
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
Fakt, że samych pucharów jest 2 lub 3 sztuki i będą one przygotowane do wręczenia zarówna w Krakowie, jak i Poznaniu? W zależności od tego komu przypadną? Ze smutkiem stwierdzam, że coraz więcej użytkowników tego forum (będących gospodarzami) równa w swoich wynużeniach do internetowych natrętów z Poznania... Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić? ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline |
#2
|
|
Chyba na różnych meczach byliśmy. Bez kitu, niektórzy mimo woli wpisują się w retorykę pejsów. Jeden pisze, że w II lidze chodziło nas na mecze 300, teraz czytam, że na meczu, na którym było nas ponad 10 000 trybuny świeciły pustkami.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 14.05.2010 o godz. 21:08.
![]()
W życiu ważne są tylko chwile...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#3
|
Ale z drugiej strony nie ma się co łudzić, że będzie chodziło po 20 tys (nie mówiąc o ponad 30 tys..) jak będą grać taką kupę jak w tej rundzie. Bartii, miałem nadzieje, że nigdy tego nie zobaczę ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|