
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#1
|
Nie sądzę też, żeby w Rumunii mieli europejskie pensje, wykształcenie na europejskim poziomie i te wszystkie inne rzeczy o których mówisz. A jednak coś w tej Europie potrafili ugrać w ostatnich latach. Problem jest właśnie taki, że tam po surowych sezonach wyciągnięto wnioski i zaczęto realizować jakieś plany, u nas po surowych sezonach zaczyna się mówić, że a może to dobrze, a po co nam to itd., przecież możemy bawić się na własnym podwórku, własnymi zabawkami. Tyle, że niektórzy po prostu oczekują więcej, bo własne podwórko jest tak słabe, że się po prostu nudzi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa
Offline |
#2
|
|
Niestety głowa podzielił los sobola... Boguski i Garguła wyzdrowieli to posypali się dwaj inni.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_konca_rundy/ ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa
Offline |
#3
|
|
Takie mecze niestety się zdarzają, może chłopaki się ogarną. Nie pamiętacie już jak Piast prowadził w Kielcach 2-0? I skończyło się ich porażką. Kielczanie nie mieli nic do stracenia, grając w 10 strzelili na 1-3 po nie udanej pułapce ofsajdowej. Bramka na 3-2 po rzucie wolnym. Ja bym tragedii z tego nie robił. Lepiej, że takie coś przydarzyło nam się teraz a nie za tydzień.
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|