
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline |
#31
|
|
Ja co do jutrzejszego składu postawił bym na Diaza na LO a Piotra Brożka na LP, a Riosa dał na OP a Sobol DP i w ataku Brożek z Żurawiem, a reszta bez zmian
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty
Offline |
#32
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#33
|
|
dalej nie doszły wyniki testów medycznych
a poważnie to myślę, że skoro nie wiadomo o co chodzi.. ![]() uważam, że należy dać Bunozie jeszcze jedną szansę, a Arka po sprzedaży Trytki i 3bamby nie ma w ataku siły, wiec duet Kowalski-Bunoza da im radę. Nie sadzicie ze ten sklad jest najbardziej optymalny na Arke? Jovanic - Cikos, Bunoza, Kowalski, Diaz - Malecki, Sobol, Zurawski, Piotr Brozek - Pawel Brozek, Rios. Moim zdaniem promocja Sobola na kapitana sprawila, ze "nie wypada" trenerowi go odsuwac od 1. skladu. Troche to zenujace. Edit: Rios jest typem wysunietego napastnika czy cofnietego? Powód: Pospiech
Ostatnio edytowane przez filemon : 07.08.2010 o godz. 20:51.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Rios, wejdzie w drugiej tak jak Rudnevs w Lechu.
Oby tak jak Łotysz dzisiaj. główna napisał(a):
widać, że szansę dostał Rado, choć możesz jeszcze wypaść, bo 1 zawodnik odpadnie. postawił bym jednak na Kirm, Wilk, Jirsak, Paljić co niestety wątpię, że dojdzie do skutku. w ataku chciałbym zobaczyć Małeckiego z Brożkiem, ale pewnie tego pierwszego zastąpi ktoś z dwójki Żuraw-Boguś. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#35
|
|
przeciez Chavez trenuje z zespolem, przeciez na wczorajszym treningu był,
wladze czekaja na jakies papiery ktore chyba umozliwa zgloszenie go do ligi ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#36
|
ich wszystkich razem![]() Oby jeszcze lepiej! ![]() Powód: cytat
Ostatnio edytowane przez filemon : 07.08.2010 o godz. 21:11.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#38
|
Widzę, że forumowi malkontenci już skreślili Bunozę po jednym meczu. Po meczu, w którym nie było szans na to, żeby dobrze się rozumiał z kolegami z zespołu. Po meczu, w którym wszyscy zagrali na tym poziomie co on... Po meczu, w którym bądź co bądź mógł odczuwać tremę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#39
|
PS Gdybym nie wiedział że Bunoza gra w młodzieżówce Bośniackiej i kosztował 400 tysięcy euro po tym meczu pomyśłałbym że to junior z ME. Jop przy nim to mistrz Takie miałem wrażenie, pewnie niestety nie tylko ja. Dlatego jak coś gość potrafi, musi to pokazać. Ja go nie skreślam, ale wejście miał najgorsze z możliwych.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 07.08.2010 o godz. 21:40.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#40
|
|
![]() rozumiem Cię, ale nie uważasz chyba że liga to czas na eksperymenty? mieliśmy ładnych parę sparingów. |
||
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#41
|
|
Kulawik dawaj Kirma zamiast Paljica
|
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#42
|
|
popieram - jak na te chwile Arka to wg mnie najgorszy kadrowo zespół w Ekstraklasie, jak z nimi będą problemy to :/. Ale zakładam że wygramy bo to jednak cieniasy - o ile postrzelamy coś - bo że zagramy na zero z tyłu... ciężko w to uwierzyć.Trzymać kciuki za Chaveza bo nasz środek obrony to w tym momencie środek ligi a z takim o mistrzostwo walczyć się po prostu nie da.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
szkoda, że w tych sparingach Kirm, Paljić, Wilk nie brali udziału w tych najważniejszych przygotowaniach, sparingach..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#44
|
|
Zapominacie, że na stoperze może grać Sobol. Moim zdaniem fizycznie nie jest on w stanie robić za defensywnego pomocnika dłużej niż przez 60 minut a i to z rozsądnym wsparciem. Poza tym ja bym ustawiał Wisłę 4-3-3.
Jovanic- Cikos, Kowalski, Sobolewski, Diaz- Kirm, Wilk, Brożek- Brożek, Rios, Małecki. Jutro trzeba wygrać, bo za dużo jest w lidze drużyn, z którymi można wtopić. Kto nie ogra ogórków zaprzepaści szanse na mistrzostwo. |
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
#45
|
|
Sobolewski? Przyznam, że nie pamiętam kiedy ostatni raz grał na stoperze.
Szkoda że Kulawik nie wziął z ME jakiegoś środkowego obrońcy... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#46
|
|
ja chyba w ogolę nigdy go na stoperze nie widziałem, grał wgl kiedyś Sobol na obronie? :O
![]()
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline |
#47
|
Zgodze się, chłopak miał pecha, wystawić go w obronie, która jest kompletnie nie zgrana, mało tego, to był bardzo ważny mecz Wisły nom i do tego jego debiut, wiele kwesti się złożyło, że zagrał słabo, ale ja w niego wierze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#48
|
|
Musza to wygrac bo jest szansa odskoczyc juz.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#49
|
|
w pierwszej kolejce raczej się słabo odskakuje
![]() ![]()
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#50
|
|
No dwa punkty nad lechem moga sie przydac np. w 29 kolejce. Nigdy niewiadomo jaki jop bedzie u nas grał.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#51
|
|
z Twojego rozumowania można wywnioskować, ze Wisła wygrywa 1 kolejkę, a od 2 Wisła z amica wygrywają wszystko do 29 kolejki, co jest mało prawdopodobne, ale ok, odskoczymy...
![]()
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#52
|
|
Ogólnie rzecz biorąc na wymioty mnie zbiera przed tym meczem.Na tych gości nie da się po prostu patrzeć.Gdyby oni zarabiali tyle ile są warci, nie było by problemu.Latami oglądało się Wisłę czy to broniącą się przed spadkiem, czy to w drugiej lidze i nie było z tym problemu.
Nie lubie zaglądać ludziom do kieszeni ale ****ica mnie strzela widząc ile te nieudaczniki zarabiają bo oni zasługują co najwyżej na 1/10 tej sumy Pytanie pozostaje, do kogo mieć pretensje, do nich że są tak nieudolni czy do działaczy że dali im taką kasę. Wygrają,zremisują przegrają...na dziś to jest jeden ch.To co mieli pokazać to pokazali i jakoś jestem spokojny że dostarczą nam jeszcze wielu 'wspaniałych' wrażeń. Wisła pany - coś mi się wydaje że na to poczekamy sobie trochę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Chciałbym się spytać jak można odskoczyć rywalom w I kolejce Ekstraklasy
![]() ![]() ` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#54
|
|
Nie ma to jak sprzedać cały blok defensywny, a później trzęść portkami przed Arka. Eh skandal i tyle.Chavez oczywiście nie podpisany. Ciekawe, czy po ew transferze będzie musiał latać do Hondurasu załatwiać wizę. Wtedy zdążymy go zarejestrować na koniec rundy pewnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#55
|
)Krótko mówiąc fascynująco zapowiadające się widowisko mniej piłkarsko bardziej z gatunku tragedia grecka 11 kopaczy w 2 aktach po 45 minut. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#56
|
|
A to, że Chavez jeszcze nie zakontraktowany to wina działaczy. Jakos w kazdym dobrym klubie sprawy wizowskie i inne sprawy są załatwiane raz dwa, u nas zawsze miesiącami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#57
|
|
Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza, Brożek-Boguski, Wilk, Jirsak, Małecki-Żurawski, Brożek
Z ławki Diaz, Łobo, Rios. |
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#58
|
|
Bron Boze tylko nie Boguski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#59
|
|
A Chavez to a Chavez tamto...Wy napewno ejstescie calkiem normalni
Brakuje dokumnetow dlatego ca;y czas na nie czekaja,jak go mieli podpisac Kontrakt Chaveza jest dziwnie skonstuowany ze przez ten rok on nie jest zawodnikiem klubu z ktorym ma podpisany kontrakt i Wisla na tym korzysta zatrudniajac go wlasnie na ten rok. Po roku on musi wrocic do swojego klubu wtedy my musimy go wykupic. Wiec pzrestancie *******ic ze to wina dzialaczy itd.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#60
|
|
A po za tym zachowujecie się jak ten Chavez miał zbawić Wisłę i dimienić obraz drużyny .A tak naprawde nawet nie wiecie jak on gra .O Bunozie też pisało się wiele dobrego a teraz po jednym meczu chcecie go wywalać .Moim zdaniem Bunoza będzie dobry ale potrzebuje czasu . Marcelo też nie od pierwszego meczu był najlepszy . A jak będzie z Chawezem to nikt nie wie .wieć spokojnie . To że grał na mistrzostwach w ekipie Hondurasu to tez nie jest jakas super recenzja .Przypominam że Kirm też grał na MS a chcecie go zlinczować mimo że Kasperczak konsekwentnie odstawiał go od skłądu a fundował nam słabego Palica . A moim zdaniem Kirm to jeden z lepszych zawodników naszej druzyny tylko trzeba na niego postawić i tyle . ZIeńczuk był słabszy niż Kirm ale grał .
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|