The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jawor
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.12.2009, 20:04. Piłkarskie Oscary 2009
Kto wg Was powinien wygrac, a kto (wg pilkarzy glosujacych) wygra?



PIŁKARZ ROKU

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
* Robert Lewandowski (Lech Poznań)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)
* Mariusz Pawełek (Wisła Kraków)
* Wojciech Skaba (Legia Warszawa/Polonia Bytom)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Manuel Arboleda (Lech Poznań)
* Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)
* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Maciej Iwański (Legia Warszawa)
* Sławomir Peszko (Lech Poznań)
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)
* Robert Lewandowski (Lech Poznań)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)
* Patryk Małecki (Wisła Kraków)
* Artur Sobiech (Ruch Chorzów)

TRENER ROKU

* Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów)
* Maciej Skorża (Wisła Kraków)
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Zbigniew Cieńciała (Sport)
* Marek Gilarski (Przegląd Sportowy)
* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Mateusz Borek (Polsat)
* Marcin Rosłoń (CANAL+)
* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lech Poznań
* Lechia Gdańsk
* Ruch Chorzów

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
* Paweł Gamla (Piast Gliwice)
* Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)
* Marcin Kikut (Lech Poznań)
* Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.12.2009, 20:23
PIŁKARZ ROKU

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)

TRENER ROKU

* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
-
NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
-
PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk


BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
(brakuje tu bramki Kirma)
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.12.2009, 20:27
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

*Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)


* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 09.12.2009 o godz. 20:32.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.12.2009, 20:32
wg mnie:
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)
NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)
NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)
NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Sławomir Peszko (Lech Poznań)
NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Robert Lewandowski (Lech Poznań)
ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Patryk Małecki (Wisła Kraków)
TRENER ROKU
* Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów)
NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
* nie kojarze gości
NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)
PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lechia Gdańsk
BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
* Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 09.12.2009, 20:32
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)

TRENER ROKU

* Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
Odpowiedz cytując
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 09.12.2009, 20:36
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.12.2009, 20:41
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre) - jeden z nielicznych Polaków który strzela bramki i w miare sobie radzi w zagranicznej lidze

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa) - tu chyba nie ma wątpliwości, Pawełek i Skaba to chyba jakiś żart a nie konkurencja

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Artur Sobiech (Ruch Chorzów)

TRENER ROKU

* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Mateusz Borek (Polsat)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

Tutaj nie mam typów - po prostu nie pamiętam bramek...
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 09.12.2009, 20:50
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)


ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
* Marek Gilarski (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Mateusz Borek (Polsat)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 09.12.2009, 21:33
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Mateusz Borek (Polsat)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
* Paweł Gamla (Piast Gliwice)
* Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)
* Marcin Kikut (Lech Poznań)
* Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
Odpowiedz cytując
wiślaQ
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.12.2009, 21:39
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Robert Lewandowski (Lech Poznań)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)

TRENER ROKU

* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* Dariusz Tuzimek (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Odpowiedz cytując
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.12.2009, 21:44
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)


NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)


TRENER ROKU
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Marcin Rosłoń (CANAL+)


PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lech Poznań


BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
* Paweł Gamla (Piast Gliwice)
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 09.12.2009, 22:31
Trener Roku
Stefan Majewski !
Za to co zrobił powinien dostać Oskara, niestety Lewicki z Komisji Licencyjnej spierdzielił jego robotę !
Odpowiedz cytując
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.12.2009, 22:35
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Robert Lewandowski (Lech Poznań)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

*Brak

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Marcin Rosłoń (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 09.12.2009, 22:48
Te oscary dotyczą wiosny i jesieni, czy tylko jesieni? Napisalem to juz w innym temacie, bo tego nie zauwazylem, ale napastnika wg mnie nie powinien zostac zaden z nominowanych, Brożek miał kontuzje i potem słabo grał, Lewandowski wiosne miał tragiczną, a Niedzielan to taki wyskok w kilku meczach..
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 09.12.2009, 22:49
Ogarnijcie się z tym Tuzimkiem, to pospolity grafoman, jak dostanie oscara to z podniecenia napisze jeszcze kilka felietonów o tym, jak to rozmawiał z pomnikiem Jezusa w Rio. Albo udzieli nam kolejnych rad jak żyć. W ogóle kategoria dziennikarz prasowy jest śmieszna biorąc pod uwagę poziom i profesjonalnizm dziennikarstwa sportowego w Polsce.

Zresztą nie tylko kategoria dziennikarz sportowy jest denna. Przyznawanie jakichkolwiek wyróżnień, nagród, nie wspominając o oskarach, którymi z definicji nagradza się tylko dzieła wybitne jest żenujące przy poziomie naszego futbolu. Taka gala, zorganizowana zapewnie z wielką pompą, tylko zniekształci obraz polskiej piłki, który bynajminej różowy nie jest. Po co nazywać szambo perfumerią ? Jeden z drugim piłkarzyna poczuje się jeszcze większą gwiazdą, pozdrowi i podziękuje poł milionowi osób ze sceny, ale ja się pytam po co ta szopka ? Zamiast siedzieć cicho, żeby nikt na świecie nie zauważył tego, że mistrz 40 milionowego kraju odpada z mistrzem Estonii w eliminacjach LM bawimy się jeszcze w Oscary. Doceniam C+ za starania i wkład w rozwój Ekstraklasy ale z przyznawaniem jakichkolwiek nagród to grubo przesadzili. Czy w Premiership czy Primiera Division organizuje się takie gale? Nie. Więc może najpierw sprawmy, żeby mecze w Ekstraklasie stały na jakimś wyższym poziomie niż buraczano-żenujący, a poźniej przyznawajmy za to wyróznienia. Bo taka kolejność jest chyba logiczna..
Ostatnio edytowane przez fialo : 09.12.2009 o godz. 23:02.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 09.12.2009, 23:24
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)
chociaż w nominacjach brakuje mi Astiza zamiast Głowy

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)

TRENER ROKU
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
---

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Ruch Chorzów
dałbym Lecha, ale atmosfera we Wronkach zadecydowała

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
musiałbym sobie je przypomnieć
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 10.12.2009 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 09.12.2009, 23:34
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Robert Lewandowski (Lech Poznań)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

*Brak

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Mateusz Borek (Polsat)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 09.12.2009, 23:40
PIŁKARZ ROKU

* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Arek Głowacki (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brozek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Waldemar Fornalik (Ruch Chorzów)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Tomasz Smokowski (Canal+Sport)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lech Poznań

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Paweł Gamla (Piast Gliwice)
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.12.2009, 00:09
Dla mnie nieporozumieniem sa te bramki...

jest tam głowka Lewandowskiego czy strzal po ziemi chyba Trytki..nie ma np gola z 35 metrow Kirma...

niewiem kto i na jakisch zasadach ustalał i wybierl te bramki ,polowa wogole nie nadaje sie do tej kategorii.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.12.2009, 10:29
dla mnie nieporozumieniem jest ten plebiscyt kiedy nasza piłka leży,leją nas już praktycznie wszyscy i do tego ten cały skorumpowany pzpn (Lato,Kręcina,Piechniczek).Ludzie z innej epoki żyjący realiami sprzed 30-40 lat.Jedynie Jeleń sie wyróżnił w tym beznadziejnym piłkarsko dla nas roku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.12.2009 o godz. 10:33.
Odpowiedz cytując
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.12.2009, 11:00
Franek Smuda trenerem roku, jasne. Pewnie za tego mistrza na którego szedł z Lechem. Szkoda, że nie doszedł a co do bramki to obejrzałem wszystkie i oczywiście rzecz gustu ale ten Marciniak (chciał, nie chciał) konkretnie przylutował.
Odpowiedz cytując
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 10.12.2009, 11:10
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

* NIE MA

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

*Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)


* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując
dawidex44
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.12.2009, 11:45
PIŁKARZ ROKU

* Kamil Tecmer

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Gila=\[/ (Kupa Rakowiec)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Sławomir Peszko (Lech Poznań)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Robert Lewandowski (Lech Poznań)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU

* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

*Brak

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

* Marcin Rosłoń (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)
Odpowiedz cytując
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.12.2009, 12:07
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)


NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)


NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)


ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)


TRENER ROKU
* Franciszek Smuda (Lech Poznań/Zagłębie Lubin/reprezentacja Polski)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lechia Gdańsk


BRAMKA ROKU
* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.12.2009, 13:02
Jakim sposobem trenerem roku ma byc Smuda ?!
Przerznal MP, dlugo byl bezrobotny a reprezentacja Polski to jakies 2 nic nieznaczce sparingi ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Jawor
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.12.2009, 14:01
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jakim sposobem trenerem roku ma byc Smuda ?!
Przerznal MP, dlugo byl bezrobotny a reprezentacja Polski to jakies 2 nic nieznaczce sparingi ?
piłkarze mogą go docenić choćby za sukcesy w UEFA + poprawienie gry Zagłębie + mimo wszystko za samo zostanie selekcjonerem... to jest ogólnie ważne, że piłkarze wybierają
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.12.2009, 14:18
Jawor napisał(a):Wyświetl post
piłkarze mogą go docenić choćby za sukcesy w UEFA + poprawienie gry Zagłębie + mimo wszystko za samo zostanie selekcjonerem... to jest ogólnie ważne, że piłkarze wybierają

Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow.

A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest)

Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.12.2009, 14:30
Smuda tam jest za PP.

Jak dla mnie to na piłkarza roku w miejsce Brożka powinien być Małecki.
Nasz najlepszy zawodnik, znakomita w jego wykonaniu runda wiosenna dała nam MP. Teraz dalej pokazuje, że świetne mecze są u niego na porządku dziennym.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 10.12.2009, 14:33
dla mnie piłkarz roku to Marcelo.

Dlaczego publiczność Lecha niby jest brana pod uwagę. Przeciez grali we Wronkach i szału nie robili.
Miast nich winna byc Jadźka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.12.2009, 14:47
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU
* Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
Nikt, możę wyróznienie tylko dla B. Iwanowa za ostatni felieton "ultrasi a kołnieżyki"

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
* Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)

Co do nagrody Publiczność roku, skoro już C+ daje taką nagrodę a na swojej antenie czesto pokazuje mi.n zakazane oprawy z użyciem pirotechniki, przy aplauzie komentatorów, to możę by jakoś poparł właśnie tych kibiców a nie np. stanowisko Waltera z całego tego okrągłego stołu.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:09.