
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Gorzów/ Wrocław
Offline |
#28
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: mówią,że Puchaty Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 022 Żartowniś: gigant, element Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Tisu Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Levadia,Legia,Lecha,derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2009+feta na Rynku Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Cetnik ![]() Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: "Oni nawet spaść nie potrafią" Najgłupszy post: wszystkie Tisu,jak usiłował dostać bana Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać):gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):Tisu, pysio Najlepszy moderator(dlaczego?):orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Luźny,Nasi piłkarze,Byli piłkarze i pracownicy, Matura/Po maturze i Premiership Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu ![]() Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): fialo Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami):Cetnik Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Pio za twórczość i siara za aukcje
Ostatnio edytowane przez unpredictable_wislaczka : 28.12.2009 o godz. 14:01.
![]()
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."
M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić." Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|