The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.04.2010, 12:00
grosz napisał(a):Wyświetl post
Akurat to nie jest wada tylko zaleta Pawelka. Jesli wynik jest korzystny to wlasnie tak sie powinno grać.
Moim zdaniem nieźle zagrał Jirsak, kilka pilek do przodu. Ogolnie widać jakiś progres i najważniejsze ze wygrywamy.
Ja ogólnie nie rozumiem czemu ta drużyna prezentuje taki minimalizm, zamiast strzelić 1, 2, 3 i po meczu to zawsze jak prowadzi 1 : 0 to zamiast dobić przeciwnika, któremu od razu sie odechciewa grać to wychodzi takie właśnie asekuranctwo i minimalizm. I nie, nie sądzę, aby to była kwestia umiejętności... Raczej nastawienia psychicznego albo wskazówek przekazanych przez trenera.

Tak czy inaczej, nigdy mi się taka gra nie będzie podobała. A czy jest skuteczna, może i czasem tak, ale często potrafi tez wystrzelić z powrotem prosto w szczękę.
Najlepszą obroną jest atak imo.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.04.2010, 12:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja ogólnie nie rozumiem czemu ta drużyna prezentuje taki minimalizm, zamiast strzelić 1, 2, 3 i po meczu to zawsze jak prowadzi 1 : 0 to zamiast dobić przeciwnika, któremu od razu sie odechciewa grać to wychodzi takie właśnie asekuranctwo i minimalizm. I nie, nie sądzę, aby to była kwestia umiejętności... Raczej nastawienia psychicznego albo wskazówek przekazanych przez trenera.

Tak czy inaczej, nigdy mi się taka gra nie będzie podobała. A czy jest skuteczna, może i czasem tak, ale często potrafi tez wystrzelić z powrotem prosto w szczękę.
Najlepszą obroną jest atak imo.
Piszesz to na podstawie wczorajszego meczu? Ja akurat widziałem wiele ciekawych, kombinacyjnych akcji - również po strzeleniu bramki. Szwankowała tylko skuteczność.

Gra na 1:0 faktycznie jeszcze niedawno była naszym największym problemem, ale to, że wczorajszy mecz zakończył się tak skromnym wynikiem, nie było powodem defensywnego nastawienia po strzelonej bramce i bronienia wyniku za wszelką cenę. Kompletnie zatem nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Wczorajsze spotkanie było toczone w szybkim tempie, nie brakowało zagrań z klepki, szybkich wyjść z kontrą, czego akurat w ostatnim czasie kompletnie nie widzieliśmy. Osobiście uważam, iż jest to zasługa Kasperczaka, który naprawdę wnosi coś do tego zespołu i trudno wg mnie nie zauważyć zmiany stylu i sposobu rozgrywania piłki. Mecz jak najbardziej in plus - w końcu widać jakiś progres i aż przyjemnie się takie spotkania ogląda. Taką właśnie Wisłę chciałbym oglądać codziennie - grającą bez zbędnego kunktatorstwa i analizowania.

P!
Ostatnio edytowane przez enzo : 21.04.2010 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.04.2010, 17:36
SeQ napisał(a):Wyświetl post
Piszesz to na podstawie wczorajszego meczu? Ja akurat widziałem wiele ciekawych, kombinacyjnych akcji - również po strzeleniu bramki. Szwankowała tylko skuteczność.

Gra na 1:0 faktycznie jeszcze niedawno była naszym największym problemem, ale to, że wczorajszy mecz zakończył się tak skromnym wynikiem, nie było powodem defensywnego nastawienia po strzelonej bramce i bronienia wyniku za wszelką cenę. Kompletnie zatem nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Wczorajsze spotkanie było toczone w szybkim tempie, nie brakowało zagrań z klepki, szybkich wyjść z kontrą, czego akurat w ostatnim czasie kompletnie nie widzieliśmy. Osobiście uważam, iż jest to zasługa Kasperczaka, który naprawdę wnosi coś do tego zespołu i trudno wg mnie nie zauważyć zmiany stylu i sposobu rozgrywania piłki. Mecz jak najbardziej in plus - w końcu widać jakiś progres i aż przyjemnie się takie spotkania ogląda. Taką właśnie Wisłę chciałbym oglądać codziennie - grającą bez zbędnego kunktatorstwa i analizowania.

P!
Pisałem to odnośnie gry na czas Pawełka (nawet cytowałem wypowiedź). Jeśli chodzi o resztę, to po części się zgadzam, chociaż myślę, że częściowo za skok jakościowy w naszej grze odpowiedzialny jest również lepszy stan murawy.

Oby tak dalej A teraz czas pojechać Kuchenki! Gogo!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:59.