
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#1
|
|
rodzina nie chce przełożenia terminu pogrzebu, więc na bank się odbędzie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#2
|
|
Nie wiem czemu Kasperczak nie zaryzykuje Głowackim Cleberem i Marcelo w środku obrony.
Przecież w polskiej lidze nawet 2 obroncow daloby rade ![]() Wtedy Mozna zagrać 5 pomocnikami w polu Lewa Pomoc - Kirm, Piotr Brożek Def Pomoc - Sobol 2 Ofensywnych - Garguła (jeśli sie wyleczy), Jirsak Prawa pomoc - Małecki Atak - Brożek Boguski Albo zamiast Brożka Małecki i na prawa Lobo. Z braku absencji Guły mozna zaryzykowac 3 napastnikami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#3
|
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 16.04.2010 o godz. 23:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#4
|
|
Cytat:
I dobrze nam szło. Polska liga jest beznadziejna. Tutaj nawet jakbysmy zagrali Marcelo z Głowackim to druzynba przeciwna miałaby mało sytuacji. Naszą bolączką jest tylko i wylacznie skutecznosc pod bramka przeciwnika. Druzyna przeciwna na mecz ma 2-3 strzaly i gitara, a tak zagescilibysmy srodek pomocy, co przelozyloby się na ofensywe |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#5
|
![]() To nie lepiej poprawić skuteczność, zamiast zmieniać taktykę?
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 17.04.2010 o godz. 13:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#6
|
|
Graliśmy tylko 3 obroncami w jednym meczu i bodajże 5 pomocnikami, mecze głównie w Pucharze Ekstraklasy, ale dobrze to wyglądało.
Można sprobowac, a nie cale zycie 4-4-2, jakiś element zaskoczenia wprowadzić, to się druzyny zdziwia. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#8
|
|
Jak z tym szpitalem w skladzie zdobedziemy Mistrza to bedzie cud
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
Przez tragedię pod Smoleńskiem, ostatni mecz Wisła grała 2,5 tyg. temu. Trenerzy dostali niespodziewanie sporo czasu na w miarę spokojną pracę z zespołem, wyeliminowanie przynajmniej kilku mankamentów i przygotowanie drużyny do kolejnych spotkań. Na pewno można było pewne sprawy poprawić, szczególnie w kwestii taktyki, organizacji gry, nabrania świeżości.
Dlatego oczekuję, że jutro ze Śląskiem zobaczymy wreszcie odmienioną i znacznie lepiej grającą Wisłe. Ten mecz pokaże, jak wykorzystaliśmy czas podarowany przez los i czy Kasperczak będzie z drużyną szedł w stronę poprawy i pamiętnych, świetnych sezonów, czy też skręci w stronę swoich efektów w Zabrzu, gdzie nie był w stanie pomóc zespołowi. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|