
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ile medali zdobęda Polacy w Vancouver? | |||
| Jeden |
|
10 | 4,00% |
| Dwa |
|
37 | 14,80% |
| Trzy |
|
55 | 22,00% |
| Więcej niż trzy |
|
136 | 54,40% |
| Żadnego |
|
12 | 4,80% |
| Głosujących: 250. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline |
#11
|
|
Katastrofa to by była jak bysmy np jak Austria która uchodzi za alpejski kraj z bogatą tradycją w sportach zimowych i wieloma miejscami sprzyjającymi uprawianiu sportów zimowych nie mieli reprezentanta w tej dyscyplinie. Jak już pisałem łatwiej by ich było doceniać jak by im się udało ale to nie o to chodzi żeby wysłać na olimpiadę Małysza, Sikorę, Kowalczyk bo reszta stanowi tło
![]()
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|