
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#6
|
|
Świetny tekst. Wszyscy powinni podjąć wysiłek, aby jak najwięcej kibiców przyszło na nowy stadion. Im więcej kibiców, tym większe wpływy do budżetu i tym większe możliwości na rynku transferowym. Przede wszystkim do zagospodarowania jest studencka brać, bowiem 99 % którzy przyjeżdżają do Krakowa ma głęboko w poważania świętą wojnę na linii Wisła - Cracovia. Oni pójdą kibicować lepszej drużynie, drużynie która będzie grała w pucharach. Nie trzeba również wspominać, że wypełniony po brzegi stadion to zupełnie ,,inna bajka" niż stadion na którym jest kilkanaście tysięcy wolnych miejsc.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|