
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2009
Offline |
#11
|
|
Ja powiem tak... niestety dzisiaj Azerowie byli lepsi ... mogło się to skończyć nawet remisem ... gdyby Zuraw wykorzystał karnego :-((( ... Wszyscy najeżdżają na przegraną ale założę się że po remisie ... większość tonowała by swoje wypowiedzi ..... to jest właśnie Polska. Moim zdaniem błędem było tylko jedno .... zakup obrońcy .... to jest efekt dzisiejszego nie powodzenia . Brak zgrania defensywy był bardzo widoczny... Myślę że w rewanżu uda się nam strzelić coś ... Jak widzę większość postawiła krzyżyk na naszej drużynie ... Ja jestem zdania że Wisła awansuje dalej ... Jak nie wyjdzie takie życie .... ale zawsze będę z moją drużyną ...... TS Wisła Kraków !!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|