
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#91
|
|
Nie wprowadzą żałoby odrazu...ponoć wszyscy zginęli. masakra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#92
|
|
Mecz napewno odbędzie się w innym terminie. Nie ma innej opcji po takiej tragedii.
Obyśmy się z tego szybko podnieśli, choć nie będzie łatwo.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 10.04.2010 o godz. 10:05.
![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#93
|
|
co do tego co się wydarzyło to masakra! 85 osób!
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 10.04.2010 o godz. 10:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony
Offline |
#94
|
|
rzeczywiście żałoba narodowa ogłoszona jeszcze nie została, więc jakieś prawdopodobieństwo jest że mecz się odbędzie.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 10.04.2010 o godz. 10:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice
Offline |
#95
|
|
Dajcie spokój jak nie dziś to za tydzień czy za dwa, jakie to ma znaczenie kiedy ten mecz będzie... Bilety macie więc tak czy siak będą ważne... Taka tragedia(*)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#96
|
|
Kolejka odwołana
http://www.90minut.pl/news/120/news1...Ekstraklasy-od ![]() W naszych sercach nie ma litości.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#97
|
|
Zamknąć.
Płakać mi się chce... Masakra [*]. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#98
|
|
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline |
#99
|
|
Abstrahujac od tej tragedii, jesli nie zagramy ze Slaskiem w srode (w co watpie) to z Amica gramy bez Sobola
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#100
|
|
Problem bądź i nie jest taki że będziemy grali z Lechem tylko z 1 pkt przewagi, a co do kolejki to skoro jest przełożona to Sobol powinien pauzować w meczu ze Śląskiem. Z drugiej strony nie można tak zrobić mogli by pauzować inni zawodnicy którzy w meczy ze Śąskiem dostaliby ew. zólte kartki. A mecz nie odbędzie się w środę bo żałoba bedzie trwała kilka dni
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 10.04.2010 o godz. 09:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#101
|
|
Pod tą prośbą się podpisuje. Idźcie ludzie się pomodlić za ofiary tej katastrofy zamiast wypisywać te kretyńskie (*) w dodatku na forum klubu piłkarskiego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#102
|
|
o 17 30 msza na Wawelu
![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#103
|
|
Ustalono nową datę meczu. Więc niech któryś z moderatorów zmieni nazwę wątku, bo ja nie mogę. Albo niech da mi prawa moderatora, to sam to zrobię
![]() |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#104
|
|
Więc jednak Śląsk. W takim układzie są na pewno zalety ale też i wady.
Niewątpliwą zaletą jest to że Sobol zagra z Lechem to my będziemy w rytmie meczowy a nie Lech mecz z Lechem w sobotę a więc pewnie pełen stadion i dobry doping mecz po żałobie z zaprzyjaźnionym klubem jak dla mnie to też plus Minusy Możliwość kartek dla obrońców krótka przerwa między Śląskiem a Lechem |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Offline |
#105
|
|
minus to jak dla mnie to że mecz jest we wtorek, i na pewno przez nie wszyscy którzy by chcieli nie będą na meczu. dlatego też pełnego stadionu raczej nie będzie.
![]() Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS. I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#106
|
|
Mimo wszystko mając do wyboru mecz z Lechem bez największego "walczaka" - Sobola, dla Wisły jest to dobra wiadomość. Oby tylko Arek z Marcelo uniknęli kartek to będzie gitez. Choć przy dobrym wietrze może Cleber się do soboty wykuruje.. Pożyjemy, zobaczymy.
Garguła ma być już w 18-tce meczowej na Śląska? Czy coś źle kojarzę? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#107
|
czyli jednak plusow wiecej ![]() ja tam wole najpierw Slask a potem na drugie danie Amike ![]() Mozna by sie licytowac co jest korzystniejsze grac bez Sobola czy z nim ale bez Glowy badz Marcelo. Sam nie wiem ,co ma byc to poprostu bedzie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#108
|
|
Jak im w czaszkach nie zagotuje a i ich partnerzy w końcu zabiorą się do roboty, to jest szansa że zagramy i z Sobolem i z Głowa i z Marcelo.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#109
|
|
Dokładnie. Nie ma co zakładać, że wszyscy się wykartkują przed meczem. Może uda się przejść to pole minowe bez strat
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#110
|
|
ciekawe czy Heniu do kadry meczowej weźmie Gargułe ? Jego otwierające droge do bramki podania bardzo by sie przydały
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#111
|
Niech bierze tych co dadza z siebie 100%, czyli z 8 zbierze. Reszta na sztuke, na szczscie gramy ze Śląskiem, najbardziej topornym zespołem w lidze ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2002
Offline |
#112
|
|
Chętnie wymienię bilet na Śląska sektor 4 na sektor 2/3. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Dziekuję ![]()
Wola wierna Wiśle!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#113
|
|
Zyskalismy na czasie. Kasper mial choc odrobine czasu zeby wyrznac nawyk wybijania pilki na pale i przyzwyczaic zawodnikow do brania gry i odpowiedzialnosci na wlasne barki.
Ze Slaskiem moze byc ciezko, nie zakladam, zeby chcieli sie otworzyc, raczej bedzie duzo zageszczania w tylach i niewiele miejsca na gre w pilke. Trzeba uwazac na Mile, bedzie sie czail na przypadkowe rz.wolne ![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#114
|
Sprobuj dzis wymienic w Wislackim Swiecie... ![]() Tylko Wisła Nasz T.S. ! Wierność
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2002
Offline |
#115
|
|
Dziś w Wiślackim Świecie go kupowałem. :(
![]()
Wola wierna Wiśle!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#116
|
|
no to jeszcze mozesz chyba wymienic do 18 jesli sie nie myle
![]() ![]() Tylko Wisła Nasz T.S. ! Wierność
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#117
|
|
Ciekawe jak po przerwie zaprezentują się zespoły. Wiśle może ta przerwa wyjść na plus - im dalej od startu tym powinno byc lepiej. Poza tym Kasper miał trochę czasu by ustawić drużynę po swojemu. Lech był "na gazie" i oby sie okazało że ten gaz z niego ujdzie.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2007
Skąd: Rybnik
Offline |
#118
|
|
I znowu terminarz może się ulec zmianie bo pogrzeb ma być podobno przełożony.Tym razem przez pył wulkaniczny :(
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#119
|
|
Wierze w Kaspra
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.04.2010 o godz. 11:46.
![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#120
|
|
rodzina nie chce przełożenia terminu pogrzebu, więc na bank się odbędzie...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|