
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#11
|
|
Tez jestem zdania, ze moze sie udac Leszkowi opchnac Lewandowskiego za te powiedzmy 2.5-3 mln euro, szczegolnie ze przy Smudzie chlopak ma raczej staly abonament na gre w reprze, mimo iz gole strzela wylacznie najwiekszym amatorom. Ale przy duzej ilosci spotkan, za ktoryms razem moze mu sie udac ukasic kogos powaznego w powaznym meczu i wowczas...wszystko bedzie zalezalo od tego gdzie ewentualnie trafi.
Grecja, Portugalia, Holandia - tam wg mnie mialby szanse zaistniec przy dobrych wiatrach, ale jesli jakims cudem udaloby mu sie trafic do Hiszpanii, Francji, Anglii czy Wloch, to juz teraz moge sie zalozyc, ze z jego umiejetnosciami bedzie to kariera blizniaczo przypominajaca dokonania innego internacjonala, Radka Matusiaka. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|