
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#1
|
|
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus Minusy Możliwość kartek dla obrońców krótka przerwa między Śląskiem a Lechem |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#2
|
czyli jednak plusow wiecej ![]() ja tam wole najpierw Slask a potem na drugie danie Amike ![]() Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo. Sam nie wiem ,co ma byc to poprostu bedzie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#3
|
|
Jak im w czaszkach nie zagotuje a i ich partnerzy w końcu zabiorą się do roboty, to jest szansa że zagramy i z Sobolem i z Głowa i z Marcelo.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|