
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
Nie rozkrecam zadnej afery bo zgody macie takie ze nawet jak kopa w dupe dostaja to za Wami ida (wyjatkiem byl Lubin), mowie co slyszalem. A ze sie nie podoba? To pretensje do swoich kolegow a nie do mnie. "Niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi". Wspieranie zgod od dawna wychodzi Lechowi tragicznie, teraz jedynie daliscie kolejny tego dowod. W ilu jezdziliscie ze zgodami do Wronek czy Grodziska? A w ilu na Warte? To sobie porownaj to z naszymi wizytami w Lubinie i wsparciem od Slaska albo naszymi wizytami w Jaworznie, Bielsku czy Sosnowcu z Jaga, Slaskiem i Lechia. Ze juz o meczu z Kmita nie wspomne bo tylu to Was nigdy na Arke czy Cracovie nie pojdzie nawet gdyby piwo za darmo rozdawali.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 16.01.2010 o godz. 12:24.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|