The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 14.12.2009, 22:25
Przy okazji oscarów przyszly mi pewne przemyslenia. Zbliza sie zima niema ligi , bede mogl sie bardziej przeczucic na czytanie. Jaki najlepszy jest wedlug was magazyn sportowy , to znaczy raczej Pilka Nozna PLus jest tam o wszystkim polskiej lidze , zagranicznej canal + , transferach . Ale czy macie cos jescze lepszego do polecenia? Chodzi o typowy magazyn pilkarski zeby bylo duzo o polskiej lidze
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.12.2009, 22:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jasne, że chcielibyśmy Brożka i Sobola wśró wyróznonych, ale obiektywnie to Lewy gra obie rundy i Peszko tez gra obie rundy, a nasi niesety mają kontuzję.
Mi się wydaje że wygrał Peszko bo jest zawodnikiem ofensywnym. Po prostu więcej się pokazuje niż Sobol który jest zawodnikiem pracującym głównie w defensywie. A Lewandowski? Hmmm... na pewno jest bardziej medialny, wszyscy na niego chuchają dmuchają i wychwalają pod niebiosa, a fakty są takie że chłopak jeszcze nic konkretnego nie osiągnął, dlatego nieco mnie zaskoczyła jego wygrana. Reszta w miarę ok, chociaż wydaje mi się że Marcelo jest lepszym stoperem niż Głowa, niemiej jednak Głowackiemu też należała się ta nagroda. Może by ją na pół rozdzielić?
Odpowiedz cytując
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 14.12.2009, 23:13
Jaka ta koszulke mial Golonka ?

Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 14.12.2009, 23:18
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Jaka ta koszulke mial Golonka ?
Wisły, Auxerre i Lecha .
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.12.2009, 23:20
Miał 3 koszulki 1. Paweł Brożek 2. Jeleń 3. Lewandowski. A wymiatał gość konkretnie
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 14.12.2009, 23:39
Gala miła i wesoła ,Materna nie byl tam przypadkowo


W sumie My 3 oskary Amika tez ,Legia 1+1 oskar specjalny dla Dowhania-swoja droga zupelnie zasluzenie.
Ten lysy reporter byl niezly,zwlaszcza jak sie go Majdan pytal czy cos pił

Ogolnie imprezka kameralna a teraz banikiet i wódeczka
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 15.12.2009, 00:22
Oglądam dopiero teraz powtórkę z Oscarów i na prawdę fajnie, sympatycznie im to wyszło.
Kilku zwycięzców- cóż, wiadomo, że nie zgadzam się z wyborem pomocnika. Ogólnie to my kibice (a przynajmniej ja) kierujemy się głównie sympatią do klubu, więc tego komentować nie będę. Gratuluję tylko tym naszym zawodnikom, którzy zgarnęli te statuetki.
Fajne wstawki z podkładanymi głosami x). Świetny oczywiście występ Golonki. Zapowiadało się tak sympatycznie- nasz czerwona koszuleczka , a skończyło mniej milo ;P
Ogólnie to fajnie, że Oscary wróciły, choć akurat ostatni rok to generalnie określić można słowami: BARDZO SŁABO. Ale niech się zwycięzcy cieszą, a w przyszłym roku niech będą oni wszyscy bardziej zasłużeni
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 15.12.2009, 00:30
Co powiedział Peszko, że go ktoś tam 'polubił'?

Golonka fakt, zajebisty.

W sumie zgadzam się z tegorocznymi oskarami.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 15.12.2009, 12:26
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Co powiedział Peszko, że go ktoś tam 'polubił'?

Golonka fakt, zajebisty.

W sumie zgadzam się z tegorocznymi oskarami.
Co do Peszko to ogólnie chyba chodzi o jego odpowiedzi "z jajem" na pytania, które mu zadawali.
Odpowiedz cytując
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 15.12.2009, 22:28
Da się jakoś w necie zobaczyć przemówienie gościa z Lecha?

Dzieki Oress
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Kris54 : 16.12.2009 o godz. 07:18.
Odpowiedz cytując
Oress
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 15.12.2009, 22:35
http://www.youtube.com/watch?v=2srI_O8yu2M
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 17.12.2009, 12:32
Oglądnęłam już powtórki gali i nie wiem dlaczego nasza brać kibicowska nie została doceniona? Okey, Lechici być może i sobie zasłużyli, ale przecież (rozmawialiśmy o tym) jak pamiętam to my byliśmy z naszymi piłkarzami do końca, a kibice Lecha w pewnym momencie mieli ich troche gdzieś, jak np. trwonili przewagę pktową na wiosnę. Tak czy inaczej, już chyba nie będzie tej kategorii po wystąpieniu przedstawiciela kibiców Lecha x)

Poza tym fajne wstawki z SuperNovaTV i podkładaniem głosów
A i z tego co pamiętam to dawali "specjalnego oscara" m.in. pani Nadolskiej(?)- sędzinie, także to przecież nie była nowa kategoria...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:52.