
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
co urwał ,chyba sobie noge ,zreszta Lobodzinski to najlepszy gracz... z taka gra bedziez Lechem powtorka z zeszlego roku 1-4
Boguski spie*dolil 2 sytuacje
Ostatnio edytowane przez AS82 : 20.04.2010 o godz. 18:37.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
Brawo Małecki za asyste
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz
Offline |
#3
|
|
Jak ktos gada ze gramy slabo to juz chyba zapomnial jak "gralismy" jeszcze niedawno... Golym okiem widac juz ze Kasper naszym wtlukl do lbow ze maja grac klepa i po ziemi. Co prawda jest duz strat, ale niema w tym nic dziwnego, jak sie przez 2 sezony uskutecznialo wybijanie na chama pily to ciezko odrazu sie spowrotem przezucic na granie szybko po ziemi. W kazdym razie mi sie naprawde przyjemnie oglada mecz. Ladnie gramy, duzo klepiemy, Slask i duzo w tym zasluga naszych, tak trzymac!
![]() "WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER" THE WHITE STAR DIVISION
|
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#4
|
Co do samej gry - jest nieźle, ale zawsze może być lepiej. Cieszy odblokowanie się Pawła Brożka. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#5
|
|
Głowacki sie popisal
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#6
|
|
Niech Kasperczak zmieni Marcelo, bo jak już nam jego zabraknie, to pozamiatane, a ten mecz zadecyduje w duzym stopniu o koncowej tabeli.
Niech wpusci Burlige ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)
Offline |
#7
|
|
Nie oglądam meczu, więc zbytnio nie widziałem tej sytuacji. Ale jeżeli relacja podaje,że to nie było zagranie na żółtą kartkę, to przecież istnieje możliwość odwołania się od tej decyzji.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#8
|
|
nie no ****a ... obiektywizm w ch.. koles wjezdza Diazowi jak ten Wasilewskiemu i zoltko.. a Glowa dostaje za jakas po.......ke to samo.
tu juz nie chodzi o mecz z Amika, nie z nimi to z kims innym by nie gral.. dla mnie to i lepiej ze z nimi nie zagra, bo MP zdobywa sie z Odrami i Piastami alez oni sie bawia z nimi.. :| nie kombinowac tylko strzelic gola
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:25.
![]() ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|