
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline |
#1
|
|
interesuje sie ktos z was bardziej gra w pokera? ja ostatnio poznalem ja od stony technicznej i musze powiedziec ze sie niezle wkrecilem. Nawet nie mialem pojecia ile w tej grze odgrywa startegia. Nawet karty nie sa tak wazne jak pozycja przy stole, wielkosc stawki itd.
Naprawde wkrecajaca gra. Jelsi ktos gra to zapraszam do dyskusji, porozmawiamy o rekach, blefach, kasowaniu fishy Dla zainteresowanych tematem pokera polecam strone pokerstrategy.com . Znajdziecie tam poradniki, a takze filmy jak grac w pokera aby moc na tym zarabiac. Wszystko po polsku. Dodatkowo, Ci ktorzy przeczytaja poradnik i odpowiedza na kilka pytan z Quizu dostana 50$ na gre na wybranym przez siebie portalu pokerowym za free! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline |
#2
|
|
Polecam zajrzeć tutaj
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5966 Swoją drogą fajnie, że ten "sport" ma coraz więcej zwolenników. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|