The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
daniel123
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 19.05.2010, 07:41
Przyczyny.
Zdecydowaną przeczyna wicemistrzostwa było slabe przygotowanie fizyczne zespołu do sezonu,po raz kolejny zresztą,oraz brak pomyslu na grę-kopanie piłki na aferę do Pawła,co rok Nam mistrzostwa dawać nie będzie czego można się było spodziewać.Jopa nie winie z prostej przyczyny-taka bramka mogla się zdarzyć każdemu a w meczach w których grał dawał z siebie maximum na co go obecnie stać,fakt te maximum to za mało na Wisłę ale jak piłka leciała w jego stronę to interwencje miał w miarę poprawne.Bałagan w zarzadzaniu klubem,brak wzmocnień zespołu na pewno w obronienie Mistrzostwa nie pomogło,ale jak napisałem wyżej w mojej ocenie kluczowe było beznadziejne przepracowanie okresu przygotowawczego do ligi,
Skutki.
z racji drugiego miejsca strata 200 tysięcy zloty,co najbardziej boli brak możliwości gry o ligę mistrzów,była to także mocna karta przetargowa w walce o piłkarzy,przede wszystkim trudniejsza droga do jakich kol wiek europejskich pucharów,tak jak w decydującej fazie o awans do Ligi Mistrzów,dostalibyśmy mocnego rywala tak dostaniemy w walce o Ligę Europy,z tym że teraz przegrać nie możemy,bo nie będzie niczego.wicemistrzostwo może z drugiej strony mieć i dobre skutki,Cupiał nie lubi przegrywać,przez ostatnie dni zapewne mocno zastanawiał się co zrobić by odzyskać koronę,oraz by zespół lepiej niż w latach poprzednich pokazał się w europejskich pucharach,dzisiaj ma dojść do spotkania właściciela z Kasperczakiem,wiec troche więcej będzie wiadomo co dalej,osobiście liczę na pozostawienie trenera,oraz zielone światło na wzmocnienie zespołu 2-3 zawodnikami-może Kosowskim,sensownym napastnikiem oraz mogący grać zarówno na lewej jak i prawej stronie obrony zawodnikiem,dobrze przepracowane zgrupowanie we Francji-tam jak wiadomo Kasperczak zawsze potrafił dobrze przygotować zespół do ligi,sensowni sparingpartnerzy nie żadne dno z Ukrainy czy amatorzy z Hiszpanii,pamiętam jak emocjonowaliśmy się wszyscy meczami z Olympique Lyon czy Marsylią,jak tacy sparing partnerzy dawali kopa naszym piłkarzom,2-3 nowych zawodników,nowy stary prezes,i na pewno można liczyć że nowy sezony będzie zdecydowanie lepszy w wykonaniu naszych zawodników,awansują do Ligi Europy a przede wszystkim gra będzie taka jaką wszyscy byśmy sobie życzyli.przegrana każdemu może się zdarzyć ale niech widać po nich że chociaż próbowali.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:36.