
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#8
|
|
A porozumiewać będą się przez krótkofalówki?
Jedna wielka zawierucha wyszłaby z tego, a nie doping. Jeden sektor swoje, drugi swoje i **** wie co do czego. Sektor D jest wyznaczonym sektorem dla osób którym zależy na dobrej atmosferze. I jest jeden gniazdowy. Są narkomani, alkoholicy, kibole, dziewczyny, małe dzieci, osoby w podeszłym wieku i wszystkich ich łączy Wisła. Wszyscy oni wiedzą gdzie się kierują i składają pod tym podpis. Każdy kierujący się tam musi zdać sobie sprawę że meczu w komfortowych warunkach nie obejrzy. Że będą zdarzały się wulgaryzmy, które są rzeczą normalną i nigdy nie przeminą. Jeśli kogoś to razi niech wybierze inny sektor tym bardziej że stadion będzie na tyle duży że każdy znajdzie miejsce dla siebie. Żeby potem nie psioczył po forach że ktoś mu boisko zasłonił, za głośno śpiewał, dziecko uciekło bo ktoś zabluźnił i takie tam. Nikt nie nakazuje wybierać ów sektora tego typu osobom. I nikt nie będzie wymieniał wyznaczonych torów, tłamsił w sobie różne priorytety i poglądy tylko dlatego bo kogoś zraża niekulturalny doping i dążył nie daj Boże do stylu Angielskiego. Już teraz przemyśl jeden z drugim sprawę czy warto udać się na D bo jeśli nie to na prawdę nie ma sensu żebyście zajmowali miejsca osobom dla których tego typu problemiki nie stanowią zagrożenia. Nic na siłę.
Ostatnio edytowane przez element : 27.05.2010 o godz. 15:32.
![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|