
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#1
|
|
A ja sobie tak mysle, ze dobrze bylo by jak bysmy wymeczyli zwyciestwa z Litwinami... czemu?
Odpowiedz jest prosta.. bo to gwarantowalo by nam kolejne wzmocnienia Oczywiscie biore pod uwage tylko wygrane ale fajnie by bylo jak by osmieszyli nasza obrone pare razy wtedy moze ktos otworzylby oczy w tym klubie i zaczal wkoncu wzmacniac ten klub.. bo jak tak dalej pojdzie to kolejne wzmocnienia to bedzie.. Wegrzyn i Moskal.Powód: Litwini, Polacy, Filipińczycy - z dużej litery
Ostatnio edytowane przez flamengista : 15.07.2010 o godz. 17:34.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|