The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2010, 18:26
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Dramat to jest z Ciebie i odp. się już od Skorży . To nie jego wina , że dzisiaj po pierwszej połowie jest 0 - 0 a Wisła gra słabo. Kilku piłkarzy ofensywnych nie potrafi po prostu wziąć na siebie ciężaru gry : Jirsak, Pietia , Kirm, napastnicy nie mają piłek i tak to jest . Pietia za każdym razem kiedy ma piłkę gra do tyłu, Jirsak zagrywa do najbliższego kolegi tak byleby tylko nie stracić piłki a jak już ma piłkę przy nodze truchta z nią i źle układa się współpraca Jirsaka z Sobolem. Kirm podobnie . To nie chodzi o przygotowanie ich fizyczne bo wszyscy biegają i nie widać jakiegoś zmęczenia i jeśli chodzi o szybkość też wygląda nie najgorzej. Po prostu ktoś musi zagryść zęby i pójść na pełnej szybkości czy spróbować pojedynku jeden na jeden. Skorżę już zostawmy w spokoju...
No to do czego przez te lata Skorża był nam potrzebny skoro i tak nie miał na nic , w myśl Twojej koncepcji, wpływu. No dosłownie na nic!!! Ani na piłkarzy , ani na współpracowników. On tylko stał , patrzył się a to co widzimy teraz to zupełnie nie jego wina tylko piłkarzy. Jak zwycięstwo to zasługa trenera . Jak porażka to źli zawodnicy-sabotażyści. Chłopie weź zeszyt i napisz z dwieście razy JESTEM GŁUPI.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:29.