Mario Nh napisał(a):

Presja w następnych meczach będzie ogromna. Wisła jest jednak drużyną bardziej doświadczoną od Lecha. Mimo wszystko, to kuchenkorz jest dla mnie faworytem.
Chciałbym oczywiście trzech zwycięstw, ale możliwy jest też taki scenariusz...
Wisła remisuje z Legią na wyjeździe. Lech wygrywa z Polonią Bytom i tym samym odskakuje nam na 2 punkty.
29 kolejka, Wisła szczęśliwie wygrywa z Cracovią, Lech wywozi punkt z Chorzowa. Jest punktowy remis.
Później obie drużyny wygrywają u siebie. Lech zostaje "Majstrem" poprzez lepszy bilans meczowy z Wisłą.
Obym się mylił. A trzeba było wygrać jeden z pierwszych 3 meczy na wiosnę...
|
Pomyliłeś się w obliczeniach. Jeśli Wisłą remisuje na Legii, a Amika wygrywa u siebie z Polonioą Bytom to odskakuje nam na ...1 punkt. Ponieważ mamy obecnie przewagę nad synami Fryzjera w postaci 1 pkt.
Następnie remis wronieckich w Chorzowie i nasza wygrana z parchami dajje nam przewagę 1 pkt. przed ostatnią kolejką.