
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Nie nada się.
Wcale nie taki wysoki ![]() ![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
|
|
Taki napastnik to wejdzie na 20minut choćby w Bełchatowie i strzeli.
![]() |
|
|
|
Guest
|
|
Oczywiście wiadomo, że tak naprawdę potrzeba o wiele więcej i w innych częściach klubu (zaplecze, młodzież itd.) A w ogóle to nie mówmy hop bo napastnika jeszcze najprawdopodobniej nie ma (kontrakt). |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
|
W tym filmiku, "Tak strzela Georgi Hristov" 1.30 zobaczcie jak gasi te dzidę z obrony od razu ze zwodem z obrońcami na plecach. Dla większości zawodników z naszej ligi to nieosiągalne zagranie.
Ale na oceny przyjdzie czas, jak go zobaczymy w koszulce Wisły.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.02.2010 o godz. 12:08.
![]()
.
. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
|
|
Po tym filmiku mam wrażenie, że jest podobny stylem gry do Grzesia Rasiaka. Inna sprawa, że ci obrońcy(W kilku sytuacjach) strasznie się starali, aby spartolić.
Być może coś wniesie do zespołu, ale nie wiem, czy jest sens inwestować czas w zawodnika, który się nie znajdzie tu na stałe. Nie chcę, żeby Wisełka przyjęła politykę wypożyczeń a'la Odra. ![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Mnie jego strzały z dystansu i sposób poruszania się bardziej przypominają Maćka Żurawskiego. Ogólnie widać, że wie o co w tym wszystkim chodzi i ma dobrze ułożoną stopę. Nie kombinuje tylko wali z reguły po długim rogu. Efektownie grać nie musi, ważne żeby strzelał jak na tym filmiku, a ważniejsze żeby wogóle do Wisły trafił.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
|
Dlaczego nie chcesz ? A jeśli ci wypożyczeni zawodnicy pomoga wygrywać mistrzostwa i wejść do ligi europejskiej ? A oprócz kontraktu nic nie wydajemy. Wg mnie to dobra droga. W lidze portugalskiej jest dobry przykład SC Braga zobaczcie za ile kupują. Praktycznie kluczowi zawodnicy z wypożyczeń tacy jak Renteria, Viana, wrócił również Aguiar, Ale ci zawodnicy są mocni i pomagają drużynie, w tym sezonie biją się o mistrza no i praktycznie zawsze(oprócz tego sezonu, gdzie odpadli z miejsca z drużyną skandynawską, ale to były początki Domingosa) dobrze radzą sobie w lidze europejskiej, gdzie zachodzą daleko nabijają punkty i coś tam zarabiają.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.02.2010 o godz. 12:28.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
|
|
Też raczej widzę w nim Żurawia. W czym jest podobny do Rasiaka? Przecież Grzesiu większość bramek strzela głową albo z bliskiej odległości w zamieszaniu podbramkowym. Bułgar uderza zza pola karnego aż miło. Niewiele takich bramek pamiętam w wykonaniu Rasiaka.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
|
|
Ano dlatego, że wypożyczenia są finansowo nieopłacalne. Rozumiem, że nie mamy kasiorki, ale wypożyczając takiego też grajka na nim nie zarobimy. A często trzeba też za wypożyczenie płacić. Mało, bo mało, ale jednak. Jeżeli zacznie coś pokazywać, to nie do nas się zgłoszą ewentualni nabywcy, tylko do jego rodzimego klubu. To tylko pogłębi nasz finansowy dołek.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
czekam az bedzie w koszulce naszego klubu.
Uff...maci0s zwracam honor. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
|
|
zapewne jakiejs oficjalnej informacji mozemy sie spodziewac jutro czyli po testach medycznych
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: z domu
Offline |
|
|
Dlatego każde wypożyczenie należy odpowiednio obwarować zapisami- ustalić cenę za gościa+ zagwarantować sobie prawo pierwokupu i jest idealnie. Wypożyczenia, robione z głową, to może być dla nas zbawienie, skoro nie stać nas na gości, po których widać, że od razu wchodzą i wzmacniają drużynę.
Ale spokojnie. Do żadnego transferu/ wypożyczenia jeszcze nie doszło i nie zdziwię się, jak nie dojdzie. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
|
|
Nie nie wiem o niczym,opieram się na tym co podali na stronie głównej wislakrakow.com. Ot błąd z mojej strony,zwykłe przejęzyczenie
![]() ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
|
|
Troszkę niejasno się wyraziłem. W sumie chodziło mi o jedną konkretną cechę, czyli brak kombinowania, wybór prostych rozwiązań. Gwoli ścisłości to ja kilka bramek Grzesia zza pola karnego pamiętam, z czego najbardziej mi utkwiła w głowie ta bodajże z Wyspami Owczymi.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
Ale najlepiej odciąć całość posta i dalej swoje ![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Banita
Od: 12.2006
Offline |
|
|
Spoko... Tez na Waszym miejscu miałbym wątpliwości bo nie mogłem napisać skąd wiem, byłem dzisiaj w klubie, ale nic się nie działo... Nie było trenera ale Jarosz i Ochalik przyjechali tak koło 13... Póki co śladu nowego zawodnika... o 14 trening, a ten Bułgar jeśli przyleciał to pewnie gdzieś w szpitalu siedzi na badaniach... czas mamy do niedzieli do 24 ( nie wiem czy u nas tez tak jest ze jak ostatni dzień transferów jest to niedziela to przedłuża się go do poniedziałku), choć fajnie by było go widzieć już w Bełchatowie.
Za to z Gargułą rozmawiałem i mówił ze biega już 2 tydzien, że bardzo go ciągnie na boisko... Z wyprostem juz nie ma problemu, noga ładnie sie prostuje, ale powiedział, że na razie troche wolno idzie rehabilitacja zginania nogi (nie wiem jak to fachowo powiedzieć)...Ze po prostu ciężko mu jeszcze Ciągnąc nogę do zgięcia w kolanie... Ale tak to wszystko dobrze przebiega i codziennie po kilka godzin pracują. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
|
A co do odcinana reszty postu, to nie rozumiem po co ten sarkazm. Myślałem, że będziemy dyskutować rozsądnymi argumentami, a nie tymi ad personam, ale widzę, że się myliłem. Nie widziałem powodów, by polemizować z tym co napisałeś o Bradze, więc nie było sensu cytować całości(nie wypaczało to przecież sensu cytowanego przeze mnie fragmentu!). Miało być przejrzyście, ale widocznie Ci to przeszkadza. Jeżeli wolisz, będę korzystał(specjalnie dla Ciebie!) z pogrubień, lub podkreśleń, mogę też ewentualnie zaproponować kursywę, oczywiście jeżeli Ci nie będzie się mylić ze sposobem wpisywania nazw własnych. A może wolisz jakiś konkretny kolorek? Szepnij słówko, a z chęcią pójdę Ci na rękę. Suger free - hipoglikemia powoduje zaburzenia koncentracji. Polecam - przed wejściem na forum zjedź kosteczkę cukru, pomoże. Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez leyzer87 : 25.02.2010 o godz. 13:41.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA
Offline |
|
|
Wg Transfermarkt.de jest już wypozyczony do 30. czerwca 2010... na opcję pierwokupu to raczyj Levski się nie zgodzi na bank...
![]()
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław
Offline |
|
|
A czytales chociaz wczesniejsze posty?
Oficjalne info bedzie jak cos na głównej Wisły Kraków, nigdzie indziej! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
Niemców tak emocjonują transfery klubu nieujętego w żadnych rankingach, że mają w Krakowie kilkunastu wysłanników, którzy trzymają rękę na pulsie. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
Georgi Hristov na testach w Wiśle
Data publikacji: 25-02-2010 14:06 Bułgarski napastnik Georgi Hristov z Levskiego Sofia po południu przyleciał do Krakowa. Piłkarz przejdzie testy medyczne. Fot. Maks Michalczak Fot. Maks Michalczak Hristov urodził się w bułgarskim Płowdiw 10 stycznia 1985 roku. Ma 183 cm wzrostu i waży 83 kg. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w rodzinnym mieście w drugoligowym FC Maritsa Płowdiw. W ciągu pięciu lat, które tam spędził, rozegrał 110 meczów i strzelił 51 goli. Po zakończeniu sezonu 2006/2007 Hristov zdobył tytuł króla strzelców drugiej ligi z 18 bramkami na koncie. Już wkrótce zaprezentujemy materiał wideo z rozmową z zawodnikiem oraz galerię zdjęć z lotniska! W sezonie 2007/2008 napastnik dołączył do klubu Botev Płowdiw. Tam zagrał w 30 spotkaniach i zdobył 19 bramek, które dały mu tytuł najskuteczniejszego zawodnika bułgarskiej ekstraklasy. W lecie 2008 roku Georgi Hristov podpisał kontrakt z 26-krotnym mistrzem Bułgarii, Levskim Sofia. Razem z tym klubem w sezonie 2008/2009 Hristov zdobył mistrzostwo kraju oraz Superpuchar. Napastnik ma za sobą również występy w europejskich pucharach. Na międzynarodowej arenie zadebiutował 13 sierpnia 2008 roku w meczu 3. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów Levski Sofia – Bate Borysów. Mistrz Bułgarii to spotkanie przegrał 0:1, w drugim zremisował 1:1 i musiał pożegnać z tymi rozgrywkami. Na pierwszą bramkę w europucharach Hristov musiał czekać rok. W 2009 roku w 2. rundzie kwalifikacji do LM Levski grał z drużyną Sant Julià z Andory. Bułgarzy rozgromili rywali w dwumeczu aż 9:0 (4:0 oraz 5:0), a Georgi Hristov zdobył dwa gole w pierwszym spotkaniu. W rewanżu napastnik nie zagrał. W 3. rundzie kwalifikacji piłkarz zdobył jeszcze jedną bramkę – w wyjazdowym meczu z FC Baku, wygranym przez gości 2:0. W playoffach Levski trafił na węgierski Debreczyn VSC. Hristov zagrał w obu meczach, ale nie pomógł swojej drużynie, która uległa Debreczynowi 1:2 oraz 0:2 i pożegnała się z Ligą Mistrzów. Levski zagrał w fazie grupowej Ligi Europejskiej. W pięciu z sześciu spotkań grał Hristov, jednak nie udało mu się powiększyć jego dorobku bramkowego w pucharach. W barwach Levskiego Sofia piłkarz rozegrał łącznie 66 spotkań i zdobył 17 bramek. www.wisla.krakow.pl ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline |
|
![]()
Feci quod potui faciant meliora potentes
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
Z tym o Bradze to sorry, ale edukować mnie nie musisz. Bo doskonale się orientuję w sytuacji i niestety, nie masz pojęcia o czym piszesz. Poległeś dając w jednym zdaniu sprawdzenie się i Matheusa ![]() Do części zaczepnej się nie odniosę, bo nie ma do czego. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
|
|
Pamietasz jak Kosowski sie ubierał? I jak grał? mi to nie przeszkadza, wazne zeby cos sobą prezentowal na boisku. Teraz pozostaje kwestia tego, jak czesto da mu szanse Skorża...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
|
|
96 meczow i 36 goli w bulgarskiej ekstraklasie, to moim zdaniem calkiem niezly wynik tego zawodnika.
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
|
co do tematu: ciekawa alternatywa na uzupełnienie składu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
uff
i tak niezle, bez problemow doleciał do Krakowa. Zadnych porwan samolotu,chorej babci ani takowych. Chłopie teraz ubieraj koszulke i chce widziec, info oficjalne ze jesteś u nas. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|