
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#11
|
|
Maciej Korzym od pierwszego lipca będzie zawodnikiem Cracovii. Informację przekazał legia.com dyrektor ds. rozwoju sportowego Legii, Marek Jóźwiak.
Transfer Maćka ma charakter definitywny. To oznacza, że 22-letni zawodnik kończy sześcioletnią przygodę z naszym Klubem. Korzym trafił na Łazienkowską 3 w połowie 2004 roku. Jest najmłodszym debiutantem w Ekstraklasie. Wszedł na boisko podczas derbów z Polonią mając ukończonych 15 lat. W kolejnych latach był wypożyczany do Odry Wodzisław (dwukrotnie) oraz GKS-u Bełchatów. W 2008 roku wywalczył Puchar Polski oraz dotarł do finału rozgrywek o Puchar Ekstraklasy. W Legii rozegrał 48 meczów i strzelił cztery gole. Za slaby na Legie wiec Cracovia powinna sie tym zawodnikiem jako tako wzmocnic ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|