
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#91
|
![]() ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ciemnogród
Offline |
#92
|
|
Przy naszej wygranej w Derbach i remisie Ruchu z Lechem musimy z Odrą zdobyć jeden punkt...
![]()
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki To się może skończyć źle [*] |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: VII
Offline |
#93
|
|
To jest jeszcze jedno wyjście
![]() 29. kolejka My wygrywamy jutro z parchami,Amika przegrywa z Ruchem, Odra wygrywa ze Śląskiem, Piast natomiast wygrywa z Arką. 30. kolejka Piast wygrywa z parchami, Śląsk z Arką, a my puszczamy mecz w podobny sposób jak Lazio Interowi ![]() 1. Wisła 63 pkt 2. Lech 62 ... 14. Piast 33pkt 15.Cracovia 30 pkt 16. Arka 25 pkt Ale jak to mówią "marzenia dobry sport" ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#94
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#95
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
|
Co was opętało z tym spuszczaniem Pasów z ligi? Co wolicie - krótką satysfakcję że Pasy lecą w dół a potem przez cały rok będziemy słyszeli jak wygrywają większość meczy w I lidze czy może jednak dwa kolejne mecze derbowe w przyszłym roku, satysfakcję z lania Pasów oraz patrzenie jak przegrywają (jak zwykle) większość meczy w ekstraklasie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#97
|
|
Oni są tak słabi że nawet za rok nie awansują, będą się tułąć po tej pierwszej lidze, do czasu aż znów zaczną przychylnym okiem patrzeć na nich sędziowie.
Niech lecą jak najniżej się da, bo na to zasługują za poprzedni sezon, a spadając niech pamiętają kto im to załatwił. Narazie mają 3 punkty z meczu z nami, i niestety są tu gdzie są a powinni być jeszcze niżej. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Voyage! Voyage!
Od: 02.2004
Offline |
#98
|
|
Temat do zamknięcia.
![]()
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C
Offline |
#99
|
|
Zostaje jedyny dla nas szcześliwy scenariusz:
Zagłebie nie nadstawia dupy Amice..A i tak to może byc za mało...Licze na szybkie kontry Traore,Micanskiego..a może bedzie dobrze...Ale by ten mistrz smakowal ![]() |
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#100
|
|
A ja sądzę, że ten temat można spokojnie zamknąć.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C
Offline |
#101
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój
Offline |
#102
|
|
Ten temat od początku to była głupota. Trzeba wygrywać i ma się mistrza - tyle. A jakieś dywagowanie, co by było jeśli, co będzie jeśli, a czego nie było jeśli to głupota.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#103
|
Dla mnie istnieje tylko jeden scenariusz: Wisła 2-0 Odra Wodzisław amica 1-1 Zagłębie Lubin |
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline |
#104
|
|
Ja wierzę,w Zagłębie. Dlaczego ? bo jeżeli nie powalczą i przegrają to mogą spaść w tabeli z 6. miejsca na 11-12... Spora różnica kasy dla klubu za pozycję w lidze i pewnie większe premie dla zawodników. Jeżeli podejdą na 100% zmobilizowani, to mają szansę urwać punkty Lechowi... Bajor bardzo fajnie poukładał tą drużynę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#105
|
|
Cytat:
Mam nadzieję że piłkarze również nie odpuszczą i będą grali o zwycięstwo, i pozostanie na 6 miejscu. A Lech jak to Lech, poczuje się już mistrzem i może dojść do dużej niespodzianki, tak jak w doliczonym czasie meczu z Cracovią. Taki wariant byłby marzeniem. Ten się śmieje, co się śmieje ostatni. Wierność! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#106
|
|
Zaglebie ma zgode z Lechem?
Bo jezeli nie to daje nam te 3 procent szans na mistrza... ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#107
|
|
Jesli Amika straci punkty z Lubinem, oznaczac to będzie że są jeszcze większymi frajerami niż nasi gracze. I tyle w tym temacie.
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#108
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#109
|
|
Skończcie już bredzić, pogodzcie się wreszcie z przegraną ! Podziękujcie tym nieudacznikom z wczorajszego dnia.
OD LEVADII PO JOPA ! CZYLI KATASTROFA Taki był ten sezon. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#110
|
|
Chłopie nie siej zamętu.
Stało się, czasu nie zawrócisz, trzeba wygrać z Odrą, a reszta niech nas nie interesuje... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#111
|
|
Zamęt to Ty siejesz, wygrana z Odrą nam h.. daje !
Napisz scenariusz na sobotę: A na końcu wyląduje kosmiczny spodek, z którego wyjdą ufo ludki i wręczą Mariuszowi Jopowi złotą paterę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#112
|
|
No tak bo maloprawdopodobne jest zeby Lech nie wygral z Zagłebiem a moze rownie malopradobodobne wydawalo Ci sie to ze wczoraj Lech wygra w ostatnich sekundach z Ruchem w kuriozalnych okolicznosciach a my w kuriozalnych okolicznosciach zremisujemy z Cracovia? Wiec wez sie chlopie w garsc i nie placz zanadto na forum tylko troche opanuj psyche. Poki jest wiara to sie wierzy a Ty mozesz sie obrazac na pilkarzy i caly swiat jesli chcesz
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#113
|
|
Jak już napisałem w innym temacie sami sobie balon pompujemy, będąc pewni zwycięstwa jak przed derbami balon pękł i jest płacz i lament, że przegrali że nie strzelili bramki jak tak mogli i w ogóle.
Zluzujcie trochę, bo wczorajszy mecz chyba nauczył nas (wszystkich) odrobiny pokory i trzeźwego spojrzenia na rzeczywistość, która często jest brutalna i nie taka jakbyś my sobie wymarzyli. Jaroo1 wiara, która polega na tym, że piszemy scenariusz meczu Lecha z Zagłębiem a nie zastanawiamy się nad tym że Odra walczy o utrzymanie i się przed nami nie położy, to samo było przed Arką - wygramy bo Arka na końcu, Korona - wygramy bo nawet słaba Legia ich ogrywa, Cracovia wygramy bo musimy i co z tego wyszło gówno i tyle. Trochę trzeźwego myślenia i realnej oceny aktualnej sytuacji. Wiadomo to jest Polska, wszystko się może zdarzyć co już widzieliśmy wczoraj ale czy drugi raz w przeciągu tygodnia jest to możliwe
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 12.05.2010 o godz. 16:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#114
|
|
dobrze rozumiem że Wisła jak wygra z Odrą(która popłynie z nurtem rzeki do I ligi) A Amica zostanie uciszona przez zwycięstwo albo nawet remis Zagłębia To Wisła ma Fete na Rynku w Krakowie
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#115
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#116
|
|
a co jeśli Wisła i Amica wygrają swoje mecze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#117
|
|
W razie czego feta bez kibiców sukcesu !
Wierność i wiara ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#118
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#119
|
|
gdyby to była jakaś inna liga a nie nasza to bym jeszcze wierzył w szczęśliwy koniec...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#120
|
|
Wszystko się może zdażyć i to "WSZYSTKO" już się zdażyło, w poprzednich kolejkach, a szczególnie w 29-tej.
Teraz to: Lech łatwo, lekko i przyjemnie pokona Zagłębie, które nawet nie będzie próbowało mu w tym przeszkodzić. (Jak ktoś ma wątpliwości, to niech poczyta między wierszami w wypowiedzi Peszki o 99%) Ruch wygra w Kielcach, nie zdziwię się również jeżeli Arka pokona we Wrocławiu Śląska. Ot, po prostu polska liga, jak ktoś MUSI wygrać z zespolem który nie musi, to raczej wygrywa. Zdażają się oczywiście nieliczne wyjątki, ale nie sądzę akurat, żeby Zagłębie wypluwało płuca, żeby zrewanżować się Wiśle za taki właśnie wyjątek z 2007 roku. Odra raczej się nie będzie starać w Krakowie, bo po co, skoro Arka i tak wygra swój mecz. Tak więc my też łatwo wygramy ten mecz... |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|