
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
To turniej halowy gdzie można nie jechać i tyle. Skoro ktoś uznał żeby jechac to niech jadą, zobaczymy czy będzie to pożyteczne czy wręcz przeciwnie. Co mają do tego mecze ligowe to nie wiem?
P.S Kibice Lecha będą u siebie. Drużyny piłkarskie Legii, Wisły itp. to goście, którzy równie dobrze mogli by ich mieć w d ...i cały ten turniej., Wiadomo jakie są relacje między nami czy Legią a Lechem, a jednak przyjeżdżamy jednocześnie podnosząć range tego turnieju. Z tego względu uważam że kibice nie będa przekraczać pewnych granic bo dużo na tym stracą.....to moje zdanie
Ostatnio edytowane przez TSNH : 30.12.2009 o godz. 12:21.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|