
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie
Offline |
#11
|
|
Nie zrobiłem nic.
Leżałem sobie w szpitalu i delektowałem się morfiną. Życie. Nie ustawiłem smutnego opisu na gg, bo nie używam czegoś takiego, do kontaktowania się ze znajomymi używam knajp i telefonu. Będą rozgrywane mecze jeszcze w tym sezonie (o lokaty 5-8), wtedy można by było wywiesić transparent, uczcić wydarzenie długą, przejmującą ciszą, jeżeli to w ogóle byłoby konieczne, jeżeli ktoś czuje taką potrzebę, ja sądzę, że dziewczynom wcale nie jest do śmiechu i dobijać ich nie trzeba... Zastanawiam się, czy działając pod wpływem emocji, na parkingu przyszło komuś do głowy, że można wywołać niepożądane skutki ? Sponsor nie odejdzie, ale "ręce mu opadły", głosowanie w/s hali przed nami (nie jedno jeszcze), to się Batory, Kośmidry i reszta ucieszą... Może dojść do kłótni w środowisku kibiców, ch.. wie, jakie są, czy potencjalnie mogłyby być skutki takiego działania. Z kogoś zeszło ciśnienie, jak powietrze z kół, ale czy na chłodno, nie przychodzi refleksja, że to jednak było działanie na szkodę Klubu, na szkodę wizerunku Klubu, jego kibiców ? W imię czytelnego przekazu ? Innych form nie ma ? |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|