The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 19.10.2009, 19:50
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Warto obejrzeć bo działo się sporo, łącznie z tym że "uroczemu " Nikusiowi zabrakło paliwa
Ale według Wielkiego Doktora Theissena do tej pory "frunął po torze" No comments.

http://sport.onet.pl/0,1248769,20629...wiadomosc.html
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 19.10.2009, 23:02
Dobrze, że Robert dobrze pojechał i zająć drugie miejsce.
Dobrze, że wyprzedził w generalce Heitfelda.
Dobrze, że odchodzi od Niemców
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 12.11.2009, 22:38
Robert nie traci czasu

Kubica pojedzie w rajdzie Taormina-Messina

Kierowca Formuły 1 Robert Kubica wystartuje na Sycylii w rajdzie Taormina-Messina, ostatniej w sezonie 2009 asfaltowej eliminacji Pucharu Włoch. Rajd zostanie rozegrany w dniach 13-14 listopada i będzie się składać z ośmiu odcinków specjalnych.

Kubica, którego pilotem będzie Michał Kuśnierz, pojedzie Renault Clio R3 z numerem startowym 22. To będzie jego drugi udział w rajdzie samochodowym, po raz pierwszy uczestniczył w 2005 roku w Rajdzie Wawelskim, gdzie jechał Subaru Imprezą.

Dwa tygodnie później (27-29 listopada) Kubica planuje wystartować w rajdzie du Var, ostatniej eliminacji mistrzostw Francji, gdzie pojedzie także rajdowy mistrz świata Sebastien Loeb. Francuz, którego będzie pilotowała żona, pojedzie Citroenem C2 S1600.

Początkowo Kubica planował startować swoją prywatną Skodą Fabią WRC, ale po podpisaniu kontraktu w Formule 1 na sezon 2010 z ekipą Renault, będzie jeździł autem tej marki.

W rajdzie na Sycylii wystartuje również wicemistrz świata juniorów (JWRC) Michał Kościuszko, który pojedzie Skodą Fabią S2000 z numerem 8.

Na środę i czwartek zaplanowano na Sycylii zapoznanie z trasą. W piątek zostaną rozegrane dwa oesy, w sobotę sześć. Na mecie w Mesynie pierwsza załoga spodziewana jest w sobotę o 20.45.

Oficjalna strona rajdu :

http://www.rallytaormina.com/2009/default.htm
Odpowiedz cytując
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 17.11.2009, 01:52
http://sport.interia.pl/formula-1/ne...gp,1397110,683


Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 17.11.2009, 08:03
Jak to wszystko skończy się tym, że Heitfeld przejdzie do starego Browna-nowego Mercedesa to mnie krew zaleje. Przecież ten facet ma więcej szczęścia niż rozumu (i umiejętności)
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 11.01.2010, 18:45
Robert Kubica wystartuje w słynnym Rajdzie Monte Carlo, inauguracyjnej rundzie tegorocznej serii IRC. Krakowianin pojedzie wraz z Jakubem Gerberem samochodem Renault Clio R3. Relacje z Rajdu Monte Carlo będzie można oglądać TYLKO na antenie kanałów Eurosport i Eurosport 2.
Większość odcinków specjalnych stacja pokaże NA ŻYWO. Będzie to najobszerniejsza relacja z rajdowej imprezy w historii telewizji!

W roli eksperta widzowie usłyszą Kajetana Kajetanowicza, jednego z najlepszych, najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych. Start w Monte Carlo będzie czwartą rajdową próbą Roberta Kubicy. Tym razem kierowca Formuły 1 spróbuje swoich sił w historycznej, prestiżowej imprezie. Rajd Monte Carlo to najstarszy rajd na świecie. Jego pierwsza edycja została zorganizowana jeszcze w 1911 roku przez księcia Monako Alberta I. Drugą najstarszą imprezą tego typu jest Rajd Polski.

Widzowie będą mogli obejrzeć relacje z Rajdu Monte Carlo w obu kanałach Eurosportu w dniach 20-22 stycznia. Podsumowanie 78. edycji imprezy pojawi się na antenie 26 stycznia.

Plan transmisji:

20 stycznia 2010

11:45-14:00 ESP2 Dzień pierwszy
14:45-16:00 ESP2 Dzień pierwszy
16:00-17:00 ESP Dzień pierwszy

21 stycznia 2010

10:00-11:45 ESP2 Dzień drugi
12:15-13:15 ESP2 Dzień drugi
15:15-16:00 ESP2 Dzień drugi
16:00-17:00 ESP Dzień drugi

22 stycznia 2010

19:00-20:45 ESP Dzień trzeci
23:00-00:45 ESP Dzień trzeci

26 stycznia 2010
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 31.01.2010, 23:12
Powoli trzeba budzić sie z zimowego snu. Dzisiaj na torze w Walencji odbyła się prezentacja Renault.

nowe "ubranko"



kolega z Teamu - 26 letni Witalij Pietrow , z tyłu kierowca testowy Ho Pin Tung ( 28 letni Holenderski Chińczyk )



i autko



Jutro pierwsze testy - poniedziałek i wtorek jeździ Robert.

Nowa fajna strona Renault :

http://www.renaultf1.com/?lang=en

i na Facebooku :

http://www.facebook.com/pages/Renaul...l/198125027427
Odpowiedz cytując
Rafał_TS
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 13.03.2010, 13:58
I ruszyli!!
Cytat:
Vettel zdobywa pierwsze pole position w sezonie
Sesja kwalifikacyjna przed pierwszym wyścigiem sezonu nie przyniosła ogromnej niespodzianki. Do Q3 awansowali kierowcy przedsezonowej „wielkiej czwórki” oraz Robert Kubica i Adrian Sutil co można traktować jako dobry prognostyk przed resztą sezonu, zwłaszcza że po zimowych testach polski kierowca podkreślał, że R30 prowadzi się dużo lepiej przy pełnym obciążeniu paliwem.


Ekipy inżynierów wraz z kierowcami w Q3 mieli poważny orzech do zgryzienia. Regulamin F1 na sezon 2010 zobowiązuje kierowców do wystartowania do wyścigu na dokładnie tym komplecie opon, na którym uzyskali swój najlepszy czas w walce o pole position. Większość ekip postawiła jednak na realną walkę o pierwsze pole startowe i użyła miękkiego ogumienia.

Walka o pierwsze pole startowe była bardzo zacięta. Ostatecznie zwycięsko wyszedł z niej Sebastian Vettel, który uzyskał najlepszy czas we wszystkich trzech sektorach toru, ostatecznie uzyskując idealne okrążenie z wynikiem 1:54.101.

0,2 sekund stracił do Niemca Felipe Massa, a kolejne 0,4 Fernando Alonso. Mistrz świata z 2008 roku, Lewis Hamilton, jutro uzupełni drugi rząd na starcie GP Bahrajnu.

W trzeciej linii, jeżeli nie posypią się żadne sankcje ze strony sędziów staną NicoRosberg i Mark Webber. Dopiero siódme pole przypadnie powracającemu do Formuły 1 Michealowi Schumacherowi, który w Q3 stracił prawie 1,5 sekundy do Vettela.

Ostatni sektor toru nie wyszedł także Jensonowi Buttonowi. Brytyjczyk ostatecznie ruszy do wyścigu z ósmego pola. Robert Kubica ruszy do pierwszego wyścigu sezonu 2010 z 9 pola startowego a obok siebie będzie miał Adriana Sutila.

Wyniki kwalifikacji do Grand Prix Bahrajnu:
1. linia:
Sebastian Vettel (Niemcy/Red Bull-Renault) 1.54,101
Felipe Massa (Brazylia/Ferrari) 1.54,242
2. linia:
Fernando Alonso (Hiszpania/Ferrari) 1.54,608
Lewis Hamilton (W.Brytania/McLaren) 1.55,217
3. linia:
Nico Rosberg (Niemcy/Mercedes) 1.55,241
Mark Webber (Australia/Renault) 1.55,284
4. linia:
Michael Schumacher (Niemcy/Mercedes) 1.55,524
Jenson Button (W.Brytania/McLaren-Mercedes) 1.55,672
5. linia:
Robert Kubica (Polska/Renault) 1.55,885
Adrian Sutil (Niemcy/Force India-Mercedes) 1.56,309
6. linia:
Rubens Barrichello (Brazylia/Williams-Cosworth) 1.55,330
Vitantonio Liuzzi (Włochy/Force India-Mercedes) 1.55,653
7. linia:
Nico Hulkemberg (Niemcy/Williams-Cosworth) 1.55,857
Pedro de la Rosa (Hiszpania/Sauber-Ferrari) 1.56,237
8. linia:
Sebastien Buemi (Szwajcaria/Toro Rosso-Ferrari) 1.56,265
Kamui Kobayashi (Japonia/Sauber-Ferrari) 1.56,270
9. linia:
Witalij Pietrow (Rosja/Renault) 1.56,619
Jaime Alguersuari (Hiszpania/Toro Rosso-Ferrari)1.57,071
10. linia:
Timo Glock (Niemcy/Virgin-Cosworth) 1.59,728
Jarno Trulli (Włochy/Lotus-Cosworth) 1.59,852
Ostatnio edytowane przez Rafał_TS : 13.03.2010 o godz. 14:03.
[SIGPIC][/SIGPIC]
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 14.03.2010, 13:14
Jak nie Heidfeld musi przydzwonić Robertowi to teraz Sutil mu przydzwonił w 4 litery :/ Po co te nowe zespoły? już dwóch kierowców odpadło.Chyba w tym sezonie wszystko będzie zależeć od kwalifikacji będzie bardzo ciężko.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 14.03.2010, 14:55
Opluli Roberta na starcie ;/ tyle samochodów a zawsze musza w Roberta przydzwonić, ten to ma pecha.
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 15.03.2010, 13:46
mistrza zdobedzie ktos z nastepujacych teamow :

ferrari
redbull
mercedes
mclaren
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 28.03.2010, 08:46
Niesamowity sukces Roberta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drugie miejsce po fenomenalnej jeździe
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 28.03.2010, 08:49
Brawo Robert !!! Wyścig się szczęśliwie ułożył, ale umiejętności też trzeba mieć ogromne żeby utrzymać to drugie miejsce do końca.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 28.03.2010, 09:01
Wyścig niesamowity, po bardzo nudnym Bahrajnie, tor w Melbourne okazał się bardzo wymagający dla kierowców. W wyścigu było wszystko !
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 28.03.2010, 09:15
Brawo Robert Moze nie w tym sezonie ale bedzie jeszcze mistrzem swiata
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 28.03.2010, 09:22
nareszcie coś sie dzialo w wyscigu, bo Bahrajn byl nudny
mam nadzieje ze Renault dalej bedzie pracowac nad boildem i Kubica bedzie szedl do gory

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 28.03.2010, 09:28
Brawo, brawo i jeszcze raz Brawo. Najpiekniejsze jest to, ze Ferrari go naciskało a on odpierał ataki. Oby kolejne wycigi były takie same jak dzisiejszy w wykonaniu Roberta.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 28.03.2010, 09:43
Fajny weekend , wczoraj 3 pkt w Bytomiu, dzisiaj 18 w Australii - od razu milej na nowy tydzień !
Kubica pokazał klasę, mając słabszy samochód najpierw doprowadził do frustracji Hamiltona a później wyleczył z ambicji na 2 miejsce pana Masse. Plus trochę szczęścia z Vettelem no ale szczęście sprzyja lepszym. Start perfekcyjny.
Odpowiedz cytując
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 28.03.2010, 09:53
Brawo Kubica!!!! Nie oglądałem wyścigu, ale na pewno sobie ściągnę. Szacun
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 28.03.2010, 10:03
Wyścig fenomenalny, opłacał się wstać przed 8 mimo wczorajszych zabaw alkoholowych, ale to właśnie kac mnie obudził więc...

Brawo Robert, oby w kolejnych wyścigach było podobnie. Ogólnie cały wyścig był super, bez przerwy coś się działo, oby więcej takich właśnie wyścigów.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 28.03.2010, 10:32
Jeden z najlepszych wyścigów w F1, jakie widziałem w ciągu ostatnich 5 lat.

Nie tylko chodzi o zaskakujący start i warunki atmosferyczne, które sprzyjały Kubicy.

Ale na torze trwała nieustanna walka! Szaleńczy pościg Hamiltona (szacunek, mimo że na końcu puściły mu nerwy), który mijał rywali jak tyczki. Klasa Alonso i jego walka z Massą. Piękna jazda Webbera, choć zakończona pechowo. Błysk Schumiego, który też pięknie walczył, choć pod koniec dziesiątki.

I ostatnie parę okrążeń, na których toczyła się zaciekła walka o pozycje 2-6. Coś wspaniałego.

Kubica miał w tym wyścigu nawet szanse na zwycięstwo (gdyby obronił się przed Buttonem), ale nie ma co wybrzydzać. To i tak genialny wynik. Pomogło szczęście, ale i umiejętności polskiego kierowcy. Nie ma co ukrywać, auto ma niezłe - ale wyraźnie odstające osiągami od McLarenów, a także RedBullów.

Nie wiem, czy Michael Schumacher dobrze zrobił, że wrócił. Jednak fizycznie odstaje od czołówki i nie sądzę, by stać go było na walkę o MŚ. Może zajmie incydentalnie jakieś podium, ale czy warto było ryzykować własną legendę? Zamiast jego potyczek z Senną czy Damonem Hillem, młodzi kibice F1 będą teraz go kojarzyć z potyczkami z Algensuarim o 11 miejsce...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 28.03.2010, 21:18
Gdzieś od razu człowiek nie ma podejrzeń jak Kubica nie jeździ w niemieckim teamie. Widać, że dla Renault to prawdziwy "number one" i wszystko będzie robione pod Roberta. Mam nadzieję, że przebrnie podobną drogę co Alonso i z Renault przeniesie się do Ferrari i zdobędzie Mistrza Świata, bo kozak z Niego.

P.S. Czarny dzisiaj niesamowicie szalał na torze, chyba mu się udzieliła nagana po przejażdżce ulicami Melbourne.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 28.03.2010, 21:19
A zauważył ktoś że flaga przy dekoracji była odwrotnie... Niby taki szczegół a troszkę drażni.. ;-/
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 28.03.2010, 22:17
Bartuk1906 napisał(a):Wyświetl post
A zauważył ktoś że flaga przy dekoracji była odwrotnie... Niby taki szczegół a troszkę drażni.. ;-/
W kraju,z którym nikt się nigdzie nie liczy i nic nie znaczy,mozna narobić na flagę takiego kraju i nic z tego nie wyniknie. I co z tego,że niesmak. Dla kogo?Poza tym nasze samochody dyplomatyczne tez czasami mają na odwyrtkę poprzywieszane flagi. Zacznij od siebie wymagąc a pózniej od innych, inaczej,szanuj siebie wymagaj tego od innych.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 29.03.2010, 02:39
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Nie wiem, czy Michael Schumacher dobrze zrobił, że wrócił. Jednak fizycznie odstaje od czołówki i nie sądzę, by stać go było na walkę o MŚ. Może zajmie incydentalnie jakieś podium, ale czy warto było ryzykować własną legendę? Zamiast jego potyczek z Senną czy Damonem Hillem, młodzi kibice F1 będą teraz go kojarzyć z potyczkami z Algensuarim o 11 miejsce...
Legenda legendą ale liczy się bolid.Normą jest sytuacja gdzie ktoś zdobywa mistrza, przechodzi do słabszego zespołu i ma problem ze zdobyciem choćby punktu.Mercedes to konkretny team tyle że teraz z roku na rok mamy takie zmiany że nic nie wiadomo - Jeśli Schumacher chce tu wrócić na 2, 3 sezony to myślę że to dobra decyzja bo sytuacja będzie się normalizowała.

A co do Renault i Kubicy...niestety nadal to jest dopiero 5 siła w F1 - tym razem wyszło wspaniale ale sam Kubica nie ma złudzeń że można to będzie powtarzać co wyścig.6-10 miejsce to chyba takie realne pozycje przy 'normalnych' wyścigach.

Najlepsza beka to te nowe teamy co uzyskują czas do 10 sek gorsze niż czołówka - ciekaw jestem czy będzie się to z czasem zmieniało i czy w ogóle one się ostaną.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 29.03.2010, 09:32
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Jeden z najlepszych wyścigów w F1, jakie widziałem w ciągu ostatnich 5 lat.

Nie tylko chodzi o zaskakujący start i warunki atmosferyczne, które sprzyjały Kubicy.

Ale na torze trwała nieustanna walka! Szaleńczy pościg Hamiltona (szacunek, mimo że na końcu puściły mu nerwy), który mijał rywali jak tyczki. Klasa Alonso i jego walka z Massą. Piękna jazda Webbera, choć zakończona pechowo. Błysk Schumiego, który też pięknie walczył, choć pod koniec dziesiątki.

I ostatnie parę okrążeń, na których toczyła się zaciekła walka o pozycje 2-6. Coś wspaniałego.

Kubica miał w tym wyścigu nawet szanse na zwycięstwo (gdyby obronił się przed Buttonem), ale nie ma co wybrzydzać. To i tak genialny wynik. Pomogło szczęście, ale i umiejętności polskiego kierowcy. Nie ma co ukrywać, auto ma niezłe - ale wyraźnie odstające osiągami od McLarenów, a także RedBullów.

Nie wiem, czy Michael Schumacher dobrze zrobił, że wrócił. Jednak fizycznie odstaje od czołówki i nie sądzę, by stać go było na walkę o MŚ. Może zajmie incydentalnie jakieś podium, ale czy warto było ryzykować własną legendę? Zamiast jego potyczek z Senną czy Damonem Hillem, młodzi kibice F1 będą teraz go kojarzyć z potyczkami z Algensuarim o 11 miejsce...
Też mu się dziwię - faktycznie wielka historia pójdzie trochę w odstawkę na konto wspomnień z podróży w okolicy Kobaiashiego( czy jak sie go tam pisze ) itd
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 29.03.2010, 14:34
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Legenda legendą ale liczy się bolid.Normą jest sytuacja gdzie ktoś zdobywa mistrza, przechodzi do słabszego zespołu i ma problem ze zdobyciem choćby punktu.Mercedes to konkretny team tyle że teraz z roku na rok mamy takie zmiany że nic nie wiadomo - Jeśli Schumacher chce tu wrócić na 2, 3 sezony to myślę że to dobra decyzja bo sytuacja będzie się normalizowała.
Ja się cieszę ,że wrócił, bo może do niektórych dojdzie ,że jego tytuły to przede wszystkim bolid. Jakim doskonałym jest kierowcą widzieliśmy wczoraj, jak czołgał się za maruderami, jak przez kilkanaście okrążeń nie mógł sobie poradzić z J. Alguersuari. A samochód? Rosberg ma inny ? Po dwóch wyścigach 2:0 dla Nico i 20:9 w punktach. A zobaczcie jaką stratę miał do Buttona.

Jeśli Schumacher chce tu wrócić na 2, 3 sezony to myślę że to dobra decyzja bo sytuacja będzie się normalizowała

On ma 41 lat, o jakich sezonach mówisz? Bufon myślał,że wróci , to wszyscy padną przed nim na kolana. A tu nie ma zmiłuj się. W tym wieku to niech sobie kosiarką w ogródku pojeździ.
Sorry za złośliwości ,ale nie trawię faceta.

Mistrz jest jeden .

http://www.youtube.com/watch?v=0NQSV...aynext_from=PL
Odpowiedz cytując
kris8
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 02.04.2010, 21:41
jak ktoś chce wziąć udział w konkursie o formule F1 to w tym miejscu można dołączyć - konkurs jest na wszystkie wyścigi i co wyścig nagrody dla najlepszych Konkurs Formuła 1.
Dobre typy na zakłady sportowe. Cracow rulez!
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 02.04.2010, 23:41
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
J
Sorry za złośliwości ,ale nie trawię faceta.
No właśnie , mi tam Schumacher zwisa, natomiast wd mnie zdecydowanie za wcześnie na podsumowania - tak sezonu w jego wykonaniu jak i walki w teamie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 03.04.2010, 08:45
Silvestro napisał(a):Wyświetl post
Mistrz jest jeden .

http://www.youtube.com/watch?v=0NQSV...aynext_from=PL
Mam podobne odczucia.

Ale jednak trzeba docenić klasę Schumachera, a także wcześniejszych mistrzów - Mansella i Prosta.

Ja mam to szczęście, że mogłem oglądać też dawnych mistrzów - Fittipaldiego i Piqueta. Co prawda tylko w Formula Indy, ale Emerson wtedy jeszcze wygrywał. Nelson rozbijał się o bandy
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:22.