The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
joshts
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.04.2010, 10:07
Mniej gadania, więcej grania. Ze Śląskiem tylko zwycięstwo
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 20.04.2010, 10:20
joshts napisał(a):Wyświetl post
Mniej gadania, więcej grania. Ze Śląskiem tylko zwycięstwo
Niby tak, ale żeby zagrać mądrze taktycznie to trzeba najpierw trochę pogadać


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.04.2010, 11:35
Brozinho x2

(o ile zagra)
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując
joshts
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 20.04.2010, 13:05
prober napisał(a):Wyświetl post
Niby tak, ale żeby zagrać mądrze taktycznie to trzeba najpierw trochę pogadać
To racja. Najważniejsze jednak, by zrealizowali cel.
Odpowiedz cytując
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 20.04.2010, 13:24
jak dojechac na stadion hutnika z okolic naszego stadionu? z góry dzięki za odpowiedź
Odpowiedz cytując
Mussolini
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 20.04.2010, 13:30
No i właśnie nie, bo teraz są remonty w centrum i 15 jedzie z Cmentarza Rakowickiego.
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154

Niestety teraz trzeba pokombinować, żeby na stadion dojechać.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic29329_7.gif

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 20.04.2010, 13:42
Faktycznie zapomniałem o tym remoncie sorry za błąd.
To najlepiej chyba 139 i przesiadać się na 123, 153 i wysiadać na przystanku Klasztorna, choć można jeszcze spod hotelu Cracovia 502 i 501 z Miasteczka AGH i na Zgody w tramwaj 17.
Teraz chyba dobrze.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 20.04.2010, 13:50
Nie wyobrażam sobie dziś straty punktów!Lech nie może nawet poczuć odrobiny szansy.Ciężko będzie ale wierzę !Mistrz należy do nas!I tak zostanie!
Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 20.04.2010, 14:07
Mussolini napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie nie, bo teraz są remonty w centrum i 15 jedzie z Cmentarza Rakowickiego.
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154

Niestety teraz trzeba pokombinować, żeby na stadion dojechać.
Najprościej chyba wsiąść w 501 (albo od strony Piastowskiej albo pod Beverly Hills przy alejach), wysiąść na Placu Centralnym, cofnąć się do Jana Pawła i tam wsiąść w tramwaj 15 lub 17 albo w autobus 174 (2 przystanki - Klasztorna)
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 20.04.2010, 15:12
Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D
Odpowiedz cytując
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 20.04.2010, 15:46
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D

Sorry że taki off top ale co to znaczy nie lubie Kirma? nie podoba Ci sie jako męzczyzna ? czy jak? może zły charakter? chyba tez nie. Moze nie gra wysmienicie ale walczy.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 20.04.2010, 15:50
sorki za słowa ale czuje że dzisiaj będzie X ..oby się to nie spełniło oczywiście ale jak chłopcy nie będą zapitalać to Śląsk nas skarci to tylko moje zdanie Rysio Tarasiewicz = emocje gwarantowane
WISŁA& BARCA RULEZZ
Ostatnio edytowane przez vip2008 : 20.04.2010 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 20.04.2010, 16:09
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Sorry że taki off top ale co to znaczy nie lubie Kirma? nie podoba Ci sie jako męzczyzna ? czy jak? może zły charakter? chyba tez nie. Moze nie gra wysmienicie ale walczy.
wiadomo że niepodoba mi się jego gra ;/ gra zbyt statycznie jak na skrzydłowego ;/ Dla mnie skrzydłowy to taki co kiwie jak Messi, drybluje 4 zawodników i dośrodkowywuje na głowe i brama !! to jest mecz a nie jak koleś biegnie i boi się przejść zawodnika, bo straci piłkę i wycofuje do tyłu czy chociażby do defensywnego pomocnika co nie gdzie piłke posłać. Gramy taki futbol bo mamy takich skrzypków i żaden trener nie zmieni tego stylu
Odpowiedz cytując
Daniel Alves
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 20.04.2010, 16:09
Pawelek Alvarez Glowa Marcel Diaz Lobo Jirsak Kirm Pawel Malecki Boguski
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 20.04.2010, 16:57
Taki skład, czy ty taki chcesz ?
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
wiadomo że niepodoba mi się jego gra ;/ gra zbyt statycznie jak na skrzydłowego ;/ Dla mnie skrzydłowy to taki co kiwie jak Messi, drybluje 4 zawodników i dośrodkowywuje na głowe i brama !! to jest mecz a nie jak koleś biegnie i boi się przejść zawodnika, bo straci piłkę i wycofuje do tyłu czy chociażby do defensywnego pomocnika co nie gdzie piłke posłać. Gramy taki futbol bo mamy takich skrzypków i żaden trener nie zmieni tego stylu
Musze się zgodzić. Już Łobo odważniejszy, stara się tę przewagę na skrzydle zrobić. Ma ten swój jeden zwód, ale próbuje. Jak to mawiał Brus Lee : "Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował jedno kopnięcie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.04.2010 o godz. 17:00.
..
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 20.04.2010, 16:58
4-3-3 ? :]
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 20.04.2010 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 20.04.2010, 16:59
Chce bo nie ma podanego jeszcze nigdzie i narazie to tylko piłkarze wiedzą kto i gdzie zagra, dopiero za 30 min można się spodziewać sygnału prawie pewnego, bo jeszcze jest rozgrzewka ... a na niej dużo nieciekawych rzeczy się zdarza (nie żebym coś wyrokował)
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 20.04.2010, 17:08
Oczekuje zobaczyć zespół poukładany taktycznie,grający na świeżości. Jesli po takiej przerwie nie zaprezentują nic nowego od tego co dotychczas pokazywali to znaczy,że jestesmy w wielkich opałach,a Skorża nie potrafi przygotować zespołu w ogóle. Nie tylko,że nie potrafi wstrzelić się z formą,ale w ogóle że jest cienki. Bedzie to tzw potwierdznie ostateczne. Bo,że jest cienutcy wiemy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 20.04.2010, 17:12
Pawełek-Alvarez,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Łobodziński,Jirsak,Diaz,Małecki- Paweł Brożek, Boguski
czyli Paweł jest zdrowy i zagra w podstawowym, trener Kasperczak wierzy w umiejętności Łobodzińskiego a nie może przekonać co do Kirma, Mały na "troche" nie swojej pozycji....
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 20.04.2010, 17:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oczekuje zobaczyć zespół poukładany taktycznie,grający na świeżości. Jesli po takiej przerwie nie zaprezentują nic nowego od tego co dotychczas pokazywali to znaczy,że jestesmy w wielkich opałach,a Skorża nie potrafi przygotować zespołu w ogóle. Nie tylko,że nie potrafi wstrzelić się z formą,ale w ogóle że jest cienki. Bedzie to tzw potwierdznie ostateczne. Bo,że jest cienutcy wiemy.
Skorży już nie ma. Coście się bidoka uczepili.
..
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 20.04.2010, 17:31
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Oczekuje zobaczyć zespół poukładany taktycznie,grający na świeżości. Jesli po takiej przerwie nie zaprezentują nic nowego od tego co dotychczas pokazywali to znaczy,że jestesmy w wielkich opałach,a Skorża nie potrafi przygotować zespołu w ogóle. Nie tylko,że nie potrafi wstrzelić się z formą,ale w ogóle że jest cienki. Bedzie to tzw potwierdznie ostateczne. Bo,że jest cienutcy wiemy.
Nie, jeśli teraz, po ponad 2 tyg. przerwy i spokojnych treningów nie nastąpi żadna zmiana na plus w grze zespołu, będzie to źle świadczyło już o Kasperczaku, a nie Skorży.

Przez tak długi okres czasu (w niektórych ligach tylko trwają całe przerwy między poszczególnymi rundami) naprawdę można sporo poprawić i przeorganizować zespół taktycznie. Jeśli to nie nastąpi, nie można będzie w żaden sposób rozgrzeszać Kasperczaka. Oczywiście w niczym to nie zmieni także wcześniejszych błedów Skorży - ale żaden bład nie może trwać wiecznie i żaden nie jest nie do przynajmniej częściowego poprawienia.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 20.04.2010, 17:36
Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny ale nie tylko ze względu ,że 3 pkt które muszą być.
Myślę ,że dziś dowiemy się dużo o tym czy jesteśmy w stanie obronić tytuł.
Jeżeli nie będzie widocznej poprawy w grze i wygramy fartem po słabej grze ,to nie liczyłbym na wiele w dalszej walce o mistrzostwo. No chyba ,że Lech złapie doła i też będzie gubił punkty.

Trzeba dzisiaj pokazać klasę i myślę ,że stać nas na to.

typuje 3-0
Ostatnio edytowane przez MaG* : 20.04.2010 o godz. 17:42.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 20.04.2010, 17:53
po raz enty..

Cytat:
Już teraz możemy wam zdradzić, że w składzie nie zagra Issa Ba. Zawodnik wczoraj nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z tego spotkania
http://www.live.wisla.krakow.pl/?subiektywne=on
Odpowiedz cytując
kuba16
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 20.04.2010, 18:19
where is a Jirsak?
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 20.04.2010, 18:19
slabo to narazie wszystko wyglada , malo ruchu , nie ma koncepcji
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 20.04.2010, 18:20
Hmmm... Mam wrażenie, że widać po chłopakach zmęczenie sezonem...
Odpowiedz cytując
Kajtek
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 20.04.2010, 18:22
mozna zobaczyc mecz Wisla - Slask na zywo:

http://www.sedziapilkarski.pl/
Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 20.04.2010, 18:24
o jeny!!!!:/
Channel - 56947 sopcast

21min- Łobo urwał!
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 20.04.2010 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 20.04.2010, 18:34
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
o jeny!!!!:/
Channel - 56947 sopcast

21min- Łobo urwał!
co urwał ,chyba sobie noge ,zreszta Lobodzinski to najlepszy gracz... z taka gra bedziez Lechem powtorka z zeszlego roku 1-4

Boguski spie*dolil 2 sytuacje
Ostatnio edytowane przez AS82 : 20.04.2010 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 20.04.2010, 18:38
S.......il?

bardzo ladna akcja, pilka nie leciala po ziemi tylko przyjal na klate i strzelil..
bardzo fajne akcje Wisly..

Slask jak na razie zamroczony.. trzeba to wykorzystac..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56.