
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#1
|
|
Ja ten sezon spisałem na stratę już na samym początku, kiedy już prawie było pewne, że przez rok nie obejrzymy meczu na R22, szkoda tylko że w pierwszej rundzie piłkarze mnie rozmarzyli... Nie trzeba daleko szukać przykładów jak wielki wpływ może mieć własny stadion na grę drużyny. Gdzie ja gdzie ale nasi radzili sobie naprawdę fenomenalnie na własnym boisku. Zresztą kolejnym przykładem moze być sam Lech, który grając we Wronkach, grał powiedzmy lekko - nie najlepiej, wystarczył powrót na Bułgarską i mecz za mecz wygrany.
Pewnie że to nie jest usprawiedliwienie, ale wydaje mi się że przy grze na swoim, skończylibyśmy nad Lechem. Co nie zmienia faktu, że sezon po prostu zły. ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|