
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline |
#17
|
|
Moim skromnym zdaniem cala polska pilka i polscy pilkorze to jeden schemat i to od najmlodszych lat- jak nie idzie to oddaje pilke, nie wezme gry na swoje barki. I ten sam problem jest praktycznie wszedzie gdzie gre ofensywna kreuja gwiazdorzy- Polacy...
Wisełka? Brożki, Boguski, Mały, Łobo? Nie przypominam sobie pojedynkow 1 na 1 w ich wykonaniu... Legia? Iwanski, xxxRybkaxxx.fotka.pl , Grzelak, Borysiuk? Kazdy oddaje pilke i boi sie zaryzykowac, gdy druzynie nie idzie... W takiej Polonii Bytom goscie chociaż gryzą trawę, a "naszym, Wiślackim" kopaczom wydaje się chyba, że z ich brylantową techniką to są stworzeni do większych rzeczy niż ostra fizyczna walka przez 90minut... Chyba posada trenera w polskiej lidze to trochę tak jak rzeźbić... ale w g**nie... ![]() ![]() Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|