia - Brozio, Rios ja bym taki skład wystawił.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 08.08.2010 o godz. 09:33.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Offline |
#62
|
|
Orientuje się ktoś ile biletów jeszcze zostało?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#63
|
|
Kirm za Piotra Brożka. Żurawski za Riosa. Z ławki Rios, Piotr Brożek i Łobo/Wilk.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2010
Offline |
#64
|
|
Ja to widzę tak: Jovanić - Cikos,Kowalski,Bunoza,Diaz - Małecki,Sobolewski,Jirsak,Kirm - Żurawski,Brożek
Jako zmiennicy wchodzą: Wilk,Rios i Piotr Brożek |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#65
|
|
sporo.. przed meczem w kasach Hutnika kupisz ![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#66
|
|
Paru zawodników powinno mieć dłuższą przerwe po Azerskiej klęsce , mam tutaj na myśli w szczególności Piotra Brożka , Jirsaka , Boguskiego , Żurawskiego , Kowalskiego ( tyle że jego nie ma na razie kim zastąpić ) , nawet Sobolewskiego ( tyle że Garguła nie jest zdrowy ) , Paljić równiez nie jest zawodnikiem pierwszej 11 - na teraz . Obecna forma tych zawodników nie kwalifikuje ich jako zawodników pierwszej 11 .
Trener Kulawik i tak połowe jak nie wiekszość z nich wystawi w pierwszym składzie - to jego decyzja i jest ona dosyć przewidywalna. Od początku spotkania z Arka powinni szanse dostać Wilk , Rios , Kirm , Bunoza ( gorzej niż w 1 meczu z Azerami nie może już grać ) . tgz trzon to w tej chwili Jovanić , Cikos , Małecki , Paweł Brożek teoretycznie oni z całej drużyny najmniej zawiedli w ostatnim dwumeczu . Szkoda że Cleber i Garguła nie są zdrowi bo przydali by nam sie juz w poprzednim meczu . Co do samego meczu to gra może być bardzo wyrównana , ale oczywiście typuję nasze zwyciestwo . Arka jest drużyna nieprzewidywalną , jednak w ligowej rywalizacji nie możemy dać takiemu rywalowi urwać sobie 3 punktów - oczywiście jeśli zawodnicy Wisły maja jakakolwiek ambicje , poczucie wstydu i chęci zrehabilitowania sie - co wcale nie jest takie pewne . |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#67
|
|
Rios nie zagra, bo Kulawik nie będzie ryzykował. Zagra "sprawdzonym" składem i w razie niepowodzenia pójdzie na Kasperczaka i tyle.
Rios wejdzie na 10-15 minut i to będzie sukces, obym się mylił |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#68
|
A najlepsze jest to że do 29 kolejki Wisła zagra z Amica dwa razy. Rzeczywiscie mało prawdopodobne żeby wszystko wygrywali grając miedzy soba. buahahaha Chodzi o lecha. ![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#69
|
|
Ja postawiłbym na Wilka miast Sobolewskiego. Radek to Radek, ale mógłby usiąść na ławce, krótka przerwa mu nie zaszkodzi. Kula nie ma nic do stracenia, mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj ciekawy skład, który zagra interesującą piłkę. Przekonamy się już o 19 15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#70
|
|
Nie wiem, skąd tyle jadu i pomyj lanych na Jirsaka. Jak tam sięgną pamięcia, to chyba JEDYNY pilkarz Bialej Gwaizdy, ktry potrafi strzelic z dystansu.Prawda jest taka, ze gdy Tomek strzela, to pilka praktycznie zawsze leci w swietlto bramki - technike na tle naszych gwiazdek w tej materii ma wrecz bajeczna. Prosze porownac, jakie strzaly ostatnio serwuja Nam pozostali gracze, z Radkiem na czele - strzelanina Bogu nie w okno, tylko do przedpokoju raczej. Majac na uwadze fakt, ze ostatnio chcielismy wejsc z pilka do bramki, to stzraly z dystansu powinny byc panaceum na ten gowniany patnetn na gre. W ogole nie strzelamy, taka prawda, a Barca nie ejstesmy, zeby wkrecici cala obrone i konczyc strzalem z 2 m do pustej. Co do reszty gry na pozycji AM - jak Jirsak ma rozgrywac, jak najnormalniej w siwecie nie ma z kim grac. Proponuje przypatrzec sie, co sie dzieje na boisku, gdy pilke ma ktorykowliek z graczy w strefie srodkowej. Podpowiem - nie dzieje sie nic. Nikt nie truszy dupy, nie zejdzie na skrzydlo rozciagajac, nikt iei pojdzie sreodkiem szukaajc prostopadlej itd. Nikt. Wszyscy stoja i czekaja na pilke do nogi, ktora to pilka tak naprawde niczego nie zmieni, bo i tak maja gwiazdorzy problem z jej przyjeciem ( i nie jest to niestety dowcip) albo przy zawodniku przyjmujacym stoi obronca, bo przy bezruchu nie ejst ciezko ustawic cala obrona i czekac. I tak wlasnie gramy. Nie ganilbym Jirsaka, jak to ktos powiedzial, ktory nie ma prawa wejscia na trening. W srodku pola to dzis nawet Pirlo zostanie jutro zje...any przez prase za beznadziejny mecz. Ciezko niszczyc dyrygenta, gdy orkiestra nie ptorafi grac na instrumentach. Problemem Wisly jak gra calosciwo jako zespol, z plynnym bronieniem i przechodzeniem przez srodek/skrzydl z pilka do ataku. Nie widzialem tego ostatnio; pilki leca od losowego zawodnika w przod na chybil trafil. Nikt mi nie powie, ze Wisla gra cwiczonymi schematami, bo tak nie jest. Nowy zespol, za duzo roszad, wiara, ze nowe nazwiska zbawia Wisle w pierwszym spotkaniu do debilizm. Jak na razie poczekalbym tez z ocena nowych nabytkow przynajmniej z miesiac; nie myslicie chyba, ze Pallij czy Rios wejda i zrobia dla Wisly 3 bramki. Chcialbym, by robili, lecz za 2 miesiace, gdy zespol sie zgra. Na razie do ciekawie i ekspeymentalnie budowany zespol kandydatow na graczy głownej 16 meczowej, czas pokaze, ktorzy z nich powinni tam miec miejsce. I wlasnie tego zycze nowemu szkoleniowcowi - czasu i troche szczescia, by zatrybila machina, bo potencjal jest.
Ostatnio edytowane przez uzytkownik_forum : 08.08.2010 o godz. 12:22.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#71
|
|
Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Wilk, Pietia - Brozio, Rios
Wystawiłbym dwóch defensywnych pomocników: 1) ponieważ środek obrony jest słaby to niech przerywają akcje DM wcześniej 2) Jirsak jak zwykle słaby i czas na kogoś nowego 3) skrzydła są ofensywne w takim ustawieniu, a Rios to wydaje się grajek który lubi rozegrać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#72
|
|
Zgadzam się z Baala.
Lepiej zagrać 2 defensywnymi pomocnikami przy takiej obronie niż od razu dać szansę Arce na kontry. A co do ataku, to postawiłbym paradoksalnie na Boguskiego z Brożkiem. Na boku pomocy nie umie grać, ale jako cofnięty napastnik gra lepiej. O Riosie się nie wypowiadam - bo normalnie nie widziałem w żadnym oficjalnym meczu. Sparingi to inna bajka. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#73
|
![]() ![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#74
|
|
Zamiast pisać kogo byście wystawili w obronie, ruszcie leniwe dupy i stawcie się o 19:15 na Suchych Stawach, bo liczba sprzedanych biletów na tą chwile, to jakaś paranoja...
Pokażcie, że macie jaja i nie odwracajcie się od Wisły, mimo ostatniej kompromitacji w Baku. ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#75
|
|
Rios moim zdaniem nie wyjdzie w I składzie. Wejdzie na zmianę, na jakieś 15-20 minut.
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline |
#76
|
|
Zobaczymy jak drużyna się zaprezentuje po blamażu z Azerami. Wilk powinien zagrać od pierwszej minuty, co do Riosa niech wejdzie na 20 minut i zobaczymy co z niego za grajek.
Wygramy 3-1 |
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#77
|
|
w 20 min chcesz ocenic jego przydatnosc do druzyny? niezle...
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline |
#78
|
|
A ja napisałem, że ocenię jego wartość do drużyny? potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Jestem za powolnym wprowadzaniem go do drużyny i ocenie jego wad i zalet. Na razie mało kto go widział a większość ma o nim bardzo dobre zdanie ( oby mieli rację ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#79
|
A nie mądrzyć się przed komputerem... |
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#80
|
|
No jak widac to wlasnie Ty nie potrafisz interpretowac slow, ktore piszesz. Wyraznie napisales, " co do Riosa niech wejdzie na 20 minut i zobaczymy co z niego za grajek." co jest rownoznaczne z tym, ze ocenisz jego przydatnosc do druzyny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#81
|
|
Bedzie transmisja meczu na sopcascie? Jesli tak to prosiłbym o podanie kanału
![]() ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#82
|
![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#83
|
|
no mieszkam 500km od Krakowa. wierz mi ze jakbym mieszkal choc 50 km od Krakowa bym jezdził chocby PKSem
![]() ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
nieważne, Ci co mogą na mecz !
![]() ` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
|
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kazimierza Wielka
Offline |
#85
|
|
mam pytanie czy kupie bilet na mlyn godzine przed meczem?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#86
|
|
bilety sa na wszystkie sektory.... wystarczy dla kazdego
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.08.2010 o godz. 14:10.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#87
|
|
Czy na meczu będą sprzedawane szaliki TKWM?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#88
|
|
Jovanic - Cikos, Kowalski,Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Garguła, Piotrek Brożek - Paweł Brożek, Żurawski
takbym to widział Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Wiślak709 : 08.08.2010 o godz. 14:12.
![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#89
|
|
Garguła nie jest nawet w 18-stce meczowej
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#90
|
|
A cóż Wy te składy takie zachowawcze podajecie? Jovanic - Cikos, Bunoza, Diaz, Brożek - Kirm, Wilk, Rios, Małecki - Żurawski, Brożek.
Na zmiany Sobol, Paljic i ktoś z młodych (Rado?) ![]() I w żadnym wypadku nie wpuszczać na boisko Boguskich, Kowalskich i innych Łobodzińskich. Pipek albo cienkich bolków już oglądać nie mam ochoty a tak przynajmniej zobaczę co nowi są warci na tle naszych ekstraklasowych asów. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|