
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2010
Offline |
#151
|
|
Mniej gadania, więcej grania. Ze Śląskiem tylko zwycięstwo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#152
|
|
Niby tak, ale żeby zagrać mądrze taktycznie to trzeba najpierw trochę pogadać
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#153
|
|
Brozinho x2
(o ile zagra) ![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2010
Offline |
#154
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#155
|
|
jak dojechac na stadion hutnika z okolic naszego stadionu? z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#156
|
|
No i właśnie nie, bo teraz są remonty w centrum i 15 jedzie z Cmentarza Rakowickiego.
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154 Niestety teraz trzeba pokombinować, żeby na stadion dojechać. ![]() ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#157
|
|
Faktycznie zapomniałem o tym remoncie sorry za błąd.
To najlepiej chyba 139 i przesiadać się na 123, 153 i wysiadać na przystanku Klasztorna, choć można jeszcze spod hotelu Cracovia 502 i 501 z Miasteczka AGH i na Zgody w tramwaj 17. Teraz chyba dobrze. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#158
|
|
Nie wyobrażam sobie dziś straty punktów!Lech nie może nawet poczuć odrobiny szansy.Ciężko będzie ale wierzę !Mistrz należy do nas!I tak zostanie!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline |
#159
|
![]()
Feci quod potui faciant meliora potentes
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#160
|
|
Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę
Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#161
|
Sorry że taki off top ale co to znaczy nie lubie Kirma? nie podoba Ci sie jako męzczyzna ? czy jak? może zły charakter? chyba tez nie. Moze nie gra wysmienicie ale walczy.![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: UK
Offline |
#162
|
|
sorki za słowa ale czuje że dzisiaj będzie X ..oby się to nie spełniło oczywiście ale jak chłopcy nie będą zapitalać to Śląsk nas skarci
to tylko moje zdanie Rysio Tarasiewicz = emocje gwarantowane WISŁA& BARCA RULEZZ ![]()
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 20.04.2010 o godz. 15:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#163
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#164
|
|
Pawelek Alvarez Glowa Marcel Diaz Lobo Jirsak Kirm Pawel Malecki Boguski
![]()
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow... i tak jest od stu lat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#165
|
|
Taki skład, czy ty taki chcesz ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.04.2010 o godz. 17:00.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#166
|
|
4-3-3 ? :]
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 20.04.2010 o godz. 17:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#167
|
|
Chce bo nie ma podanego jeszcze nigdzie i narazie to tylko piłkarze wiedzą kto i gdzie zagra, dopiero za 30 min można się spodziewać sygnału prawie pewnego, bo jeszcze jest rozgrzewka ... a na niej dużo nieciekawych rzeczy się zdarza (nie żebym coś wyrokował)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#168
|
|
Oczekuje zobaczyć zespół poukładany taktycznie,grający na świeżości. Jesli po takiej przerwie nie zaprezentują nic nowego od tego co dotychczas pokazywali to znaczy,że jestesmy w wielkich opałach,a Skorża nie potrafi przygotować zespołu w ogóle. Nie tylko,że nie potrafi wstrzelić się z formą,ale w ogóle że jest cienki. Bedzie to tzw potwierdznie ostateczne. Bo,że jest cienutcy wiemy.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#169
|
|
Pawełek-Alvarez,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Łobodziński,Jirsak,Diaz,Małecki- Paweł Brożek, Boguski
czyli Paweł jest zdrowy i zagra w podstawowym, trener Kasperczak wierzy w umiejętności Łobodzińskiego a nie może przekonać co do Kirma, Mały na "troche" nie swojej pozycji.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#170
|
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#171
|
Przez tak długi okres czasu (w niektórych ligach tylko trwają całe przerwy między poszczególnymi rundami) naprawdę można sporo poprawić i przeorganizować zespół taktycznie. Jeśli to nie nastąpi, nie można będzie w żaden sposób rozgrzeszać Kasperczaka. Oczywiście w niczym to nie zmieni także wcześniejszych błedów Skorży - ale żaden bład nie może trwać wiecznie i żaden nie jest nie do przynajmniej częściowego poprawienia. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#172
|
|
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny ale nie tylko ze względu ,że 3 pkt które muszą być.
Myślę ,że dziś dowiemy się dużo o tym czy jesteśmy w stanie obronić tytuł. Jeżeli nie będzie widocznej poprawy w grze i wygramy fartem po słabej grze ,to nie liczyłbym na wiele w dalszej walce o mistrzostwo. No chyba ,że Lech złapie doła i też będzie gubił punkty. Trzeba dzisiaj pokazać klasę i myślę ,że stać nas na to. typuje 3-0
Ostatnio edytowane przez MaG* : 20.04.2010 o godz. 17:42.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#173
|
|
po raz enty..
Cytat:
![]() ![]() |
|
|
|
Member
Od: 02.2006
Offline |
#174
|
|
where is a Jirsak?
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#175
|
|
slabo to narazie wszystko wyglada , malo ruchu , nie ma koncepcji
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#176
|
|
Hmmm... Mam wrażenie, że widać po chłopakach zmęczenie sezonem...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz
Offline |
#177
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#178
|
|
o jeny!!!!:/
Channel - 56947 sopcast 21min- Łobo urwał!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 20.04.2010 o godz. 18:31.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#179
|
|
co urwał ,chyba sobie noge ,zreszta Lobodzinski to najlepszy gracz... z taka gra bedziez Lechem powtorka z zeszlego roku 1-4
Boguski spie*dolil 2 sytuacje
Ostatnio edytowane przez AS82 : 20.04.2010 o godz. 18:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#180
|
|
S.......il?
bardzo ladna akcja, pilka nie leciala po ziemi tylko przyjal na klate i strzelil.. bardzo fajne akcje Wisly.. Slask jak na razie zamroczony.. trzeba to wykorzystac..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 18:40.
![]() ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|